Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Rozwiazanie dobre, tylko ze "spam" na moim i cudzych monitorach.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Herenvarno pisze:Rozwiazanie dobre, tylko ze "spam" na moim i cudzych monitorach.
Trzymaj woreczki w plecaku, wyjmuj ten co potrzebujesz i chowaj.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafgart »

Liczebnik w komendach odnosi sie do przedmiotow zgodnie z kolejnoscia ich wyswietlania w ekwipunku lub na lokacji. Jak masz 3 identyczne zamkniete woreczki, to po otworzeniu drugiego wyswietlane bedzie 'dwa zamkniete woreczki i otwarty woreczek', wiec ten drugi staje sie dla komend trzecim. Tak musi byc, zeby komendy odpowiadaly temu, co widzi sie na ekranie.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Dzieki, w koncu jakis konkret :D
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sirius »

A jak się go zamknie, to którym będzie? Ustawi się na końcu, z przodu, czy wróci na pozycję "drugiego" woreczka?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafgart »

Bedzie znowu drugi.
Awatar użytkownika
Swan
Posty: 76
Rejestracja: 16 mar 2009 14:32
Lokalizacja: Glasgow

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Swan »

Ja mam takie pytanko...
Obrazenia zadane przez npce walczace bez broni - czyli tylko lapkami, jaki typ obrazen zadaja?
Ciete, obuchowe czy klute?
Nigdy nie jest za pozno, by odkryc samego siebie...
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Visborg »

Na 99% to zależy od rodzaju "broni". Może ciąć pazurem, kłuć kłem albo uderzać ogonem. Wydaje mi się że często przy opisach walki masz podane jaki to rodzaj ciosu (opisowo oczywiście), ale nie mam tu logów więc nie sprawdzę... Nazewnictwo nie jest do końca jednoznaczne, ale można mniej więcej się domyślić. A jak chcesz wiedzieć na pewno,to idź potestować jakie zbroje najlepiej wyparowują ;]
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Zalezy od NPC, zwykle sa to kombinacje. Odpowiedz raczej zdroworozsadkowa: Piesci stopy, kolana, (z "wiezy") zadaja przewaznie ciosy obuchowe,
ugryzienia klujace, zas pazurami tnace. Nie mam jednak pewnosci jak jest na arce.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dymhard »

Dlaczego fryzura mi się zmieniła z 'sredniej dlugosci' na 'bardzo krotkie'? Jak można przywrócić poprzedni opis długości?
Zablokowany