Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Pulp: Niska jakosc, male szanse na wyparowanie, nie sa zerowymi. Wszelakie bronie dwureczne obcinaja Ci mozliwosc uzywnia tarczy, puklerze sa wyjatkiem.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pulp »

Puklerze nie wykorzystują tarczownictwa. Co więcej, w 90% przypadków osłabiają parowanie. Sensu nie widać.
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gotmir »

Pulp pisze:Puklerze nie wykorzystują tarczownictwa. Co więcej, w 90% przypadków osłabiają parowanie. Sensu nie widać.

w to jakos mi sie nie chce wierzyc. ale nigdy nie mialem zawodu z tarcza wiec ciezko powiedziec.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Ormen
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2009 12:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ormen »

Jak miałem zawód z tarczą i używałem czasami broni dwuręcznej, to brałem puklerz i cośtam dawał. Teraz jak mam parowanie, puklerzy nie używam, bo tak jak pisał Pulp, psują parowanie.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Suma sumarum, sa osoby bez tarczownictwa, bez umiejetnosci, a ktorym puklerze "cos daja" wiec?
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pulp »

Pomagaja jeśli ma się skrajnie badziewną broń(i skrajnie dobre puklerze), ale w praktyce ma sie szczęście jeśli sie wjdzie na zero.

Legionista (tarcza wyzej niz parowanie) z dwurekiem i puklerzem/puklerzami broni sie gorzej niz z dwurekiem bez puklerzy.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Sa tacy dla ktorych badziewna bron to wiecej niz sami sa w stanie zdobyc, nie wszyscy maja zawod i przydaloby sie o tym pamietac.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pulp »

Praktycznie każdy dwuręk nie spełnia kryterium skrajnej badziewności. Do jednoręka o niebo lepiej zalozyc tarcze.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Są jeszcze przecież inne możliwości, ktoś z wytrenowanymi umiejętnościami tarczownictwa, sztyletami, osoba której zależy na lekkości ekwipunku, może bardziej być zainteresowana tym, by mieć ze sobą puklerz nie tarczę.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Tuki
Posty: 10
Rejestracja: 04 mar 2010 16:02
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tuki »

Pulp:
Nie jestem pewien jak teraz ale swojego czasu 2 puklerzy sie nigdy nie oplacalo nosic, podobnie jak zestawu puklerz+tarcza. Sprawdz 1 puklerz w zestawie z dwurekiem.
"Uwazaj o co prosisz, bo mozesz to dostac..."
Zablokowany