Zawody elitarne

Forum wieści z Arkadii.
Ghazar
Posty: 87
Rejestracja: 15 lut 2009 21:54

Re: Zawody elitarne

Post autor: Ghazar »

Corben dzieki limitowi obrazem, teamy MC po 10+ osob czy OK po 10+ osob, zabijaja w tym samym tempie. A co dopiero teamy po 20+ z polaczonych sil MC i OK.. Tak zalicie sie odnosnie tego PK a przeciez wizowie maja wglad w logi zgonow od graczy, my mamy bilans.. I kazdy dobrze wie kto zabija najwiecej osob, podpowiem ze nie jest to dobra strona mocy. Do tego tempo zabijania w duzych teamach jest takie samo.
Obrazek
Awatar użytkownika
Corben
Posty: 25
Rejestracja: 21 paź 2009 14:52

Re: Zawody elitarne

Post autor: Corben »

Ghazar pisze:Corben dzieki limitowi obrazem, teamy MC po 10+ osob czy OK po 10+ osob, zabijaja w tym samym tempie. A co dopiero teamy po 20+ z polaczonych sil MC i OK..
No świetnie. 10 MC, lub 10 OK zabije w tym samym tempie, co trzech-czterech graczy z elitarnym zawodem.
Ale czemu na przykład nie zwracasz uwagi na to, że jeśli ktoś z 'dobrej strony' zobaczy 20 MC/OK nagle w 'kto' (no, 70%, bo wszystkich pewnie nie ma przedstawionych), to czuje, że 'coś wisi w powietrzu', a każdy MC/OK widzi prawie bez przerwy w 'kto' tych kilku wrogów z elitarnymi zawodami (od których za moment może paść w 2-5 sekund, zależnie od swojego poziomu)? Durna komenda 'kto' daje Wam ZAWSZE szanse na przygotowanie drużyny do odparcia ewentualnego ataku.

Nie widzisz tego, że MC i OK potrafią się zebrać w kilkanaście-20 osób tak samo, jak Wy umiecie się zebrać w kilkanaście-20 osób, tylko z tą drobną różnicą, że u Was będzie kilka osób z tymi cholernie przegiętymi umami i specami?
Czy Ty uważasz, że 20 OK/MC ma szansę na wygranie starcia z 20 ZT/ZS/GL/KGKS? :) Nie byłem w gildii elitarnej, ale uważam, że nawet fakt bycia w niej nie jest w stanie aż tak Was cholernie zaślepić, że nie jesteście w stanie dostrzec tych PODSTAWOWYCH różnich w rozkładzie sił.

Zostałem przez Twojego kolegę z gildii poproszony o wklejenie 'kilku' logów, przedstawiających drużyny złożone z członków _różnych_ gildii elitarnych. Wkleiłem 10 logów z samego ZC. Dopisałem na koniec jak wygląda rozłożenie sił.
Ale jeszcze raz. Masz tam również drużyny ZS+ZT+GL+KGKS. 10+ osób. Nie są to same elitarne drużyny. Czemu nie widzisz (lub nie możesz zrozumieć), że MC+OK to nie jest to samo, co ZT+ZS+GL+KGKS?
Do tego tempo zabijania w duzych teamach jest takie samo.
...jak tempo zabijania przez czterech 'Waszych'.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2010 23:45 przez Corben, łącznie zmieniany 2 razy.
<_Ender_> zajebista propagande macie gdyby goebbels zyl dal by wam odznaczenie: dimek regis i sprox dzieki za te placze. lama wigiem rozwalales zakonow solo ktorzy mieli wtedy z 2x mocniejszy mnoznik miazgi niz ja teraz a teraz placzesz na wiesciach
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Zawody elitarne

Post autor: Tipi »

A te teamy w jakim czasie zabijaja?
Środa, poranek 19 listopada 2009 2009 (Ziemie Czaszki, lokacja przed wejściem do gildii MC)
Nerwowy zlosliwy krasnolud, okazaly energiczny mezczyzna, koscisty wiekowy gnom, Nodren, masywny kosmaty krasnolud, ogorzaly niebieskooki krasnolud, umiesniony czerwonowlosy ogr, wiekowy spokojny elf, spokojny smukly mezczyzna, Einholt, dostojny plomiennooki mezczyzna, muskularny energiczny krasnolud, Ferd, Baldar, Brygu, Grrid, stary przysadzisty krasnolud i zblazowany dojrzaly mezczyzna.
Muskacz
Posty: 14
Rejestracja: 29 sty 2010 01:54

Re: Zawody elitarne

Post autor: Muskacz »

Przecież to oczywiste.

Tak samo szybko jak dziesięciu mutantów :roll: :roll:
Tremor

Re: Zawody elitarne

Post autor: Tremor »

Oj tam oj tam. Przeciez na 100 graczy 40 jest MC/OK. Co daje MC/OK przewagę nad kazda gildią na arce. Ba! Nad kazdym sojuszem.

Liczba gildii (tw,zs,kgks,gl,na,ohm,wks,sc,bs,zt,os,mc,km,ok)... Razem mamy conajmniej 14 gildii! 14 - OK - MC = 12 Gildii...

100 - 40 = 60 (Dowod, max ilosc graczy minus ilosc zjednoczonym sil zła)

60 - 10 (GP i sekondy) / 12 (liczba gildii) = 4.16..

A wiec oto uzywajac prostej matematyki, dowiodlem indukcyjnie ze w kazdej gildii poza mc/ok gra max 4.12 graczy (Oczywiscie, musimy zakladac ze w jednej gildii nikt nie gra, a w drugiej gra 8.24 osoby!). Odejmijmy gildie z ktorymi elitarki sie nie wożą (km, ohm, wks, na, sc, os, bs- conajmniej 7). I wychodzi ze Dobra strona ma do dyspozycji tylko 5 * 4.12 = 20,06 osoby.

Imho nawet elitarne zawody im nie pomoga jesli maja walczyc w 20 osob vs 40.

Proste. Rozkład sił jest w porząsiu.

ps. przepraszam ze pominalem faflinkow i lesne elfy. :( Ale teoretycznie mozemy ich uwazac za sojusznikow tancerzy wojny i zakonu sigmara. Wiec drastycznie zmniejszyly by szanse druzyny zla vs druzyny dobra (pozwolcie nam chociaz wygrac w matematyce!)

ps2.

Liczby połaczonych członkow gildii MC i OK, oraz graczy na arkadii - pobrałem z wypowiedzi Gotmira, byłego Dowodcy Gwardii Wielkiego Mistrza Zakonu Sigmara Młotodzierzcy (dowodca gwardii z elitarnej gildii, fiu fiu), obecnie pelniacego role Przybocznego Gwardzisty Wielkiego Mistrza Zakonu Sigmara Młotodzierzcy. Wiec to pewne info, nie byle skąd!

Obrazek
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Zawody elitarne

Post autor: Gotmir »

Dimek: gratuluje!
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Zawody elitarne

Post autor: Torgen »

A te druzyny w jakim tempie?

'Wraz z Razorem, Krepem, Arhaja, Tipim, Gomilem, Karalem, Voridem, Noorfem, Dargiem, Hargrindem, Hespem, Kordanem, Rossem, Mincera, Surgiem, Buluarem, Ropukiem, Rygiem, Morowakiem, Gharkiem, Graburem, Maldunem, Tuhanem, Pulpem, Aldandarem, Thorzanem, Paulim, Skudem, Arhunem, Arafem PODAZASZ ZA DAGGERRO NA POLNOC.'

Mozemy sie tak licytowac w nieskonczonosc.

Co do twoich logow corben to jak pisalem prosilem o logi z TW, bo oczywista sprawa jak tam zaznaczylem sa akcje z ZT. Wystawiles dwa, ale wsiedliscie na to TW jakbyscie ich co drugi dzien z zakonnikami widzieli u siebie. Czesc z tych logow w dodatku to byly wypady do waszej doliny wiec wybacz, ale jak ktos idzie zdobywac gildie to idzie ja zdobywac a nie ginac bo beda wieksze emocje. Co do samego PK no to jakos jak patrze na bilans i na to ile ktore gildie zabily przeciwnikow to jakos chyba przodujecie i to dosc solidnie. Wiec patrze na to obiektywnie, i jestem swiecie przekonany ze gdyby zlikwidowac te elitarki to jak gdyby spuscic was ze smyczy. Wybacz ale po tylu latach dzialalnosci MC na arce nie wierze ze nagle staniecie sie bardziej do zycie. Po prostu zrownacie imperium z ziemia.
Awatar użytkownika
Corben
Posty: 25
Rejestracja: 21 paź 2009 14:52

Re: Zawody elitarne

Post autor: Corben »

Torgen pisze:Mozemy sie tak licytowac w nieskonczonosc.
No jeśli ktoś nie rozumie, że MC+OK != KGKS+GL+ZT+ZS, to ja się kończę licytować. Zanim napisałem tego pierwszego posta w odpowiedzi (czyste logi, czyste cyferki, czyste fakty) na Twojego, dowiedziałem się: "olej, bo oni i tak nie zrozumieją". I nieststy - faktycznie. Chociaż starałem się prowadzić rzeczową, merytoryczną dyskusję... Nie da się. Jeszcze mi dziś wieczorem szef innej elitarnej gildii, na IRCu, od goebbelsowej propagandy zaczął wyjeżdżać. Wy po prostu nie zdajecie sobie zupełnie spr... Albo mam to gdzieś, i tak nie pojmiesz. Ani Ty, ani Ghazar. Żyjcie sobie w tym swoim światku chorych umów, mocnego speca ofensywnego, słabszego straszącego (to tylko odnośnie ZT) i w świecie, gdzie 'na 100 zalogowanych osob 40 jest z OK i MC' (C) Gotmir, pierwsza strona dyskusji. Biegajcie sobie po 4 elitarnych, albo po 4 elitarnych+glady+kgksy na ZC. Mam jednak szczerą nadzieję, że ktoś 'up there' przejrzy w końcu na oczy.
Torgen pisze:Co do twoich logow corben to jak pisalem prosilem o logi z TW
Bezczelnie w tym momencie kłamiesz, co można potwierdzić dwie Twoje wypowiedzi temu. Skoro zadałem sobie trud i spędziłem trochę czasu wertując logi, żeby Ci ładnie wylistować Wasze spasione drużynki, to Ci przytoczę TWOJE WŁASNE PYTANIE:
Torgen pisze:Pokaz jeszcze kilka logow z takimi wypadami to zaczniemy mowic o masowych akcjach polaczenia elitarek.
PROSIŁEŚ O LOGI Z MASOWYMI AKCJAMI POŁĄCZONYCH ELITAREK. Nie TW. ELITAREK.
Nie rozumiesz tego, co sam piszesz?
Torgen pisze:Czesc z tych logow w dodatku to byly wypady do waszej doliny
Tylko jeden. I napisałem - akcja żadnego z tych logów nie zaowocowała wejściem do doliny nawet. Nie rób ze mnie, proszę, idioty, bo Ci to nie wyjdzie. 4, 8, 4, 4, 4, 8, 11, 14, 18, 13 - tyle osób w kolejnych drużynach. Więc co Ty mi pieprzysz, że 'część to były wypady do doliny'? Tylko jedna z nich mogłaby w ogóle myśleć o zdobyciu JAKIEJKOLWIEK gildii. Mam oczywiście na myśli te 18 osób o godzinie 11:30 rano, kiedy MC prawie nie było. Ale i tak nie weszliście.
Torgen pisze:wiec wybacz, ale jak ktos idzie zdobywac gildie to idzie ja zdobywac
Wybaczam. Myślałem, że jak ktoś idzie zdobywać gildię, to w innym celu.


Jeszcze raz - 10 logów, jedna próba wejścia do gildii, 0 udanych (jedno drzewo wzięliście chyba, nie?)

Kończę na razie rozmowę z Tobą, bo po prostu nie ma tu z kim dyskutować.
<_Ender_> zajebista propagande macie gdyby goebbels zyl dal by wam odznaczenie: dimek regis i sprox dzieki za te placze. lama wigiem rozwalales zakonow solo ktorzy mieli wtedy z 2x mocniejszy mnoznik miazgi niz ja teraz a teraz placzesz na wiesciach
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Zawody elitarne

Post autor: Blob »

re Corben
To juz kilka razy widzialem. Pokaz jeszcze kilka logow z takimi wypadami to zaczniemy mowic o masowych akcjach polaczenia elitarek. Ale tak sie postaraj, bo na razie uzywacie we wszystkich wypowiedziac tylko tej akcji. Molu wspomnial cos okolo 10 wypadow w przeciagu 3 lat. To przebij go i pokaz tak z 20 logow z TW. Bo ZT na pewno zlapiecie, w koncu ciagle wam doliny palilismy, a i bronilismy gor z kgksami chociaz powinnismy oddzielnie.
Klamstwo ma krotkie nogi. Kolejny raz Corbenie klamiesz wyrywkowo cytujesz czyjas wypowiedz. Do tego zaczynasz polityczna gadke na niepolitycznym forum.
Gratuluje
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Zawody elitarne

Post autor: Ennyen »

Kończę na razie rozmowę z Tobą, bo po prostu nie ma tu z kim dyskutować.
Ta. Wpierw oparles z kolega Tipim dyskusje na klamstwach, polprawdach i przeinaczeniach, pozniej poobrazaliscie na wszystkich mozliwych forach kogo sie dalo lacznie z wizami, pozniej dziwisz sie, ze nikt nie chce z Wami dyskutowac. Liczysz na zrozumienie? Nie tedy droga.
ODPOWIEDZ