Zawody elitarne

Forum wieści z Arkadii.
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Zawody elitarne

Post autor: Raglak »

Corben pisze:
Torgen pisze:Co do twoich logow corben to jak pisalem prosilem o logi z TW
Bezczelnie w tym momencie kłamiesz, co można potwierdzić dwie Twoje wypowiedzi temu. Skoro zadałem sobie trud i spędziłem trochę czasu wertując logi, żeby Ci ładnie wylistować Wasze spasione drużynki, to Ci przytoczę TWOJE WŁASNE PYTANIE:
Torgen pisze:Pokaz jeszcze kilka logow z takimi wypadami to zaczniemy mowic o masowych akcjach polaczenia elitarek.
PROSIŁEŚ O LOGI Z MASOWYMI AKCJAMI POŁĄCZONYCH ELITAREK. Nie TW. ELITAREK.
Nie rozumiesz tego, co sam piszesz?
Torgen pisze:re Corben
To juz kilka razy widzialem. Pokaz jeszcze kilka logow z takimi wypadami to zaczniemy mowic o masowych akcjach polaczenia elitarek. Ale tak sie postaraj, bo na razie uzywacie we wszystkich wypowiedziac tylko tej akcji. Molu wspomnial cos okolo 10 wypadow w przeciagu 3 lat. To przebij go i pokaz tak z 20 logow z TW. Bo ZT na pewno zlapiecie, w koncu ciagle wam doliny palilismy, a i bronilismy gor z kgksami chociaz powinnismy oddzielnie.
IMO to ze podlozyles swoje wielce w ramach meczenstwa za usuniecie elitarek, nie daje ci prawa do tak bezczelnych manipulacji. No bo nie chce mi sie wierzyc, ze ktos kto zdal mature ma problem z przeczytaniem ze zrozumieniem 6 zdan. Ale tak na wszelki wypadek - to, ze na koncu zdania stawiamy kropke, nie znaczy tego ze nastepne zdanie bedzie o czyms zupelnie innym i mozesz sobie przeczytac tylko pierwsze, a kilka nastepnych uznac za niezwiazane ze sprawa.

Edycja: Morowaku, mam nadzieje ze nie o takiej konstruktywnej krytyce pisales z dwie podstrony wczesniej, czy tam w drugim topiku.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Zawody elitarne

Post autor: Torgen »

No to chyba tyle w tym temacie. Raglak, Ennyen, Blob dzieki.
Tremor

Re: Zawody elitarne

Post autor: Tremor »

Jeden TW (ennyen), Jeden Zakonnik(vanhel) i jeden Zabojca Trolli(torgen) vs Jeden MC'k (Corben)w sprawie tematow elitarnych.

Ciekawe kto komu przyzna racje i kto kogo poprze.. Hym hym...
Awatar użytkownika
Corben
Posty: 25
Rejestracja: 21 paź 2009 14:52

Re: Zawody elitarne

Post autor: Corben »

Niestety T. nic nie pisał o 'masowych akcjach polaczenia wszystkich elitarek', tylko o 'masowych akcjach polaczenia elitarek'. Podałem 10 logów czystego PK na ZC z udziałem osób z więcej niż jednej gildii elitarnej. W ogóle nie odnosiłem się do TW(*). Ten temat nie jest przecież o TW, tylko o gildiach elitarnych ogółem. Nosi tytuł "Zawody elitarne".

(*) Poza jednym wyjątkiem - mój pierwszy post w tym temacie (log ZS+TW) to była tylko odpowiedź na tekst T. "Generalnie to chyba macie problem tylko z ZS a to dlatego ze oni potrafia sie zebrac w druzyne silna i mobilna. Wiec podpinannie pod to ZT czy TW sluzy chyba tylko do wyolbrzymienia waszego problemu.". Wkleiłem loga z żartobliwym pytaniem "czy to my podpieliśmy w tę drużynę ZS członków TW" i nagle każdy kolejny argument miałby dotyczyć samego TW? Sorry, ja pisałem później cały czas o zawodach elitarnych ogółem (tego dotyczy topic) i odpowiadałem na pytanie o, jeszcze raz powtórzę, "masowe akcje polaczenia elitarek". TW był przykładem podanym przeze mnie przed tym pytaniem, w którym padło jeszcze stwierdzenie "Bo ZT na pewno zlapiecie, w koncu ciagle wam doliny palilismy, a i bronilismy gor z kgksami chociaz powinnismy oddzielnie.".
Wkleiłem zatem 10 logów ZT+ZS, lub ZT+ZS+GL, ZS+TW lub ZT+ZS+GL+KGKS tylko z Ziem Czaszki (nie z ataku na gildię MC i nie z żadnej obrony gór, bo w tym przypadku np. zupełnie nie mam nic przeciwko, żeby krasnoludy z gór pomagały innym krasnoludom z tych samych gór, nawet jeśli w normalnych warunkach ich erpeg to odgrywanie 'samotnika, szukającego śmierci').

Być może faktycznie źle zinterpretowałem pytanie T., (które było zadane przed wspomnieniem o TW), ale jeśli, to tylko dlatego, że cały czas w tym topicu mówimy, że chodzi o połączone elitarki, a nie połączone TW z innymi elitarkami.
Odnośnie TW bardzo ładnie opowiedział się wcześniej Molu, solidnie tłumacząc pewne sprawy (btw. współczuję braku zainteresowania ze strony wizów Waszymi problemami, o których, Molu, wspomniałeś, ale jednak fakt niskiej liczebności to chyba efekt dość drastycznej polityki przyjmowania członków na początku (co z jednej strony miało solidne podłoże erpegowe, co się chwali, a z drugiej Was niestety udupiło...)).
Ta. Wpierw oparles z kolega Tipim
Tipi nie jest moim kolegą!
...dyskusje na klamstwach, polprawdach i przeinaczeniach, pozniej poobrazaliscie na wszystkich mozliwych forach kogo sie dalo lacznie z wizami, pozniej dziwisz sie, ze nikt nie chce z Wami dyskutowac.
Ja podawałem w swoich swoich notkach same fakty. I nie na wszystkich forach, bo na logizarki nie zabieram głosu (zbyt niski poziom i zero możliwości prowadzenia merytorycznych dyskusji; w ciągu ostatnich miesięcy chyba tylko złożyłem życzenia imieninowe Vaxonowi i Tenserowi - moim imiennikom ;>).

Proszę, zacytuj mi moj post z 'przeinaczeniem', lub 'półprawdą'. Starałem się cały czas podawać suche fakty, ale chyba nadal stoimy przy stwierdzeniu, że drużyna złożona z 20 mutantów i ogrów ma tę samą siłę bojową, co drużyna złożona z 20 zakonników, zabójców, krasnoludów(GKS) i gladiatorów :(
<_Ender_> zajebista propagande macie gdyby goebbels zyl dal by wam odznaczenie: dimek regis i sprox dzieki za te placze. lama wigiem rozwalales zakonow solo ktorzy mieli wtedy z 2x mocniejszy mnoznik miazgi niz ja teraz a teraz placzesz na wiesciach
Gość

Re: Zawody elitarne

Post autor: Gość »

Jak nie mają argumentów, to mówią, że płaczesz/kłamiesz*
* niepotrzebne skreślić

Proste.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zawody elitarne

Post autor: Rennz »

11:05:58:190 Jestes lekko ranny.
(...)
11:06:10:896 [ 4 ] Ansgar (ZS), Ghazar (ZT), Ferd (ZS) i wielki ciezki mezczyzna (ZS Eidur) przybywaja ze wschodu.
11:06:10:969 Ansgar (ZS) unosi reke do gory, wskazujac cie jako cel ataku.
11:06:11:625 Ansgar (ZS) z imieniem Sigmara na ustach atakuje cie!
11:06:11:683 Ansgar (ZS) wydaje rozkaz ataku na ciebie!
11:06:11:691 Na rozkaz Ansgara Ferd (ZS) rzuca sie do ataku na ciebie!
11:06:11:707 Na rozkaz Ansgara wielki ciezki mezczyzna (ZS Eidur) rzuca sie do ataku na ciebie!
11:06:11:825 Ansgar (ZS) lekko rani cie zamaszystym uderzeniem dwurecznego adamantytowego mlota bojowego.
11:06:12:809 Ferd (ZS) bierze potezny zamach gigantycznym granitowym mlotem. Przez jego twarz przechodzi grymas wysilku, gdy wklada w cios wszystkie
dostepne sily. Uderzenie trafia w twa glowe. Czujesz, ze ziemia usuwa ci sie spod nog, a przed twoimi oczami zalega ciemnosc...
Sprawnie odtraczasz lampe od pasa.
11:06:12:845 Opuszczasz hartowany dlugi miecz.
11:06:12:849 Opuszczasz hartowany dlugi miecz.

Rozumiem, że to żaden dowód na to, że jednak ciosy specjalne elitarek nie są 'odrobinkę' za mocne. ~1000 hp wzięte w ułamek sekundy prawdopodobnie do nikogo nie przemówi jako argument.

PS. Dodam, że to log dosłownie sprzed 10 minut.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2010 11:19 przez Rennz, łącznie zmieniany 2 razy.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Zawody elitarne

Post autor: Torgen »

re Corben
Cala moja notka odnosila sie do TW, jak ja przeczytasz uwaznie to do tego dojdziesz. Zaznaczylem ze ZT do tego nie wliczam.

re Ropuk
To sie odnosi w obie strony. Nie czarujmy sie, nie bedzie w tej kwesti nigdy dialogu. Kazdy bedzie bronil swojej strony, kazdy bedzie oskarzal druga o ignorancje, brak obiektywizmu i takie tam. Kazdy walczy o swoje i chce dokopac przeciwnikowi.
Ormen
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2009 12:12

Re: Zawody elitarne

Post autor: Ormen »

Rennz: moim zdaniem tak być nie powinno i powinieneś dostać cofkę.

Można przywoływać oczywiście argumenty, że halfling, słaba wytrzymka, że Ferd kilka leveli wyżej, że fanatyk z granitem na tym poziomie też mógłby ze 3 kondycje ściągnąć, że wylosował się jakiś krytyk, ale ded z lekko na wejście to przegięcie. Dlatego wszystkie spece moim zdaniem powinny być obcięte.
Awatar użytkownika
Morowak
Posty: 93
Rejestracja: 18 lut 2009 13:45

Re: Zawody elitarne

Post autor: Morowak »

Ferd posiada STARA, miazge, tak jak i Moradin czy Nikadur.
Nowy rycerz, "ponoc" ma ja troche zbalansowana. Jednak stara byla pisana pod stary system z przed balansu wszystkiego w dol o jeden level, gdy duzo prosciej bylo o epik, a to byl poziom wytrzymalosci na ktorym tylko czasem udawalo sie ja przezyc.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2010 12:05 przez Morowak, łącznie zmieniany 1 raz.
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Zawody elitarne

Post autor: Tipi »

Dobrze, ze sa limity obrazen Ghazara, uff.
ODPOWIEDZ