Bardzo kulturalna notka, tajniki kontaktu ... (suplement)

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Bardzo kulturalna notka, tajniki kontaktu ... (suplement)

Post autor: Rafgart »

Rozumiem, ze mozna miec jakies zadawnione zale, ale wypisywanie, delikatnie rzecz ujmujac, nieprawdy na pewno nie przyniesie ani szacunku, ani zrozumienia dla prawdziwych intencji.
Awatar użytkownika
Vicorin
Posty: 93
Rejestracja: 23 gru 2009 17:52

Re: Bardzo kulturalna notka, tajniki kontaktu ... (suplement)

Post autor: Vicorin »

Hmm Rafgart, a ja mam pytanie. Ile trzeba godzin siedzieć, tak mniej więcej, żeby doprowadzić arkę do stanu w jakim powinna być. Przerobienie wszystkich gildii, sprzętu, zakodowanie jakiś zaległych klubów, rozwiązań, terenów itp itd. Nawet nie mam pojęcia co tam jeszcze.

Dla ułatwienia można nie brać pod uwagę ciągłej opieki nad sprawami bieżącymi. Kasacje/cofki/hasła czy cokolwiek.
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Bardzo kulturalna notka, tajniki kontaktu ... (suplement)

Post autor: Krobelus »

Chciałem się podpisać pod słowami Opeteha. Przykład, wysłałem za dużo listów z poza domeny mg do wizów bo zależało mi na czasie w związku z czym potraktowano to za spam i stwierdzono że w nagrodę za nienaganną grę przez 8 lat skasują mi tylko jedną umiejetność. ( nie złamałem żadnej zasady )

Ps: Myślę,że większość osób które użyją komendy "przyzwij mg" obawiają się że dostaną piorunka bo ktoś ma zły humor a twoja sprawa jest mało ważna choćby inny wiz stwierdził że może jednak była.

Prosze nie robic zlego PR-u druzynie mg. Nie pamietam ile lat temu musialem kogokolwiek ukarac piorunem za proby kontaktu.

Elander
Ghazar
Posty: 87
Rejestracja: 15 lut 2009 21:54

Re: Bardzo kulturalna notka, tajniki kontaktu ... (suplement)

Post autor: Ghazar »

Faktem jest ze sa spore obawy ze za probe kontaktu dostanie sie pioruna czy inna kare tego typu, za to w porownaniu do dawnych lat, uwazam ze kontakt z graczami oraz spelnianie roznych prosb sugesti (rozsadnych) jest akurat duzo, DUUUUZO lepszy. Tak jak i reformy. Wiec notka jak dla mnie ostro przesadzona. A to ze na glupie listy nie chce sie im czasem odpisac (nie musza byc to listy ktore obrazaja wizow) to chyba po prostu ludzkie i bardzo normalne.
Obrazek
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Bardzo kulturalna notka, tajniki kontaktu ... (suplement)

Post autor: Rennz »

Ghazar pisze:Faktem jest ze sa spore obawy ze za probe kontaktu dostanie sie pioruna czy inna kare tego typu, za to w porownaniu do dawnych lat, uwazam ze kontakt z graczami oraz spelnianie roznych prosb sugesti (rozsadnych) jest akurat duzo, DUUUUZO lepszy. Tak jak i reformy. Wiec notka jak dla mnie ostro przesadzona. A to ze na glupie listy nie chce sie im czasem odpisac (nie musza byc to listy ktore obrazaja wizow) to chyba po prostu ludzkie i bardzo normalne.
Hehe od razu przypomina mi się sposób w jaki posiadłeś taki opis postaci, a nie inny. I jak według mnie to tamten był duuuużo lepszy i przyjemniejszy dla obu stron!
Ghazar
Posty: 87
Rejestracja: 15 lut 2009 21:54

Re: Bardzo kulturalna notka, tajniki kontaktu ... (suplement)

Post autor: Ghazar »

E tak to dostalem dla Trora przy zmianie z Nuka :) Ghazar dostal po samej prosbie listownej :) Chodzilo mi tez o to jak bylo dawniej OGOLNIE 8-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Opeteh
Posty: 29
Rejestracja: 29 gru 2009 14:21

Re: Bardzo kulturalna notka, tajniki kontaktu ... (suplement)

Post autor: Opeteh »

Rafgart pisze:Rozumiem, ze mozna miec jakies zadawnione zale, ale wypisywanie, delikatnie rzecz ujmujac, nieprawdy na pewno nie przyniesie ani szacunku, ani zrozumienia dla prawdziwych intencji.
Enigmatyczne... ale przywykliśmy.
ODPOWIEDZ