relacje spoleczne - praca

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Taja
Posty: 96
Rejestracja: 13 lut 2009 00:04

Re: relacje spoleczne - praca

Post autor: Taja »

Momo pisze:Bur: to akurat niekoniecznie patologia. Na swoim przykladzie moge powiedziec, ze ladnych kilka razy zamiast rekreacyjnie isc ponudzic sie na egzaminie wolalem sie zalogowac :)
I dlatego to nie jest patologia? ;)
Eksp? Po co nam eksp! Przeciez mozemy erpegowac ;)
Awatar użytkownika
Sanraal
Posty: 8
Rejestracja: 27 sie 2009 22:37

Re: relacje spoleczne - praca

Post autor: Sanraal »

Taja pisze:
Momo pisze:Bur: to akurat niekoniecznie patologia. Na swoim przykladzie moge powiedziec, ze ladnych kilka razy zamiast rekreacyjnie isc ponudzic sie na egzaminie wolalem sie zalogowac :)
I dlatego to nie jest patologia? ;)
To akurat myślę po prostu lenistwo, każdy student tak ma, tylko że zamiast np iść na piwo, idzie się na Arkę. Ale generalnie chodzi o to samo - żeby olać wykłady/kolokwia/zaliczenia :)
Jacq
Posty: 17
Rejestracja: 29 mar 2010 04:10

Re: relacje spoleczne - praca

Post autor: Jacq »

Kolejny raz pozwole sobie pozawracac Wam glowe. Jesli ktos sie nudzi, albo szuka sobie zajecia, albo zwyczajnie chcialby pomoc, to zapraszam do rozwiazania ankiety. Kwestionariusz jest podzielony (ograniczenia darmowych ankiet), ale oba linki/odnosniki stanowia calosc.

http://webankieta.pl/ankieta/w1hpwf0t7ki4

http://webankieta.pl/ankieta/w1hpwf1l3xvm

To dla tych, ktorzy sledza bardziej forum niz bilans.

Pozdrawiam i dziekuje za ewentualna pomoc.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2010 12:27 przez Jacq, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Taja
Posty: 96
Rejestracja: 13 lut 2009 00:04

Re: relacje spoleczne - praca

Post autor: Taja »

Ankieta nie została odnaleziona :(

Takie info dostalam po wypelnieniu ankiety i kliknieciu na to co trzeba.

Edit: Poza tym tam gdzie jest prosba o wpisanie innej opcji nie ma miejsca na to zeby te inna opcje wpisac. Moze to przez przegladarke? Czasem tak sie dzieje.
Eksp? Po co nam eksp! Przeciez mozemy erpegowac ;)
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: relacje spoleczne - praca

Post autor: Rennz »

Pierwsza część faktycznie sypie błędem - druga działa bez zarzutu.
Jacq
Posty: 17
Rejestracja: 29 mar 2010 04:10

Re: relacje spoleczne - praca

Post autor: Jacq »

Niestety - specjalisci nie podolali z naprawa bledu, ankiety sypia sie w przypadku gdy kilka osob rozwiazuje jednoczesnie. Prosze o wyrozumialosc i ewentualnie jeszcze jedno podejscie (dla tych ktorym nie zliczylo). Najciekawszym pomyslem adminow bylo - skasowac, podliczyc recznie i dac do rozwiazania jeszcze raz :)

Opcje do wpisania dzialaja, albo nie dzialaja i tez nie da sie nic z tym zrobic. Moze to i lepiej, bo komentarze "expie" albo "dupa" (delikatne wersje) troche nie pasuja do publikacji.


Jeszcze troche ankiet i chetnie podziele sie wynikami.

Dzieki i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Cannard
Posty: 108
Rejestracja: 23 lut 2009 06:14

Re: relacje spoleczne - praca

Post autor: Cannard »

@Jacq

Nie wiem ile osób wypełnia Twoją ankietę tuż przed drugą w nocy ale jakoś nie mogę się wstrzelić. :) Nie myślałeś może nad zmianą hosta?

Edit: Do upartych świat należy, wreszcie poszło. Powodzenia.
Inni zawsze mu doradzali, żeby zrobił coś ze swoim życiem. Zgadzał się z tym: chciałby z niego zrobić łózko.
--------------------
Nieważne, jak żyłeś i umarłeś, ale jak opowiadają to bardowie.
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: relacje spoleczne - praca

Post autor: Molu »

A ja mam info, ze "Ankieta jest zamknięta. Proszę się skontaktować z jej autorką lub autorem aby uzyskać więcej informacji."
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: relacje spoleczne - praca

Post autor: Herenvarno »

Ja tam nie miałem dziś kolo ósmej problemów z tymi ankietkami.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Jacq
Posty: 17
Rejestracja: 29 mar 2010 04:10

Re: relacje spoleczne - praca

Post autor: Jacq »

http://webankieta.pl/ankieta/w1hpwf0t7ki4

http://webankieta.pl/ankieta/w1hpwf1l3xvm


Te linki powinne byc sprawne (podobno serwis cos poprawil). Brakuje jeszcze 20 ankiet, wiec prosze sie nie krepowac :)
ODPOWIEDZ