Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Forum wieści z Arkadii.
Pieter
Posty: 65
Rejestracja: 10 gru 2009 12:40

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Pieter »

Dla mnie i dla paru graczy, którzy i tak grali jakby zawodów masowych i elitarnych w ogóle nie było również.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Godar »

@Ulve: akurat w kosztach to wielkiej różnicy nie robi, bo broń na nieźle czy tam dobrze to i tak jest śmieszna kwota. Poźniej 1 trening speca kosztuje tyle co wytrenowanie połowy umów AJ ;)
Ale generalnie wg mnie zmiana na plus. Zawsze to jakieś urozmaicenie dla nowych postaci, a między ajotem a zawodowcem i tak jest duża przepaść. Byleby ona dalej się już nie zmniejszała.
Rork

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Rork »

Vayneela pisze:Handlarz tez?

v.

P.S Super. To teraz tylko rozwiazac Cech i z glowy.
Nie żeby na tą decyzję największy wpływ miał wzrost umów handlarza ale popieram twoją inicjatywę.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Gerdia »

Nie przesadzajmy.
Handlarz nie dostał jakiegoś super powera.
Gracze i tak z kamieniami będą biegać do Cechu.

G. :|
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Vayneela
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2009 19:56

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Vayneela »

Rork... przywracasz mi wiare w ludzi, wiem, ze chociaz na Ciebie liczyc moge zawsze. A patrz, takie cos: dodac kazdemu stowarzyszeniu jedna osobe z wysokim targowaniem. Wszyscy szczesliwi, jedna gildia do naprawiania mniej.

v.
Gość

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Gość »

dobry pomysl - zglos czarodziejom :idea:

zmiana w AJ oczywiscie ze dobra dla "niedzielnych" graczy, ktorzy nie maja ochoty wstapowac do gildii oraz dla tych, ktorzy etat maja przed soba w dalszej przyszlosci
na pewno zacheca poczatkujacych do gry


zastanawia mnie za to jakie byly przeslanki do skrocenia opoznienia ataku mobow (+ jakis random chyba) ...
lacznie z oslabieniem calkowitego pancerza przez plaszcze calkiem istotnie utrudnia to expienie :|
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Herenvarno »

Mimi pisze:dobry pomysl - zglos czarodziejom :idea:

zmiana w AJ oczywiscie ze dobra dla "niedzielnych" graczy, ktorzy nie maja ochoty wstapowac do gildii (...)
Zabrzmiało to tak, jakby celem nie-niedzielnych graczy było dostać się do gildii, zapewniam ze często tak nie jest.

zastanawia mnie za to jakie byly przeslanki do skrocenia opoznienia ataku mobow (+ jakis random chyba) ... (...)
Tez to uznałem za mocne utrudnienie, wpadam na lokacje, zanim sie zorientowałem czy przeciwników jest więcej ni pewna ilość jestem zasypywany komunikatem "xxx yyy zzz atkauje cie!" dopiero sprawdzenie "kondycji wszystkich" pozwala mi się zorientować: Tu dam rade/ nie dam rady/poległem.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Blob »

Sama odpowiadasz mimi na pytanie: przeszkodzic w expieniu
Gość

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Gość »

Blob nawet nie wiesz jak mi tym tekstem pojechales :(

Herenvarno pisze:
Mimi pisze:dobry pomysl - zglos czarodziejom :idea:

zmiana w AJ oczywiscie ze dobra dla "niedzielnych" graczy, ktorzy nie maja ochoty wstapowac do gildii (...)
Zabrzmiało to tak, jakby celem nie-niedzielnych graczy było dostać się do gildii, zapewniam ze często tak nie jest.
potezny blad logiczny Herenvarno
to, ze zalozylem, ze niedzielni gracze nie maja zamiaru dostawac sie do gildii
nie oznacza, ze wszyscy nie-niedzielni (dzielni?) gracze do gildii dostac sie chca

to tak jakby wnioskowac ze zdania "wszystkie dobermany sa czarne",
ze "wszystkie nie-dobermany sa biale" :mrgreen:


zreszta to co chcialem powiedziec - zmiana w AJ korzystna dla przybywania nowych graczy, a starych w ogole nie dotyka



odp na ponizej:
Zglos blad!
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2010 21:34 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Herenvarno »

Zastanawia mnie tylko jedna drobnostka, dlaczego niektóre umy, za które notabene w AJ zapłaciłem, muszę wykupywać raz jeszcze od niższych poziomów niż miałem rozwiniete? Czy tak maja wszyscy czy tylko ja?
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
ODPOWIEDZ