Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Forum wieści z Arkadii.
Vayneela
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2009 19:56

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Vayneela »

Pulp pisze:No i jak z Toba, Molu, normalnie gadac...
Nie wiem, ja go biję.

Co do odpowiedzi Hugga - mylisz się. W tym momencie handel informacjami zyskał baaardzo dużo, podobnie jak bronią/zbrojami. Um umem, ale wymusza interakcję. A stragan? Kupcy mieliby stać tam i nawoływać wszystkich czy miałaby być po prostu kolejna "aukcja/sklep"?

v.

Rork: Fakt, szejm on mi, nie pomyślałam.
Ostatnio zmieniony 25 mar 2010 18:22 przez Vayneela, łącznie zmieniany 1 raz.
Rork

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Rork »

Aukcja/sklep. Przynajmniej nie było by strachu, że się ktoś przedstawi.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Torgen »

Rork, twoje zaproszenie nie przekierowuje do twojej strony z blogiem i fajowskimi fotkami.
Huggo
Posty: 206
Rejestracja: 19 kwie 2009 11:25

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Huggo »

Vayneela pisze: Co do odpowiedzi Hugga - mylisz się. W tym momencie handel informacjami zyskał baaardzo dużo, podobnie jak bronią/zbrojami.
Ja niezupełnie tak to widzę, bo skoro te same z opisu itemy losują się z różnymi statami, to oceniać trzeba każdy konkretny item za każdym razem by powiedzieć coś więcej o nim. Gdzie przy dużym rozrzucie wyniku oceny przedmiotu przez gracza, informacje podane przez kupca mogą być równie wyssane z palca co te podane przez system.

Kupiec który będzie dostawał do oceny sto sztuk takich samych broni i wynajdywał z nich tą jedna dobrą ? Jasne ja nie mam nic przeciwko dodatkowym bonusom dla kupców, jestem jak najbardziej nawet za jakąś szermierka itd. tu chodzi o to że dostaliśmy zabawkę która jest praktycznie bezużyteczna - wprowadza kupę zamieszania - co już powoli na niektórych expowiskach idzie dotkliwie odczuć. Kupców na arce jest maluśko - będąc w jednej gildii czasem trzeba poczekać dwa tygodnie by sprzedać kamienie :D - a z tym żeby przez miesiąc zbierać dobrego seta na wyprawę to lekkie przegięcie bo i tak nie przetrwa :D

ps. Ostatnio siedziałem w kuźni i wedle mojej oceny trafił mi się przez półtorej godziny kucia jeden znośny topór.

ps2. Co do interakcji to by się przydała jakaś z mentalami postaci.
Vayneela
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2009 19:56

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Vayneela »

E tam czekac dwa tygodnie, wystarczy sie przejsc do Nuln i napisac. Inne gildie jakos nie maja az tak dlugiego czasu oczekiwania na audiencje.

Uznajemy, ze kupiec z maxem oceniania i jakims swoim wlasnym, osobistym, kupcowym bonusem, jest nam w stanie jakos te rzecz ocenic sensownie, a nie randomowo.

Szermierka? Nie. Z umami bojowymi bysmy pewnie zaczeli byc traktowani, jak kazde inne bojowe stowarzyszenie, a tego jakos nie chcemy. Czy zmiana jest bezuzyteczna... ja uwazam, ze erpegowo fajna zabawka. "Za stowke ocenie Ci 10 broni i wybiore najlepsza".

v.
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Ennyen »

Jest tez opcja "logne sie raz na dwa dni i przebiore graty w skrzyni" (dla tych co zadbali o kupieckie umy w glidii). ;)
Aesanel
Posty: 25
Rejestracja: 24 lut 2010 10:13

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Aesanel »

Nie wiem czy ludzie boja sie na to wskazac czy co, ale mam pytanie: czy zostal zauwazony wzrost sily mobow? gdy cos co przedtem bilem i schodzilismy rowno teraz mnie klepie jak chce, a znajomi co np. tlukli wichty bez problemu teraz musza wychodzic i ratowac sie ziolami zeby pacnac wichta z rohatynka to cos tu jest chyba nie halo.
Czy zalozeniem reformy bylo tez wydluzenie czasu expienia? jesli tak to ladnie wyszlo.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Coronius »

Juz Haern o tym pisal, tyle ze w innym temacie.
Ucieli ac z plaszczy, a nie jest dodane jeszcze nowe z butow i rekawic, wiec to tak wyglada. Poczekaj, az skoncza i wtedy mozna ewentualnie narzekac.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Haern »

Jak beda buty po pepek i rekawice po suty, to moze nawet dostaniemy AC na korpus, i bedzie prawie tak jak przed zmiana! Ale... watpie.
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Krobelus »

Fajne zmiany jakby dobrze zbalansowali brak płaszcza. Teraz tylko się wolniej expi.
ODPOWIEDZ