Podziekowania dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Farandar
Posty: 70
Rejestracja: 14 cze 2009 17:26

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Farandar »

Dołączam się do powyższych!
"Pamiętajcie, proszę, że gdzie rządzi nieład, tam upada handel."
Terry Pratchett
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Ulav »

Bertiemu, dzieki któremu musielismy przeprowadzic cala akcje ratownicza. RINDE PLONIE!
Awatar użytkownika
Boldegar
Posty: 28
Rejestracja: 04 cze 2011 16:18
Lokalizacja: Kraina Zgromadzenia

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Boldegar »

[edit: post stał się bezprzedmiotowy]
Ostatnio zmieniony 19 cze 2013 13:21 przez Boldegar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Brygu
Posty: 115
Rejestracja: 13 lut 2009 14:34

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Brygu »

To już jak się napisze do mg nie przywracają takich kont?
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Iluandile »

Boldegar pisze:No i nareszcie, Jezdzcowi Apokalipsy za to, ze wspomniany kres nadszedl. Nic nie pamietam, wiec podejrzewam, ze moglem spasc z jakiejs grani i ze strachu stracic czesciowo pamiec zaraz przed uderzeniem, albo moze zostac zmiecionym we snie przez lawine.
Dzieki.
Sadzilem, ze ponad rok intensywnej gry, miejscami znamionujacej uzaleznienie, to wystarczajaco duzo, by miec spokoj na pol roku i nie musiec w tym czasie zamrazac konta. Coz, mylilem sie. Moja wina. Zalu nie mam. Mam za to nadzieje, ze te paredziesiat (pareset?) kilobajtow odzyskanych w ten sposob zasobow serwera okazalo sie na tyle cenne, by kedzierzawy pulchny grajek mogl poczuc sie potrzebny.

Dziekuje tez za to, ze konto na ninijeszym forum mimoto nie zniknelo, dzieki czemu moge wszystkich wymienionych straszyc zza grobu :lol:



Cholerka! A ja, nie dalej jak wczoraj, zastanawiałam się, co też się z Tobą dzieje...
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Haern »

Przywracaja, ale on sie juz tak ladnie pozegnal ze szkoda by bylo zeby wracal...;) Boldegarze - zglos to mg z nowej postaci albo napisz maila na arkadia@arkadia.rpg.pl (taki adres? Bo nie jestem pewien) z maila skojarzonego z arkadyjskim kontem z prosba o przywrocenie owego. Jesli usunal purge to do nastepnego purge'a wizowie przywracaja takie konta/postacie.
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Deli »

Skoro Lammie przywrocili po prośbie to i Boldegara też przywrócą.
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Terenes »

Jakies dwa tygodnie temu moj znajomy wyslal prosbe o przywrocenie i odpowiedzi nie dostal. Niedawno Werbat mial tez problem z komunikacja na linii arkadia@arkadia.rpg.pl
Cos najwyrazniej system szwankuje.

Swoja droga kasowanie postaci jest strasznie restrykcyjne. Mam savy z gier na dysku do ktorych wracam po paru latach. Mam konta rozmaitych uslug na necie ktorych uzywam raz na kilkanascie miesiecy a z Arkadii nie moge zrezygnowac na 9 miesiecy?
Chyba save postaci nie zajmuje tyle pamieci serwera zeby kasowanie bylo az taka koniecznoscia.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Haern »

Jeden save nie jest istotny, ale przemnóż to przez kilkaset kasowanych za każdym razem - nawet przy 1MB na postac robi się z tego kilkaset megabajtów. Teraz jeszcze przyjmijmy że purge jest raz na pół roku, to daje ponad gigabajt rocznie. Następnie mnożymy razy lata otwarcia Arkadii... ;)
Awatar użytkownika
Boldegar
Posty: 28
Rejestracja: 04 cze 2011 16:18
Lokalizacja: Kraina Zgromadzenia

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Boldegar »

[edit: post stał się bezprzedmiotowy]
Ostatnio zmieniony 19 cze 2013 13:22 przez Boldegar, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany