Podziekowania dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Haern »

Żal. Do MG i po umach/lvlu/postaci.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Ojoj, teraz to przeczytałem. Straszna siara.
Ogre!
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Torgen »

Ostatnio jak sie lalismy kolo Nuln to sie czesto gesto w miejscu naszych potyczek pojawial Cird. Przypadek Ulav? Chwil pare pozniej pojawila sie cala ekipa MC w miejscu gdzie sie przyczailiscie. Przypadek Ulav? A jak widze w logu Ferd byl faktycznie kawal drogi od Nulna, to nie mogl byc przypadek z tym krasnalem. W koncu nikt nie wychodzi z miasta jak SC jest w poblizu. Dobrze ze w tym czasie nie chcialo mi sie isc na spacer na niziny bo to ewidentnie by podpadlo pod komunikacje poza arkowa.
Dorim
Posty: 10
Rejestracja: 18 sie 2012 12:15

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Dorim »

Normalnie Pimpek się wypowiem jako jedna ze stron której to zarzucone zostało. Nie obrażając Cię miałbyś bardzo duże szanse w jednej z partii politycznych która zamiast zając się polityką to od paru lat szerzy tylko teorie spiskowe :)

Przechodząc do sedna sprawy żeby szybko wyjaśnić :) Nie miałem bladego pojęcia ze Ferda ktoś bije i gdzie to robi.. :) szedłem do Bisingen i się po prostu na was nadziałem. Proponowałbym trochę popuścić z emocjami bo akurat kto zna ferda to wie dobrze że jest to osoba której nie można nic zarzucić (hmmm czasem miewa dziwne żarty ;D) . W każdym razie przesadzasz :) i proponuje się zastanowić bardziej nad klimatem gry twojej gildii (Gonienie elfów z Ogrzą kompanią ) czy nie jest to spowodowane tym iż ogrem który z wami goni gra twój rodzony brat :) oraz właściciel postaci w Scoja. :) Zacznijmy najpierw od siebie a potem oskarżajmy innych.


Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Jezusmaryja, mimik ma postać w sc? :(
A jak mówiłem parę lat temu brać Ernarda do OK, to "nie, bo to wiórka" :(
Opanie!
PS. Ferda nienawidzę prawie tak samo bardzo jak Grunga.
Ogre!
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Buluar »

Dorim pisze:Normalnie Pimpek się wypowiem jako jedna ze stron której to zarzucone zostało. Nie obrażając Cię miałbyś bardzo duże szanse w jednej z partii politycznych która zamiast zając się polityką to od paru lat szerzy tylko teorie spiskowe :)

Przechodząc do sedna sprawy żeby szybko wyjaśnić :) Nie miałem bladego pojęcia ze Ferda ktoś bije i gdzie to robi.. :) szedłem do Bisingen i się po prostu na was nadziałem. Proponowałbym trochę popuścić z emocjami bo akurat kto zna ferda to wie dobrze że jest to osoba której nie można nic zarzucić (hmmm czasem miewa dziwne żarty ;D) . W każdym razie przesadzasz :) i proponuje się zastanowić bardziej nad klimatem gry twojej gildii (Gonienie elfów z Ogrzą kompanią ) czy nie jest to spowodowane tym iż ogrem który z wami goni gra twój rodzony brat :) oraz właściciel postaci w Scoja. :) Zacznijmy najpierw od siebie a potem oskarżajmy innych.


Pozdrawiam serdecznie
No tak, wiadomo. Jak emcek zostanie skasowany/obetna mu umy to oszukiwal od lat, komunikowal sie poza arka, jechal na botacha itp.. Jak ktos pokaze loga z watpliwa sytuacja jakiegos zakona, badz jego sluzki, no to tlumaczymy to tym, ze to stary wyjadacz, on przeciez nigdy nie oszukiwal, jest krystaliczny i w ogole to jak ktos moglby pomyslec, ze zrobil cos zlego.

Rzeczywiscie przypomina to zachowania jednej z partii.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Torgen »

Kwestia jak dobrze znasz ludzi z ktorymi grasz. Za niektorych jestes pewien za innych nie. I nie ma znaczenia w jakiej gildi sie znajduja. A tutaj dzieje sie tak ze kazda sytuacja ktora komus nie pasuje i psuje mu 'fraga' musi byc od razu przekretem, oszukiwaniem i kontaktami poza arka. Nie ma znaczenia kto to robi. Wychodzi na to ze nikt na arce nie gra uczciwie. Za wyjatkiem tych ktorzy rzucaja oskarzeniami.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Ulav »

Moj brat nie ma postaci w scoia, ani zadnej innej gildii oprócz ok.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Ulav pisze:Moj brat nie ma postaci w scoia, ani zadnej innej gildii oprócz ok.
Wiedziałem, że pokurcz kłamie!
Dorim, wpisuję Cię na moją listę "do zalizania na śmierć".
Jesteś na pudle zaraz za Grungiem i Ferdem.
Jezus, jak ja nienawidzę tego Grunga.
Ogre!
Dorim
Posty: 10
Rejestracja: 18 sie 2012 12:15

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Dorim »

Pimpek jeżeli tak jest że nie ma w scoja to sorki za pomyłkę. :)
Zablokowany