Podziekowania dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Trfog »

Piotrkowi, bo mamy taki sam gust. <3

Pzdr.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Einholt »

Ayenne dzieki za kilka miesiecy dobrej zabawy :) Fajnie bylo sie cofnac o te pare lat. Powodzenia i do zobaczenia kiedys na trakcie mam nadzieje. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Trfog »

Pozdro dla zlotowiczow. :D
Awatar użytkownika
Asandra
Posty: 126
Rejestracja: 09 cze 2009 23:44

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Asandra »

Myślę (i myślę że mam rację), że żegnamy tylko jedną postać Ayenne, a samej Dominiki nie...

A przy okazji, powodzenia, Adamson. 8-)
Irion
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2014 23:12

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Irion »

Wiekowemu ostrouchemu elfowi i fiolkowookiej tlustej kobiecie - serdeczne dzięki za oszałamiającego erpega polegającego na zaczepianiu w Bretonii, prowokowaniu i obrażaniu dwóch postaci AJ, a następnie kompletnie nieuzasadnionemu zaatakowaniu i sprowadzeniu do ledwo żywego jednej z nich.

Erpeg LE widzę ewoluuje coraz mocniej. Nie ma się w gębie, to chociaż specem się popisze. Tak trzymać!
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Galatea »

Lepiej daj loga. Jak znam bohaterów, powinna to być całkiem wesoła historia. (:
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Awatar użytkownika
Alicia
Posty: 197
Rejestracja: 20 wrz 2009 02:34

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Alicia »

Irion pisze:Erpeg LE widzę ewoluuje coraz mocniej. Nie ma się w gębie, to chociaż specem się popisze. Tak trzymać!
Galatea pisze:Lepiej daj loga. Jak znam bohaterów, powinna to być całkiem wesoła historia. (:
No tego elfa to zobaczę chętnie.

Skąd ja to w ogóle znam? "Dziękuję" LE za postępujący brak klasy, brak wniosków i w efekcie znowu żenadę w typowo ich stylu.

I nawet nie trzeba było zbyt długo czekać na następną.
Aldaron
Posty: 4
Rejestracja: 18 wrz 2013 18:53

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Aldaron »

Droga Alicio, brak klasy to wieszanie psów na gildię, czy też osoby, nie mając bladego pojęcia o zaistniałym zdarzeniu. Niech zaczepieni, sprowokowani i obrażeni udostępnią loga, to się wówczas ustosunkujesz. Nie wszyscy i nie wszystko w tej grze jest cukierkowe. Taka konwencja. I proszę o nienadużywanie słowa żenada, lubi wracać do nadawcy. ;)
Irionie, ma się w gębie i ma się speca. Jeśli nie masz tego drugiego to nie zgrywaj kozaka, by potem szkalować gildie na forach. Pozdrawiam wszystkich trzymających klimat. :)
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Auglenn »

Aldaron pisze:Irionie, ma się w gębie i ma się speca. Jeśli nie masz tego drugiego to nie zgrywaj kozaka, by potem szkalować gildie na forach. Pozdrawiam wszystkich trzymających klimat. :)
Taaaaak. Bo spec to wyznacznik klimatu... bosko :D. Jak nie ma siły argumentów, to pozostaje argument siły...

No nie mogłam się powstrzymać :)

Edit: Gwoli wyjaśnienia. Nie odnoszę się do konkretnej sytuacji (bo jej nie znam), a jedynie do zacytowanego zdania.
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Aiwazz »

Aldaron pisze:
Irionie, ma się w gębie i ma się speca. Jeśli nie masz tego drugiego to nie zgrywaj kozaka, by potem szkalować gildie na forach. Pozdrawiam wszystkich trzymających klimat. :)
Ew. kolegów ze specem ;)
Zablokowany