Podziekowania dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Zmeczony PA, chcialem podziekowac Wam Wszystkim za tak liczne przybycie.
Postac klade juz lulu, ale duchem pozostaje z Wami.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Isil
Posty: 214
Rejestracja: 17 mar 2014 10:19

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Isil »

I ja dziekuje!

Wizom - za kawal dobrej roboty :)

I WSZYSTKIM ale to WSZYSTKIM z ktorymi dzis sie tak mega bawiłam :D
"Umiesz sobie wyobrazic Isil na czele zbrojnej bandy, ktora udaje sie w swiat mordowac? (...) Jeszcze w polowie marszu zaczelaby spiewac, a jak doszloby do potyczki, to domagalaby sie kultury i kwiatow. To sie nie uda."
Kelebor
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2012 20:33

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Kelebor »

Dzieki wszystkim za dzisiejsza zabawe, zwlaszcza Sanie i Itlin za wspolne wjazdy na gildie w Ishtar fiatem, zakonczone udanym napadem na magazyn Cechu! :lol:
Czarodziejom natomiast za miniaturowego leczwciazgroznego smoka oraz kudlatego wielblada dwugarbnego expiacego sobie na boku. :D
"Siedzacy na twoim lewym ramieniu miniaturowy leczwciazgrozny smok pochyla glowe i rozklada lekko skrzydla, przyjmujac bojowa postawe." - PA 2015
Awatar użytkownika
Friili
Posty: 19
Rejestracja: 12 lut 2009 22:15

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Friili »

Zwykle nikomu tu nie dziękuję (taki ze mnie buc i już), ale dzisiaj czuję obowiązek zrobić to.
Będzie z kolejności dnia: kilku mc za gościnę, gorącej Monie sama wie za co, drużynom za kolejną epicką bitwę w świecie arkadii i pozostałym czyli niewymienionym i niezapamiętanym za to, że po prostu byli i mogliśmy się razem bawić.
Do przyszłego roku. Trzymajcie się ;)

Edit. Aha, wizom. Może nawet powinni otwierać listę.
Awatar użytkownika
Gumrak
Posty: 29
Rejestracja: 27 lip 2012 13:31

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Gumrak »

Dziękuję.
Awatar użytkownika
Duruk
Posty: 63
Rejestracja: 13 maja 2009 08:15

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Duruk »

I ja podziekuje :)
Ellax
Posty: 65
Rejestracja: 14 lis 2012 21:28

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Ellax »

Dziękuję naturalnie wszystkim! , ale zwłaszcza:
- wizom: za zorganizowanie dzisiejszego PA i spełnianie zachcianek "leszczy" :P,
- Narienne, Giannie, Drachenowi, Eltharisowi, Cyzelowi i wielu wielu innym wspaniałym dresiarzom z maluchów ;)
- prowadzącym drużyny z obu domen!
- wszystkim, którzy przyłączyli się do arkadyjskiej ustawki :D (w Ishtar doliczyłem się aż 58 osób!)

Uważam, że było świetnie, choć mnóstwo spamu, ale dało się to jakoś przetrawić i wygrzebać to, co najciekawsze.

Do zobaczenia za rok!
Zawsze musi być jakiś cel, żeby odczuwało się chęć.
Dracon

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Dracon »

Jesteście SUPER. Nikt tak nie potrafi stworzyć klimatu jak WY!:)

Dziękuję bardzo każdemu z osobna!:) Byłem pierwszy raz ale na pewno nie ostatni:P

Fajnie było połączyć siły z odwiecznymi wrogami:).

PS. Czy portal może pozostać na dłużej:P??

J/Dracon
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Aiwazz »

Dzięki administracji - że Wam się chciało!
Podziękowania również dla uczestników najbardziej epickiej bitwy w dziejach Arkadii :)

Chwała Imperium!!! ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
Cyzel
Posty: 97
Rejestracja: 26 sie 2014 18:41

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Cyzel »

Co wygralem? Mam nadzieje, ze nie miniaturowa wersje pantalonow...

Wielkie dzieki wizom za organizacje. Mam nadzieje, ze bawiliscie sie tak dobrze jak my.

Dziekuje tez calej ekipie, ktora nawiazala ze mna (nierowna) walke na telebimie, dziuniom - za to ze bez strachu wsiadaly do Fiatow i moim zygajacym tarczom strzeleckim za sami wiedza co ;)

I jeszcze raz wszystkim wymienionym i niewymienionym. Wielkie Dzieki!
Spod mokrego kaptura, miast skołtunionej brody, wyzierał długi i spiczasty nos, niezawodnie określający przynależność posiadacza do starej i szlachetnej rasy gnomów.
Zablokowany