Podziekowania dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Alicia
Posty: 197
Rejestracja: 20 wrz 2009 02:34

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Alicia »

Bardzo przepraszam że bezczelnie i nie oryginalnie zgapię z góry, ale nie mogłam się powstrzymać:

Daleylii - wlasciwie nie podziekowania, a gratulacje :)
Oby sluzyl Ci jak najdluzej, i w koncu go zdobylas!

;)
Gunther
Posty: 26
Rejestracja: 31 gru 2014 05:36

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Gunther »

Podziękowania dla pewnej nulnijskiej ekipy za
wsparcie w łowach i nie tylko, oraz za wyrozumiałość :)
Gość

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Gość »

Chciałabym niezmiernie podziękować LE za podbudowanie mojej wiary we własne możliwości względem zwiedzania muda.
Łatwiej było mi znaleźć ów tajemniczy żaglowiec z Ulthuanu niż spotkać i porozmawiać z leśnym elfem, pomimo trzech wielogodzinnych podejść do owego tematu.
Dodatkowo jestem również niezmiernie zaskoczona ogromną spostrzegawczością, bo gdy już jakiś mieszkaniec wyszedł z gęstwiny to...
> zerknij
Las Loren.
Sa tutaj dwa widoczne wyjscia: poludnie i polana.
Poza toba pod starym rozlozystym jesionem siedzi *****.
Wysoki omszaly monolit.
>
XXX YYY elfka przybywa z poludnia.
XXX YYY elfka podaza na polnocny-zachod.
Zastanawia mnie... jak postać mająca ochotę na tę gildię (może ona już nie istnieje?) ma spotkać mieszkańca.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Ciesz się, że Cie nie zabiła. LE to krwiożercze elfiesyny.
Ogre!
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Dhorw »

Lien pisze:Chciałabym niezmiernie podziękować LE za podbudowanie mojej wiary we własne możliwości względem zwiedzania muda.
Łatwiej było mi znaleźć ów tajemniczy żaglowiec z Ulthuanu niż spotkać i porozmawiać z leśnym elfem, pomimo trzech wielogodzinnych podejść do owego tematu.
Dodatkowo jestem również niezmiernie zaskoczona ogromną spostrzegawczością, bo gdy już jakiś mieszkaniec wyszedł z gęstwiny to...
> zerknij
Las Loren.
Sa tutaj dwa widoczne wyjscia: poludnie i polana.
Poza toba pod starym rozlozystym jesionem siedzi *****.
Wysoki omszaly monolit.
>
XXX YYY elfka przybywa z poludnia.
XXX YYY elfka podaza na polnocny-zachod.
Zastanawia mnie... jak postać mająca ochotę na tę gildię (może ona już nie istnieje?) ma spotkać mieszkańca.
Popytaj sie innych graczy w okolicy o to do kogo masz posylac list.
Ale fakt, gildia niemal wymarla.
Mikkel

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Mikkel »

Skąd pochodzą dane o tym, że "gildia niemalże wymarła"?

Zrób tak, jak D. sugeruje - popytaj, napisz list to jakiegoś elfa, niech przyjdzie i wyjaśni co i jak.

Ewentualnie siedź pod monolitem, w końcu ktoś wyjdzie i zagada - ale to pierwsze rozwiązanie jest znacznie lepsze, nikt nie jest online 24/7, a nawet jak jest, to głównie idluje.
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Goldfinger »

Lien pisze:Chciałabym niezmiernie podziękować LE za podbudowanie mojej wiary we własne możliwości względem zwiedzania muda. (...) Zastanawia mnie... jak postać mająca ochotę na tę gildię (może ona już nie istnieje?) ma spotkać mieszkańca.
Nieśmiertelny komentarz klasyka:
Widzisz, u nas wszystko jest nieco bardziej skomplikowane niz u krasnali. Nie spodziewaj sie, ze jesli twoje przyjecie bedzie odwlekane, to dowiesz sie, dlaczego. Nie wszystko musisz wiedziec ;)

- Saturday, December 12, 1998 at 19:12:13 (MET) by Samobor
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Gruer »

Krasnale to sikają do mleka albo "zdobią" ogrody w zachodniej Polsce i na niemieckiej wsi. :P
Awatar użytkownika
Hrath
Posty: 17
Rejestracja: 19 kwie 2011 12:04

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Hrath »

Ostatnio elfy łatwiej spotkać w okolicznych górach niż w ich lesie :) #potwierdzoneinfo

Żeby nie było OT, chciałbym serdecznie podziękować OK. Za klimat, za akcje i że od kilku lat się nie nudzi z wami :)
Awatar użytkownika
Ralandil
Posty: 231
Rejestracja: 02 sty 2012 13:07
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Ralandil »

Dhorw pisze: Ale fakt, gildia niemal wymarla.
Przepraszam bardzo, leśne potwory żyją i mają się dobrze. :twisted:
Athel Loren shall not suffer the presence of Men, nor Orcs, nor Dwarfs, nor Beastmen. If a foe takes a single step upon such sacred soil, they shall not take another.

TinTin++ Mud Client Manual
Zablokowany