Podziekowania dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Rafgart »

Here we go again...
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Gothrin »

Chyba odpowiem za Miris, tym razem krzykaczowi Davithowi.
Miris rozumiem zatem (...)


Nie rozumiesz.
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Davith »

Gothrin pisze:Chyba odpowiem za Miris, tym razem krzykaczowi Davithowi.
Miris rozumiem zatem (...)


Nie rozumiesz.
Alez przeciez nikt Cie nie prosil zebys za Miris odpowiadal. Na pewno sama sobie swietnie poradzi i podejrzewam ze w przeciwienstwie do Ciebie wylapie w mojej notce odrobine prowokacji z usmiechem. Zdaje sie ze niepotrzebnie strzepisz sobie paznokcie na klawiaturze. Ale skoro juz trzeba napisac czarno na bialym dla osob takich jak Ty to prosze.

Zgadzam sie z postem Miris jest on merytoryczny a moja drobna prowokacja za ktora przepraszam z gory wywiazala sie krzykaczowego charakteru.
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Gothrin »

Davith pisze:Alez przeciez nikt Cie nie prosil zebys za Miris odpowiadal.
Tego nie wiesz.
Na pewno sama sobie swietnie poradzi i podejrzewam ze w przeciwienstwie do Ciebie wylapie w mojej notce odrobine prowokacji z usmiechem.
I - zgaduję - Rafgarta. Wybacz, że nie zauważyłem odrobiny prowokacji z uśmiechem. Ale skoro to była tylko prowokacja to:
a. udała się,
b. gratulacje.

:)
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Davith »

Re Gothrin:

Yyy ale to nie byla prowokacja skierowana do Ciebie. Ale jak tam sobie chcesz ;). Osoba do ktorej moja notka byla kierowana doskonale o tym wie a Miris mam nadzieje wybaczy mi ze oparle owa na Jej wypowiedzi. Cieszy mnie jednak ze umiales znalesc cos dla siebie w prowokacji nie kierowanej do Ciebie, swiadczy to o wielkiej wyobrazni a taka w dzisiejszych czasach jest w cenie.

Pozdrawiam
Nobia
Posty: 112
Rejestracja: 14 lis 2011 17:39

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Nobia »

Nie rozumiem o co ten cały krzyk.
Jak "ds" uwali sobie gpka (przeważnie ogra) to jakoś przechodzi to bez większego echa, natomiast jeśli zrobi to MC to już jest jakaś masakra.
Po raz kolejny daje się odczuć, że są równi i równiejsi.
Troal
Posty: 27
Rejestracja: 30 cze 2009 20:41

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Troal »

re Skrag

ja zaatakowalem elfa a ja go o nic nie pytalem.

pzdr.
Veiro
Posty: 46
Rejestracja: 13 cze 2013 18:40

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Veiro »

Nie raz, nie dwa padalem za moja niewypazona morde. Chialem kozaczyc to dostalem i jakos bylo to dla mnie calkiem normalne. Dzieki szefostwu jakie arka ma dzis, narobilo sie seciow placzkow ktorzy potriafia jawnie wspierac wroga a pozniej napisac do mg skarge jak padna. Z tym wymuszaniem imienia to jakas brednia, bo tak jak juz ktos wyzej napisal mozna je w kazdym momencie ukryc.

No i Wielki Rafgarcie, Twoje "nie podoba sie to nie graj", jesli tylko tyle potrafisz to moze oddaj urzad komus kto potrafi cos wiecej? Bo po dosc dlugiej przerwie jaka mialem (a skasowaliscie moja wczesniejsza postac wlasnie w mysl tej Twojej marnej zasady), widze ze Twoje podejscie wcale sie nie zmienilo. Moze wykorzystaj swoja "wladze" i wiedze (bo nie watpie ze ja masz) w bardziej kreatywny sposob niz zniechecanie graczy?
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Rafgart »

Osobiscie bardzo sie ciesze, ze to co robie nie odpowiada osobom na twoim poziomie. To najlepszy dowod na slusznosc przyjetego kierunku.
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Khristoff »

Veiro, bardzo cie proszę przestań się wypowiadać na forum.
Widzę że mimo upływu lat nadal jest kretynem i niczego się nie uczysz.
Mi również niektóre rzeczy się nie podobają, które administracja(Rafgart) wprowadziła, ale do jasnej cholery najpierw się dowiedz ile Rafgart zrobił i miej świadomość, że dzięki niemu arkadia jeszcze istnieje. Osobiście poświecą niezliczone godziny swojego życia na tego muda, żebyśmy mogli się bawić, a przecież mógłby robić coś bardziej dochodowego, albo iść na piwo.

Także krótko i na temat: trochę szacunku i wdzięczności najpierw.
Puki to do Ciebie nie dotrze, nawet się nie loguj do tego forum i najlepiej do gry, bo z takim podejściem i słowami nie zasługujesz na to żeby być graczem arkadii.
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Zablokowany