Podziekowania dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Troal
Posty: 27
Rejestracja: 30 cze 2009 20:41

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Troal »

caly czas mowimy o sytuacji smierci elfa.

a to bylo w impie.
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 224
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Ethel »

To jakas nowa moda, ze ludzie, ktorych nikt (przynajmniej z imienia postaci, pod ktorym sie wypowiadaja na forum) nie kojarzy, nagle staja sie wyroczniami w kwestii rpga, tego, kto powinien grac w kaplicach, ba, powoluja sie nawet na logi sprzed +/- dekady i slawnych znajomych? ;-))
Nie zeby cos, ale przez te dziesiec lat mozna ogarnac, ktory MC rozdaje cukierki, ktory grzebie w tylku i wyciera w innych, a ktory zabija swoim autotropieniem...
Troal
Posty: 27
Rejestracja: 30 cze 2009 20:41

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Troal »

Murakor myslisz, ze ja pamietam jakas sytuacje pod Carbon ?
tak jak dzisiejszy obiad.

kazdego dnia jestem atakowany z 10 do 20 razy,
sam w lub w druzynie atakuje polowe tyle razy.

zapytam uczciwie. zaatakowalem cie pierwszy bez slowa? zabilem cie?
Veiro
Posty: 46
Rejestracja: 13 cze 2013 18:40

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Veiro »

Murakor daj loga bedzie jasnosc, krasnoludzie z elfimi uszami. :D
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Khristoff »

Podziwiam was, że wam się chce dyskutować z melepetą, który nie jest w stanie nawet powiedzieć o co mu chodzi.
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Paulie »

Murakor pisze: No tak, bo przecież wyznawca mrocznych potęg (w szczególności pana szaleństwa Rhasnetha) nie ma w ogóle możliwości odgrywania postaci - same przeszkadzajki w użytkowaniu jedynej słusznej komendy 'zabij' mu wizowie zakodowali - mutacje, emocje, pancerz, wypaśny tytuł. I tym akcentem, pozdrawiając Najgrubszego (jesteś już trochę w kaplicy Paulie, raczej wiesz kto to, nie?) może skończę mój udział w dyskusji.
Kurcze, nie zrozumielismy sie najwyrazniej. Nie wiem skad w Tobie tyle pokladow wrogosci, ale moje pytanie bylo zadane calkiem powaznie, bez zlosliwosci. Po prostu jestem ciekawy twojego punktu widzenia, ktorego ujawnienie mogloby sie przyczynic do jakkolwiek sensownego zakonczenia tej dyskuji, no chyba, ze zwyczajnie podniosles ten temat w poszukiwaniu atencji. Fakt, ze powinienem swe pytanie zawezic do slug Malala, jednak wydalo mi sie byc to oczywistym, zaznaczylem jednak, ze chodzi o wojownikow, nie zwyklych kultystow.
Edit: Podjazdu w moim kierunku nie skomentuje jednak.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Gość

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Gość »

Paulie pisze:Kurcze, nie zrozumielismy sie najwyrazniej. Nie wiem skad w Tobie tyle pokladow wrogosci
Bo to jakiś typek z urazami z innej postaci wypowiadający się anonimowo z konta secia.
Murakor
Temat postu: Re: Podziekowania dla graczy.
Post Wysłany: 23 Lip 2013, 23:26
Dołączenie: 23 Lip 2013, 23:24
Również dziwi mnie, że tak się wkręcacie w dyskusję z kimś takim i to o niczym, bo ciągle nie wiadomo o co mu chodzi.
A jeśli faktycznie to koleś używający postaci secia do robienia dymu, to łamie regulamin forum.
Skrag
Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2013 01:38

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Skrag »

Wszytko pieknie Tharr, tylko moze bys wkleil calego loga ze spotkania z elfem a nie "wybrane fragmenty"?
Bo tak sie sklada ze znam doskonale cala sytuacje i chodzilo Wam o wymuszenie imienia, a nie o piekny erpeg wojownikow chaosu, ktorzy nie maja innego wyjscia jak zabic wszystko co sie odwazy odezwac.
I jeszcze jedna uwaga, jak wklejasz loga to wyiXuj opis postaci, bo to co zrobiles jest zdaje sie zlamaniem regulaminu forum (jak widac nawet na forum nie potrafisz "grac" zgodnie z zasadami)

A co do loga to prosba jest na powaznie, wklej calego od momentu spotkania, do smierci elfa. Chyba ze masz cos do ukrycia.
Troal
Posty: 27
Rejestracja: 30 cze 2009 20:41

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Troal »

re Skrag

"Troal burczy gniewnie do ciebie w Mrocznej Mowie: Szukajmy dalej"

nikt z nas nie mial najmnjeszego zamiaru nawet drasnac tego elfa
-zabil sie sam o wlasna arogancje.

chwile po tym jak Tharr wyladowal na dywaniku za smierc elfa
spotkalismy krasnoluda gp ktory parskal kpiaco, spluwal na ziemie w naszej obecnosci...

spotkalismy = sam nas znalazl.

wychodzi na to ze zakladacie te secie w jednym celu.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Torgen »

Skrag pisze: I jeszcze jedna uwaga, jak wklejasz loga to wyiXuj opis postaci, bo to co zrobiles jest zdaje sie zlamaniem regulaminu forum (jak widac nawet na forum nie potrafisz "grac" zgodnie z zasadami)

A co do loga to prosba jest na powaznie, wklej calego od momentu spotkania, do smierci elfa. Chyba ze masz cos do ukrycia.
Wyixuj opis postaci, hmm... Czyzbys mial cos do ukrycia? Co wy tacy niedotykalscy, wytnij opis mojej postaci, mojego emota, miecza ktory mam. Kuzwa normalnie jakby od tego zalezalo wasza dalsza kariera w swiecie poza gra. A jezeli sam masz loga z calego takiego spotkania to tez go wstaw. I nie zaslaniaj sie ze to nie twoj log, ze nie masz pozwolenia itd. Wypowiadasz sie niejako jako zainteresowany wiec mozesz wrzucic. Tak samo poprzednik. Wkurza mnie to juz solidnie, macie wlasne logi a robicie z tego tajemnice jakby to byly plany NATO conajmniej.
Zablokowany