Podziekowania dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Ulav »

Jak coś się kiedyś wydarzyło, to nie może być oczekiwane? Wreszcie, bo dlugo czekalem i tyle.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Gniot »

To pierwsze zdobycie Bodrog nie bylo czasem przeprowadzone przy uzyciu namiotow ? Gdzies, kiedys takiego loga skrawek widzialem.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Skrzynek z zadania w Czarnych
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Terenes »

Gniot pisze:To pierwsze zdobycie Bodrog nie bylo czasem przeprowadzone przy uzyciu namiotow ? Gdzies, kiedys takiego loga skrawek widzialem.
Pierwsze zdobycie Bodrog(tzn zabicie Yameana) nie wykorzystywalo ani skrzynek ani namiotow, ani podobnych trickow wykorzystujacych zrywanie. Ani skrzynek. Wczesniej byly rozmaite proby, ale wszystkie zakonczyly sie porazka, byc moze ktoras z nich probowala wykorzystywac namiot (chodz wydaje mi sie ze wtedy namioty juz byly naprawione) i z takiej proby widziales urywek loga.
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Denea »

Wiem, ze minelo juz duzo czasu i powinienem byl to zrobic juz dawno i w inny sposob, jednak wlasna glupota czasami jest tak duza, ze potrafi przeslonic wszystko.

Przepraszam wszystkich, o ktorych swego czasu pisalem, mowilem, czy myslalem zle, paskudnie i jeszcze gorzej i wszystkich tych, ktorych to dotyczylo a ja o nich zapomnialem. Najbardziej przykro mi powodu tych, ktorym dostalo sie zupelnie bez powodu...

Nie wiem, czy osoby te zdaja sobie sprawe, ze chodzi wlasnie o nie, jednak nie chcialbym wymieniac kogo mam na mysli, zeby jeszcze bardziej nie narobic bigosu i nie wyciagac znow dawnych spraw. Nie wszystkich jednak moge teraz odszukac i prywatnie przeprosic...

Mam nadzieje, ze wybaczycie mi glupie i dziwne oskarzenia, pytania i caly ten bajzel.

Dziekuje, ze pomimo tego wszystkiego co porobilem, zadne z Was nie oddalo mi wet za wet...
Ble... Ble? Ble!
Grothan
Posty: 101
Rejestracja: 06 sty 2010 10:17

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Grothan »

re up:
Nie ma sprawy :mrgreen:
Ravald
Posty: 110
Rejestracja: 06 maja 2011 14:44
Lokalizacja: Londyn

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Ravald »

Athalyse, za to, ze wciaz sie jej chce... ;]
Veiro
Posty: 46
Rejestracja: 13 cze 2013 18:40

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Veiro »

Ja chce podziekowac i zarazem pozegnac Mauroisa, ktory zarazil mnie ta gra. Niestety juz nigdy (ja czy inne osoby z ktorymi sie znal i grywal), nie napija sie z nim wodki, ani nie skrzyzuja oreza. Przez ostatnie kilka lat walczyl z rakiem i chociaz wiedzial z czym sie boryka nigdy nie dal po sobie tego poznac. Moze i cialo nie wytrzymalo, ale duchem w 100% wygral ta nierowna walke.
Grothan
Posty: 101
Rejestracja: 06 sty 2010 10:17

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Grothan »

Nie znalem osobiscie Mauroisa, ale mimo to wiadomosc ta jest szokujaca.....
Awatar użytkownika
Karid
Posty: 21
Rejestracja: 22 kwie 2009 18:55

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Karid »

Dziękujemy Maurois
Jaskiniowy ogromny troll zaatakowal schylajac sie nisko i lekko dotknal Hunverta w glowe prawa stopa.
Zablokowany