Podziekowania dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Corben
Posty: 25
Rejestracja: 21 paź 2009 14:52

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Corben »

Cech był, jak widzę - jest, i pewnie zawsze będzie wyścigiem szczurów. Taki charakter tej gildii. Co nie znaczy, że trzeba swoje żale wylewać na forum, w dodatku w ironicznie 'odpowiednim' temacie. EOTnijcie sobie.


--
Re down/Gawicz: 'Część gry' to pojęcie względne. Ale przyjęło się, że jednak kulturalnym zachowaniem jest nie pranie wewnętrznych brudów gildiowych na forum publicznym (co, całe szczęście, rzadko się dzieje).
No sam zobacz. Masz cukierkowy, obrzydliwy aż do mdłości temat z 'podziękowaniami' i nagle wyskakują dwie elfki i zaczynają się okładać plaskaczami. Miłe dla oka, ale żałosne, jeśli chodzi o konwencję tematu.

Jakby sobie założyły/li temat 'Walka elfek z Cechu Kupców Novigradu w kisielu', to wziąłbym popcorn, browar, wciskał co chwilę F5 i słowem bym się nie odezwał. A tak to po prostu widzę, że osoba A odchodzi z CKN, robi ironiczne podziękowania w temacie 'podziękowania' osobom m.in. B i C. Osobie B rodzice nie wytłumaczyli, że albo z osobami pokroju A się nie rozmawia, albo że nie podejmuje się tematów, które prowokują dalszą dyskusję na poziomie A.

I dalej albo PgUp, albo w skrócie - masz bajzel tam, gdzie nie powinno go być.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2010 02:24 przez Corben, łącznie zmieniany 1 raz.
<_Ender_> zajebista propagande macie gdyby goebbels zyl dal by wam odznaczenie: dimek regis i sprox dzieki za te placze. lama wigiem rozwalales zakonow solo ktorzy mieli wtedy z 2x mocniejszy mnoznik miazgi niz ja teraz a teraz placzesz na wiesciach
Gość

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Gość »

OT:
Tak z ciekawosci, zawsze mnie zastanawialo - czemu na forum gry nie mozna wywlekac zali odnoszacych sie do czesci tejze wlasnie gry? Przeciez postronni nie maja obowiazku tego czytac...

Zeby nie bylo OT:
Wiekszosci graczy za caloksztalt obecnego ksztaltu Arkadii.
Awatar użytkownika
Ninaeth
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2010 22:52

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Ninaeth »

Znikam na trochę, wakacje, trzeba odpocząć od kompa.
Dziękuję tym, którzy pomogli mi na samym początku: Violla, Thorffin, Goldfinger. :)
Dziękuję tym, z którymi chociaż sporadycznie udało się rpgować, na tym mudzie naprawdę ciężko o to...
Dziękuję nizołkowi, za naprawdę ciekawą przygodę i za całe nieciekawe końcowe podejście do sprawy.
Dziękuję forumowiczom, tym, po których widać, że z chęcia pomagają i nie dziękuję tym, którzy z nudów rzucają sarkazmami tu i ówdzie.

Balwurowi dziękuję za bycie obok praktycznie zawsze, wspólne przygody, wielkie serducho i bezgraniczny altruizm. A Prochora kocham! I Balwura kocham! Co ja bym bez Was zrobiła! Kocham Was, yea buziaczki! xD Songi na dowód mej miłości: 1, 2, 3
solidity is only a mirage
Balwur
Posty: 13
Rejestracja: 18 cze 2010 19:19

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Balwur »

Chciałbym podziękować kilku wspaniałym osobom, które miałem przyjemność tutaj poznać:
Jarodowi - Za to że jest jaki jest. Kocham Cie Stary!
Mungrimowi - Za porady i wielkie wsparcie. Jesteś wielki! KC :*
Vesnie - Brakuję Cie tutaj strasznie, wracaj szybko!
Torricowi - sam nie wiem za co xD
Ninaeth - za to, że jest. Za to, że moge obserwować jak rośnie:) Kocham Cie Nin! :) Razem z P. usychamy z tęsknoty, za Tobą. A to na dowód mej miłości 1; 2 - To tak a propos dylizansu xD
Prochorowi - Za genialne wyczucie chwili. Za to, że jest jednojajowy i za to, że takich dwoch jak nas trzech to nie ma ani jednego! Kocham Cie Bracie!1;2

Dla wszystkich przyjaciół tutaj wymienionych 1
Torric
Posty: 5
Rejestracja: 02 mar 2010 01:33

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Torric »

OK skoro Baldur mnie wymieniles to dla Ciebie tez podziekowanie:

http://www.youtube.com/watch?v=TAe3NLbaZfU



A to dla Jaroda i kompanii (Prochowiec, Hrum, Vesna, Mungrim)

http://www.youtube.com/watch?v=Wyng77qF ... re=related
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Sirius »

Dzięki Ninaeth za podziękowania.

Ja osobiście też chce Ci podziękować. Za to, że tak pięknie nie wiedziałaś o co chodzi. I że byłaś tak szczerze uradowana, jak w końcu zrozumiałaś. I za wypitą wspólnie wódkę :)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Carolla
Posty: 64
Rejestracja: 20 lut 2010 13:05

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Carolla »

Dziękuje Jonaszowi, za to że jak zwykle zrobił inaczej niż był proszony ;]
Awatar użytkownika
Swan
Posty: 76
Rejestracja: 16 mar 2009 14:32
Lokalizacja: Glasgow

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Swan »

Zurwenowi, niech Ci sie dobrze powodzi tam na gorze :)

http://www.youtube.com/watch?v=NB7dol-N ... re=related
Nigdy nie jest za pozno, by odkryc samego siebie...
Gość

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Gość »

W zasadzie to chcialem przprosic Asztarte za ten zart: W oryginale sa w nim dwie zakonnice - nie moglem nic wymyslec innego i mi sie edwa elfy nasunely i zapomnialem ze ty tez elfka.

http://www.youtube.com/watch?v=hLltYjpxpwI
Keiser
Posty: 54
Rejestracja: 25 maja 2010 04:11

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Keiser »

Dwa razy upewniałem się, czy to nie jest Maurice Moss (Richard Ayoade) z "The IT Crowd". GTFO.
> ob paczki
Widzisz pocztowa paczke wewnatrz otwartego plociennego podroznego plecaka.
Widzisz szesc lukrowanych paczkow z marmolada wewnatrz otwartej niewielkiej saszetki ze skory wilka.
Zablokowany