Nowy system zapamietywania

Forum wieści z Arkadii.

Czy podoba ci sie zmiana systemu zapamietan

Tak
34
18%
Nie
138
73%
Wszystko mi jedno
17
9%
 
Liczba głosów: 189

Awatar użytkownika
Miris
Posty: 56
Rejestracja: 12 lut 2009 22:41

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Miris »

Zmiana z zapamiętywaniem imion - FATALNA.
Awatar użytkownika
Seren
Posty: 149
Rejestracja: 13 lut 2009 14:32

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Seren »

No powtórzę się za Wami, ale powstrzymać się nie mogę.
W ankiecie brakuje odpowiedzi - nie, jest totalną bzdurą.

Ja tam wrogów nie mam, więc to nie w tym rzecz. Terenes słusznie napisał - są postaci, których wieki nie widziałam, ale chcę je mieć w zapamiętanych. Po prostu. Według tego, jak zmiana jest opisana w wieściach na Arkadii, nie mamy teraz żadnego wpływu na to, co się dzieje w pamięci postaci - no to naprawdę jest jakiś tragiczny pomysł :). Jeśli zostanie dodana opcja - przy czyimś przedstawieniu się - "czy chcesz zapamiętać XXX?" - to jeszcze byłoby to do przyjęcia. Zresztą tak samo uważam, że komenda zapomnij nadal powinna być dostępna - bo ja sama chcę mieć wpływ na to kogo z pamięci wyrzucam, żeby ewentualnie zrobić miejsce.
W całej tej zmianie zapamiętanych plus jest tylko jeden - to, że zwiększyła się ich liczba. Ale cała reszta skutecznie przyćmiła ten malusieńki plusik..

Kagain, a jakie są plusy pozostałych - aktywności i poziomu? To mi aż tak nie przeszkadza, ale moim zdaniem też zupełnie zbędne. Jeszcze poziom mniej więcej jestem w stanie zrozumieć, chociaż nie wiem po co to bycie w drużynie.. Natomiast co komu przeszkadzała aktywność?

Jak już napisałam w pytaniach.. jedna z bardziej bzdurnych zmian, jakich byłam świadkiem. Hopefully to cofną albo poprawią, żeby miało sens...

S.

PS. Dlaczego zawsze musicie zamykać Arkę jak akurat mam dyżur w robocie i ochotę na grę..
PS2. Po co mi ten poziom, jak już go nikt nie zobaczy :cry:

Re down - Kagain: Ok, rozumiem. Dziękuję za wyjaśnienie :). Ja się w wojny nie bawię, to i nie wiem.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2009 21:46 przez Seren, łącznie zmieniany 1 raz.
There must be some way out of here, said the joker to the thief
There's too much confusion, I can't get no relief
No reason to get excited, the thief, he kindly spoke
There are many here among us who feel that life is but a joke
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Kagain »

Seren: zmiana z poziomami i aktywnością jest istotna dla postaci biorących udział w PK i wojnach międzygildiowych. Niemal każde zdobywanie wrogiej gildii poprzedzone jest sprawdzeniem aktywności obrońców. Tak samo wypady na PK, wróg jest aktywny więc pewnie expi i można iść go poszukać. To akurat jest ważna rzecz. Widoczność poziomów już znacznie mniej. Jest zmianą dobrą, choć niezbyt znaczącą.
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Tipi »

Ciekawe tylko jak rozumiec ' ktorych spotkaliscie najdawniej. '

Czy samo wejscie na lokacje starczy, czy trzeba przedstawiac.
Czy przedmioty ukrywajace opis maja na to wplyw.
Gość

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Gość »

No to teraz przepotezne druzyny szukajace latwego fraga dlugo beda sie zastanawiac przed zapytaniem o imie.
Urisiel

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Urisiel »

Hyhyhy :D GL skończy legitymować każdego GPka w Nuln z podejrzeniem o konszachty z Chaosem...
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Kagain »

Podobnie jak Korsarze na Skellige. Tylko co w tym złego było? Teren pod opieką gildii więc mieli do tego prawo.
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Rotkiv »

Zmiana w ogole mi sie nie podoba, procz paru szczegolow.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Gniot »

Jak dla mnie to niespodzianka ze akurat tym zajeli sie wizowie. Troche szkoda tzw reliktow ktore trzyma/trzymalo sie w pamieci o ... bo tak ... a teraz pyk i juz ich nie bedzie. Szkoda ze nie dodano pare slotow gdzie mozna by przechowywac wlasnie takie osoby te 5/10 imion.
Wspolczuje patrolujacym/legitymujacym :P
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Urisiel

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Urisiel »

Nie mowie, ze nie moga, ale to już się nudne robi :) Jeszcze jak ktoś się nie chce przedstawic to w rylo dostaje... ;] A to ludzi zniecheca, bo sam Cadael tez sie nie przedstawia...
Ale koniec OT :)
ODPOWIEDZ