Nowy system zapamietywania

Forum wieści z Arkadii.

Czy podoba ci sie zmiana systemu zapamietan

Tak
34
18%
Nie
138
73%
Wszystko mi jedno
17
9%
 
Liczba głosów: 189

Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Aiwazz »

Na razie tekst z zapomnieniem imienia matki po powrocie do domu najlepiej oddaje sytuacje.
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Sigard »

W realu tez posiadacie umiejetnosc modyfikacji swoich wspomnien wedle zyczenia? Za jakis czas kiedy wpisze zapamietani, nie wyswietli mi sie dajmy na to jakis legendarny Stefan nie logujacy sie od lat czy miesiecy, wielka mi rzecz. Z drugiej strony kiedy ktos przedstawi mnie Zdziskowi podczas walki, to dlaczego ma on mnie pamietac juz do konca zywota mojej postaci, wiedziec kiedy jestem zalogowany i jaki mam poziom? Imo zmiana calkiem rozsadna, chociaz niepotrzebna...
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Aiwazz »

Bzdury gadasz.
Pamietam Pania Bozenke - wychowawczynie ze zlobka, bo byla fajowa, a jakiegos pajaca ktorego gdziestam spotkalem np 2 lata temu nie pamietam, bo mam go gdzies. Proste ?

A jak juz idziesz w strone zycia, jak Cie dopadnie 3 gosci i zabija Cie nozami, to lecisz na wycieczke w powietrze, widzisz anioly, po czym budzisz sie w domu i zyjesz dalej, tylko masz mniej cm. w bicepsie ? Chyba nie.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2009 18:55 przez Aiwazz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Hasp »

Z WIESCI pisze:Automatycznie beda rowniez usuwane z pamieci w momencie
przekroczenia limitu imiona tych, ktorych spotkaliscie najdawniej.
Moze i mlody, ale czyta ze zrozumieniem. Zapamietane osoby zaleza od spotkan z nimi.

No i system nie zostal w calosci wyjasniony. Co powtarzam. Moze zaleznosc w hierarchi zapamietywania ile czasu spedzilo sie przy danej osobie? Kto wie. Po prostu przestancie marudzic.

Bo w mojej opinii stary system wymagal poprawek, a te wprowadzone nie sa tez najlepszym z mozliwych wyjsc. :) Jednak nie skreslam ich odrazu, jak wiekszosc z was.
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Sigard »

Aiwazz rozumiem, ze w pewnym momencie swojego zycia podjales decyzje, ze pania Bozenke bedziesz pamietal, bo jest fajowa?:p
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Aiwazz »

Mlody jestes, malo wiesz a co gorsza wymadrzasz sie.
Stracilem kilka postaci z zapamietanych, z ktorymi dawno temu gralem i to imie w zapamietani to ostatnia pamiatka, ktorej juz nie mam - w mysl nowego systemu.
Moze za krotko grasz, zeby miec takie odczucia, ja jednak pamietam, a raczej pamietalem postacie, ktore tego muda wspoltworzyly w pewien sposob, mialy wplyw na mnie etc. a teraz zostalem tego pozbawiony.

Przezylem w tej grze wiele reform, lepszych, gorszych, madrzejszych lub glupszych, ale ta w swej irracjonalnosci bije rekordy.
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Hasp »

To po cholere narzekacie na przedstawianie sie? "Zawsze moze byc gorzej." No i jest gorzej.

Hasp.
Rork

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Rork »

W ramach odświeżania legend arkadii jutro będę na poczcie w Ubersreiku około 12.00 i się wam przypomnę. Pozdrawiam!

ps. Odwalcie się od AFOLi! :(
Ostatnio zmieniony 20 gru 2009 19:08 przez Rork, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Werbat »

Hasp pisze:To po cholere narzekacie na przedstawianie sie? "Zawsze moze byc gorzej." No i jest gorzej.
Skończ już. Naprawdę się nie znasz, a na siłę pompujesz bzdury. Wróć do wypisywania głupot wielką czcionką do BP.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Post autor: Aiwazz »

Sigard pisze:Aiwazz rozumiem, ze w pewnym momencie swojego zycia podjales decyzje, ze pania Bozenke bedziesz pamietal, bo jest fajowa?:p

TAK !!!
Mimo, iz po zlobku juz jej nigdy nie spotkalem... :)
ODPOWIEDZ