Nowy system zapamietywania

Forum wieści z Arkadii.

Czy podoba ci sie zmiana systemu zapamietan

Tak
34
18%
Nie
138
73%
Wszystko mi jedno
17
9%
 
Liczba głosów: 189

Sunird
Posty: 62
Rejestracja: 13 lut 2009 11:23

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Sunird »

:cry:
Gość

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Gość »

Tak sentymentalnie to postac, ktora znasz moze ci sie przedstawic za kazdym razem jak ja spotkasz. Co to za problem. Pomysl co prawda z dupy [istnieje miliard bardziej pilnych spraw], ale szukanie jakis wyimaginowanych przeszkod, ktore maja wam utrudnic kochanie literkowych przyjaciol jest bez sensu.
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Krobelus »

Cird a co jesli sekondy lataja po arce i specjalnie sie przedstawiaja zeby zapychac sloty uwazasz ze jest to nie realne ledwo co zmiana i juz lataja patalachy. Powinno byc w opcjach zapamietywanie wlacz/wylacz jesli mialby zostac system wedlug mojej oceny.
Mysle ze w systemie nie chodzilo tylko o bugi a o informacje o graczach czy sa lognieci, czy nie mamy wrogow i mozna zdobyc gildie , czy mozna expic bezpiecznie , czy jest kogo pkowac. Uwazam ze lepsze rozwiazanie byloby zostanie przy starym systemie wykasowanie opcji przedstaw kogos, dodanie komendy wyjaw imie co nie pozwalaloby zapamietac(oprocz komendy przedstaw sie) lub tez pozwolenie zapamietania kogos dopiero po byciu z nim w druzynie np 1h czasu. A jesli chca wizowie pozbyc sie starych baz u graczy zapamietanych to wykasowac calej arce zapamietanych i na nowym systemie tym co podalem wyzej pozwolic graczom wybrac kto ma ich pamietac lub tez nie.(Moze tedy i szefowie gildii bardziej uwazali by kogo przyjmuja a i tak tylko ta jedna osoba mialaby tych ludzi zapamietanych a nie cala gildia)
Ostatnio zmieniony 20 gru 2009 01:43 przez Krobelus, łącznie zmieniany 7 razy.
Awatar użytkownika
Gromowlad
Posty: 27
Rejestracja: 15 lut 2009 21:31
Lokalizacja: Karak Zabrze

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Gromowlad »

Może komenda 'zapomnij <kogoś>' bedzie kompropisem? te secondy nie beda latać skoro będzie można je zapomnieć? Wtedy można bedzie kontrolować poziom zapamietanych.
Trueno de Karak Varn fortaleza.

Niechaj broda twej matki długo ogląda piękno tego świata,
a kilof twój zgniata skałę przez długie lata.
Gravjer
Posty: 4
Rejestracja: 20 gru 2009 01:19

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Gravjer »

Vayneela pisze:
Terenes pisze:Tak sobie pomyslalem:
Ciekawe zycie musi teraz miec kupiec.
Zalozmy przez chwile ze ma 10 klientow/niedoszlych klientow dziennie.

Po co miec przyjaciol/znajomych w "kto" skoro masz tam goscia ktory
chcial ci sprzedac dwa lazuryty.
No.

v.
To teraz spotkac kupca bedzie juz wybitnie ciezko (:
Urisiel

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Urisiel »

Arkadia niby powinna być dla graczy... A po tej reformie tego nie widać, bo jest to raczej wrogo nastawione :P I wkurza raczej ludzi, nizeli udogodnienie... Skoro byly bugi w tamtym kodzie, to moze wystarczly go przepisac od nowa? :>
Awatar użytkownika
Magni
Posty: 59
Rejestracja: 21 mar 2009 01:15

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Magni »

Myślisz że w tym nie ma bugów?:) Ja zapomniałem znajomych z którymi minute wcześniej biegałem. Musiałem się przelogować i co? I lista imion czysta;)
Ostatnio zmieniony 20 gru 2009 01:26 przez Magni, łącznie zmieniany 1 raz.
Shakal
Posty: 29
Rejestracja: 12 lut 2009 22:43

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Shakal »

A moze by tak jednak po prostu cofnac te zmiany? Moze procz poziomow. Bo w tej chwili dajmy na to komenda KTO jest kompletnie bezuzyteczna, bez uzupelnienia "ostatnio". Ludzie moga sie pologowac na typowego idla, do zalozmy na to swojej gildii, gdzie nie bedzie mozna sprawdzic bez wjazdu ile jest aktualnie takich osob aktywnych. I co? Patowa sytuacja, sporo ludzi bedzie po prostu siedziec zalogowanych z pracy, z komorki tylko po to, zeby sztucznie zwiekszac stan osobowy. Co zas sie tyczy samych zapamietanych, tez bardzo mi sie nie podoba ze bede pamietal przypadkowo spotkane osoby(bo tak to rozumiem).

Wybaczcie, jak powielam czyjas wypowiedz, ale poprzednie cztery strony z jkiegos powodu nie chca mi sie wczytac.

Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
Hefren
Posty: 11
Rejestracja: 13 maja 2009 09:29
Lokalizacja: Komorka pod schodami

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Hefren »

Gówno chodzi po ludziach.
Seks jest jednym z dziewięciu powodów reinkarnacji. Pozostałych osiem jest bez znaczenia.
Vayneela
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2009 19:56

Re: Nowy system zapamietywania

Post autor: Vayneela »

Cird pisze:Tak sentymentalnie to postac, ktora znasz moze ci sie przedstawic za kazdym razem jak ja spotkasz. Co to za problem.
Skasowani też Ci się poprzedstawiają?
Tak, takich też mam zapamiętanych i wolałabym nie zmieniać tego stanu, szczególnie pod przymusem, przypadkiem.

v.
ODPOWIEDZ