Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

no to prawda - teraz przed pojsciem na expa - 15 minut strojenia sie :mrgreen:

a jeszcze chciałem zauwazyc, ze ta przemiana plaszczy jeszcze nie ukonczona. jedyne, co zrobiono, to obcieto AC
te płaszcze nadal "ma sie na sobie", a nie "nosi sie", nadal starzeja sie jak zbroja, a nie niszczeja jak ubranie i nie maja redukcji wagi po zalozeniu - 5cio kilowy erpeg ;)
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Jak sie do kufra barachlo wrzuca to nie dziwota ze dobranie sprzetu zajmuje 15 minut... :? A jak ktos leniwy to niech zadba o to zeby plytowki byly na stanie.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Thaer

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Thaer »

czy normalnym jest fakt ze osoba która była czarodziejem w tym była w drużynie do spraw graczy korzystała jako gracz z z-chata. A później sama karała za to graczy śmiercią bądź kasacja? Pytam o moralne podstawy takiego podejścia?
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Haern »

Thaer dostales pioruna? Bo ci cisnienie skacze i sie wyzywasz w kazdym topicu. Opisana sytuacja jest moralnie bezpodstawna, albo wrecz amoralna, i bardzo popularna, powszechna, i stara jak swiat - cos z belkami w oczach, albo z rzucaniem kamieniami. Ktos juz to napisal.
Gryzak
Posty: 122
Rejestracja: 08 sie 2009 10:22

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gryzak »

Zmiana w plaszczach bedzie tez ukrytym podpakowaniem mobow (oczywiscie tych ze zbrojami). Kiedy zostanie dodane "AC rekompensujace brak plaszczy" tym samym wszystkie w zbrojach beda mialy wyzsze AC, a wiec trzeba bedzie takiego mobka trafic wiecej razy niz do tej pory....
Przypominam: nie kazdy mob mial plaszcz, teraz "zalapia sie" na AC rekompensujace brak plaszcza ktorego i tak nie mial.
Co z tego ze gracze tez beda mieli wyzsze AC jak bede musieli tluc dluzej i to absolutnie wszystko w zbroi bo obrazenia beda mniejsze?
Niektore plaszcze byly przegiete, ale zamiast ustalic ze plaszcz nie moze miec wiecej niz... i zapuscic sprawdzanie lepiej ciac wszystko. Wylapanie ich nie bylo trudne, wystarczylo rozejrzec sie po skrzyniach stowarzyszen by widziec co w nich jest i jakie ma staty.
Thil
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2010 12:46

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Thil »

Czy na pewno brutalność został usunięta? Jak dotąd właściwie nie walczyłem, robiłem tylko zdania. Mam dopiero co osiągniętego niedośwa, a mimo to po zgonie trzyma mi się ten sam poziom.
Zornok
Posty: 46
Rejestracja: 14 mar 2010 10:46

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Zornok »

Jeżeli dobrze zrozumiałem wypowiedzi wizów, to po prostu nie traci się tyle expa ile by się nie traciło w odpowiadającej sytuacji jak kiedyś zadaniowego, tylko że teraz ta liczba jest liczona ze stażu, ale może źle zrozumiałem....
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Hasp »

Hej, a ja mam takie pytanie odnosnie oklepanego tematu: sily bojowej.

Czy jezeli zawod ma dwa oddzielne umiejetnosci do specy, to, czy jego sila bojowa nie wzrasta zbyt drastycznie? I nie jest przez to duzo wyzsza od innych zawodow?
Gryzak
Posty: 122
Rejestracja: 08 sie 2009 10:22

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gryzak »

1) Czy ktos moglby otworzyc pytania do... bo to smieszne ze sa zamkniete, nie ma jak pytac.
2) Zmiany, zmiany... czesc tarcz nie tylko paruje ale takze i oslania niektore czesci ciala np.
Zalozona oslania jedno z ramion oraz nogi i korpus.
I przez to niszcza sie w blyskawicznym tempie, padaja jak muchy. To co wczesniej odkladalo sie w plaszcz teraz idzie w sprzet a jego przetrwalnosc nie zostala zwiekszona.
3) Zmiana w plaszczach/sprzecie zachwiala balansem mob-gracz. Od pewnego czasu nic sie nie zmienia, mialo byc AC na buty/rekawice i nadal nic. Udawanie ze problemu nie ma nie jest rozwiazaniem.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Gryzak:

1) wizom nie chce się kasować głupich pytań, to je w ogóle zamknęli (imo troszkę nieporozumienie, ale co zrobić)

2) z tarczami sytuacja wyglądała tak samo przed zmianami, ale znacznie trudniej było to zaobserwować niż teraz. Nic się tu nie zmieniło.
Jak ci to przeszkadza, to szukaj sobie tarcz, które tylko parują i nic nie zasłaniają (sporo takich oraz dotyczy to wszystkich puklerzy)

3) Rafgart pisał, że się zmęczył zmianami, ale jak odpocznie, to zrobi buty i rękawice :mrgreen:

:| Mnie tylko zastanawia - co z korpusami, w które wchodzi około połowa ciosów?...
ODPOWIEDZ