Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Raz na wozie raz w nawozie :P
Eric

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Eric »

Hakatri a kto ty kurwa jestes?
Hakatri
Posty: 40
Rejestracja: 12 lut 2009 21:43

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Hakatri »

Post usunięty przez użytkownika.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2009 16:46 przez Hakatri, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Werbat »

Język niemiecki definiuje to prosto: elf zwölf.

To tak w ramach dowcipasków po 5:28 po piwach i wycieczce nad jezioro.

A na poważnie: bolą mnie Wasze błędy ortograficzne. Znaczy, nie wszystkich, ale... brrr. Pozdro dla Torgena, który nie był pewien właściwej formy zaimka osobowego i w nawiasie dopisał (hint: jako pierwszy lub ostatni wyraz zdania stosujemy _zawsze_ dłuższą formę zaimka, czyli w tym przypadku "mnie").
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Raglak, wkurwia mnie, jak i pewnie wiekszosci, ktorzy sie zaangazowali w ta dyskusje, stosowanie podwojnych standardow przez administracje :)
Hakatri
Posty: 40
Rejestracja: 12 lut 2009 21:43

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Hakatri »

Post usunięty przez użytkownika.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2009 16:47 przez Hakatri, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Wam dali dokonczyc zawody, nam nie. Nie byloby tu mowy o zlikwidowaniu zawodow, ktore nie sprostaja ogolnoarkowemu balansowi, bo tym, ktorzy zakonczyli treningi, a bylo ich sporo, zostawiono zawod. Teraz juz rozumiesz?

Chodzi mi oczywiscie o zawod bylego najma.
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Zawod najma stary zlikwidowano w jego miejsce powstal nowy. Nasz jest w tym momencie CZASOWO zawieszony na sposob WYŁĄCZENIA MOŻLIWOŚCI przyjmowania. Zadna roznica, co ?

Dol:
Zlikwidowano de facto 3 stare zawody najmow. W ich miejsce powstal nowy zupelnie inny. Naszemu i pozostalym zostało z niewiadomych przyczyn zablokowane przyjmowanie.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2009 12:15 przez Ennyen, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Kolego drogi, zlikwidowano trenowanie zawodu, a nie sam zawod. Czytaj ze zrozumieniem ;)
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paulie »

Ennyen pisze:Naszemu i pozostalym zostało z niewiadomych przyczyn zablokowane przyjmowanie.
Polecam wiesci 100, tam masz napisany powod.

Troche wiecej w temacie: Osobiscie uwazam, ze elitarki to bardzo zly pomysl na arce. W szczegolnosci zt, ktore ma chyba najwieksze powerup, ze wzgledu na ich "planowy" niski lvl. Jak jest, wiadomo, jedynie Torgen zasluguje sobie na miano prawdziwego ZT'ka. Administracja rowniez dostrzegla problem w tej dziedzinie, juz wczesniej informujac o tym, a w koncu przechodzac do dzialania. Tylko czy jest to dzialanie sluszne? Skoro cos jest zle, to czemu ma istniec dalej, odcinajac tylko od tego nowe osoby? No i dlaczego wolno dokonczyc zawod, skoro wczesniej nie bylo takich zezwolen? Duzo tutaj watpliwosci, dla mnie bije tutaj duza doza niekonsekwencji.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
ODPOWIEDZ