Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Gromowlad
Posty: 27
Rejestracja: 15 lut 2009 21:31
Lokalizacja: Karak Zabrze

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gromowlad »

W ogóle to powinna zostać nowa drużyna AoH (Arch of Homer) odpowiedzialna za eliminowanie rozterek egzystencjalnych Homera.
Trueno de Karak Varn fortaleza.

Niechaj broda twej matki długo ogląda piękno tego świata,
a kilof twój zgniata skałę przez długie lata.
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Trzeba go jednak, trzymajac sie terminologii, zarzezac na smierc ;) To ktory to tak niesamowicie zabezpieczony magik ?
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Homerofe »

Gromowlad pisze:W ogóle to powinna zostać nowa drużyna AoH (Arch of Homer) odpowiedzialna za eliminowanie rozterek egzystencjalnych Homera.

Jak dostane kierownika to macie moje blogoslawienstwo :D
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Caradhras »

Homer jakby ironia wyskoczyla z krzakow i kopnela cie w rzyc tez bys sie nie poznal ... a tak nawiazujac do twoich teorji spiskow ... wez klawiature zdziel sie przez lep i przestan odstawiac nam tu elfke pocztowa :lol:

Re Ennyen: Homer chyba placze o kolesia ktorego kiedys lubily Berki odwiedzac a ktory obecnie wspiera walnie zbrojownie OHM (Homer wbrew pozorom to nie rudzi) ...
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Homerofe »

Yhyhyhyhhyhyhyhhyhhy ale swietnie jest wiedziec, ze ktos wie o co "placze" czuje sie wtedy taki zrozumiany :D

"Homer chyba placze o kolesia ktorego kiedys lubily Berki odwiedzac a ktory obecnie wspiera walnie zbrojownie OHM"
nie wiem o co chodzi :mrgreen: a to ze pisze z tego nicka/postaci wcale nie oznacza, ze chce cos dla korsow, bo rownie dobrze moglem napisac to samo WKSem, gladem, wiorka czy golym GP - nie dorabiaj ideologii tam gdzie jej nie ma :twisted:
Elkle
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2009 01:14

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Elkle »

Placzesz o ukrywanie, sklep na skellige, magiki kolo scoia, zle podlaczone listy goncze, na czym maja zyskiwac scoia. No ale pewnie, tu nie ma za nic ideologii :roll:

A tak w ogole to chcialam o tej skrzywdzonej elfce, Zirei. Bo jak w niedziele gdzies kolo 12 spojrzalam, to ona byla zalogowana od 16 godzin. Wieczor, cala noc i jeszcze ranek az do poludnia. Coz za hart ducha i poswiecenie! Widac, ze w koncu jakis nowy gracz, ze ja naprawde wciagnelo! I gdy po tych dwoch dniowkach spedzonych na laniu zombich juz ledwo patrzy na oczy, to przychodzi taki MG i kasuje. :D
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Co do pytania o pozostawienie samej rasy w opisach. Uhh o by bylo dopiero. Elf z elfem przybywa za elfem. A wez cos powiedz do odpowiedniego.. Moge zademonstrowac z bracmi ;P

Do ukrywania to sie trzeba przyzwyczaic. Jak dla mnie jest zrobione najklimatyczniej i sensowniej jak sie da. Przynajmniej w wykonaniu albo moze w idei partyzanckich oddzialow scoia'tael.
Inna sprawa, ze teraz zawod wyszedl dla ogolu i choc atakujacych z ukrycia ogrow chyba chwilowo juz nie ma, to mroczni wojownicy co chwila wyskakuja zza krzakow ;P
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Homerofe »

Elkle:sam korzystam z ukrywania i jeszcze bardziej widac jak to jest popieprzone, nie wiem kto wymysla te bonusy i na jakiej zasadzie je przydziela. Nie chodzi tu o zadna teorie spisku ale jezeli powstaje jakis standard to niech bedzie standard, a nie enklawy z wyjatkowymi wyjatkami.

Masz moze pomysl dlaczego wyspiarskie okolice nie sa zaopatrzone w asortyment wedkarski, a wszelakie imperialne wsie tak? i to bez limitow! bo ja nie wiem o co chodzi i dlaczego ktos tak usilnie nie chce tego zmienic.

Juz mi sie nie chce szukac wypowiedzi wizow na starym forum odnosnie wyzwania przy wyjmowaniu magikow, a zachowania kolegow Tankreda to juz nie bede komentowal.

Zle podpiete listy goncze sa zle podpiete albo wcale i zglaszanie tego nic nie daje - tez nie ma o czym dyskutowac.

O ziolach chyba zapomnialas wspomniec... albo nie zapomnialas, bo "szukaj deliony" jest bardzo wygodne :P

teoria spisku o spisku - czy cos
Elkle
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2009 01:14

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Elkle »

Tez mam zawod z ukrywaniem, ale w odroznieniu od ciebie wiem co to random. I to wlasnie dlatego tym nozownikiem sie nigdzie nie moge schowac :P

A czy jakikolwiek inny sklep z asortymentem w ishtar jest zaopatrzony inaczej niz na Skellige? Bo moze jakbys nie plakal tylko we wlasnym interesie, to bylaby wieksza szansa, ze cos sie zmieni.

Co do magikow, to poszukaj tych wypowiedzi wizow, bo ja sobie nie przypominam. I nie sadze, zeby Tankred z obstawa byl slabszy od ozywienca z kopalni w Ubersreiku, a sila magikow jest porownywalna (oba skrajnie beznadziejne).

Co do listow gonczych, to ile razy zglaszales, ze Mekan nie jest podpiety i po przelogowaniu na statku przestaja cie npce bic?

Ach i ziola. Mialam zielarza, wykosilam na tym chora kase. Nigdy mi zadne ziola nie znikly. Teksty o tym, ze zawod jest do niczego sa czysta histeria.
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Ziola rzeczywiscie sie poprawily, ale nie rozumiem, czemu szybkosc ich usychania jest wciaz tak wielka. Nie tak dawno wcielo mi spory zapas po zalogowaniu tuz po apsie zrobil sie taki lag, ze rzad wykonujacych sie komend, opoznil wlozenie ziol na tyle ze uschly. Przeciez np logujac sie z czystego telnetu nie ma szans szybko pochowac zapasow. W dobie swietnych woreczkow i fajnych zmian, moze wydluzcie ZNACZNIE czas schniecia i resetujcie go co login. Przeciez tego i tak sie nie da wykorzystac w niepowolany sposob.
ODPOWIEDZ