Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

nie karm trolla Caradhrasie


KTO - jak to jest w kilku innych wypadkach w tej grze - jest kompromisem między realnością a grywalnością. Mocno tę grywalność podnosi wszystkim oprócz chcących zaskakiwać pkowców, a więc większości. Dlatego imo nie powinna być zmieniana w imię demokracji :mrgreen:
EOT
Awatar użytkownika
Morowak
Posty: 93
Rejestracja: 18 lut 2009 13:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Morowak »

Sasuke pisze:Czy logujac sie na forum przedluzam zycie swojej postaci? Inaczej mowiac czy postac na ktora loguje sie na forum moze zostac skasowana za nieaktywnosc?

No przeciez nie ma to jak zakladanie sekondow specjalnie do forum.
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

20:09:32 Vaxon czyni pokoj miedzy soba a swymi przeciwnikami.
Super spec! Rewelka. :-)
Make peace not war!
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Caradhras »

Nie no rewelka to jest 15 dniowa postac na skryptach z wykozaczonymi cechami - jeszcze niech mi ktos powie ze to pierwsza postac i poczatkujacy gracz ...
Awatar użytkownika
Gromowlad
Posty: 27
Rejestracja: 15 lut 2009 21:31
Lokalizacja: Karak Zabrze

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gromowlad »

Może Arka nie jest taka trudna jak myślimy?
Trueno de Karak Varn fortaleza.

Niechaj broda twej matki długo ogląda piękno tego świata,
a kilof twój zgniata skałę przez długie lata.
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Homerofe »

Zrobienie w miare przyzwoitego poziomu (wiele/kawal) zajmuje GPkowi jakies dwa tygodnie - zaczynajac od zera/zalozenia postaci - wiec zadna rewelacja.

Dalsza i koncowa faze dyskusji przeniose tutaj, zeby za bardzo nie smiecic.
Dyskutowac sie z toba Rafgarcie na forum nie da, bo albo masz odgorne zalozenia o swojej racji albo nie dopuszczasz, ze moglbys sie pomylic (wiekszosc wizow ma zreszta to samo).

Dla ciebie moje pytania to rzucanie bezpodstawnych oskarzen albo zglaszanie czegos co mi przeszkadza w zabijaniu innych. Przytocze tu pare przykladow, ze tak nie jest.

1.) Dlaczego usunales fragment loga z Voethem? byl jak najbardziej konkretny, do tego prawdziwy i zgloszony na arce oraz starym forum. Pokazuje gigantyczne roznice w dzialaniu MG.

2.) Sprawy zielarza AJ nie odpuszczalem naprawde bardzo dlugo. Dotyczylo to uma spostrzegawczosci, ktory byl ponizej poziomu GP. Wizowie namietnie zarzekali sie, ze nie jest to zaden blad i dokladnie tak ma byc, a zmian zadnych nie przewiduja (moze kiedys rozwiniecie zawodu). No i mamy kolejny cud - spostrzegawczosc zostala zmieniona na plus.

3.) Tabliczki z niepodpietymi enpecami lub podpietymi bardzo blednie - dajace wymierne korzysci jednemu stowarzyszeniu, a utrudniajacr bardzo innemu (zeby nie bylo zaraz wielkich jazd jak to korsarzem jade po wiorkach - nie chce mi sie logowac na inna postac i pytac o to samo).

4.) Zabezpieczenie pewnego magika z Daevon (znowu sie rudym obrywa)

5.) Problematyczne kotwiczki i wedki ze skell - bo tak ma byc! (jest taka plotka, ze nuln, uber, krojc itd sa potentatami rybackimi, a skell dostalo bloka)

6.) Globalny blad z ziolami, ktory nie tylko psuje gre ale tez uderza w tego biednego AJ zielarza - czyniac go zbednym

7.) Nieszczesne bonusy z ukrywaniem/zmeczeniem w obu domenach - zglaszanie nic nie daje, wiec niemozliwe ze to jest blad! a kombinujac w strone realnosci - juz widze 5 osob chowajace sie w malym pomieszczeniu do ktorego wchodzi kolejne 5 osob i nie moga sie zobaczyc :D Tutaj jeszcze trzeba poruszyc sprawe w ktorej jak czegos sie nie da/nie chce/nie mozna zrobic to jest zaslona z REALNOSCI ale jak cos zostaje spieprzone to jest GRYWALNOSC :) albo na odwrot

8.) Pare razy Rafgarcie usuwales mi pytania/notki korzystajac z argumentu, ze mialy niepoprawna forme - ja prosilem o podanie odpowiedniej formy, odpowiedzi brak

Dodatkowo kompletnie nie wiem w jakim celu zostalo zalozone to dziwne logowanie z powiazaniem forum/arka - teraz to juz wybitnie odpowiedzi moga byc udzielane na zasadzie " o xxx to znowu on..." a moze warto wprowadzic nowy trend - kasacje za forum i rozmowy ze znajomymi :]

Sarkastyczne Pozdro

W razie pytan polecam prywatne mesgi, ktorymi tak gardzisz.
Awatar użytkownika
Marcinson
Posty: 47
Rejestracja: 13 lut 2009 03:02
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Marcinson »

Homerofe: ty tak nie ironizuj z ta kasacja za forum, tylko przeczytaj sobie zamieszczony tu regulamin.
Jeżeli wkleiłeś loga, o którym piszesz tutaj, to złamałeś jeden z punktów ww. regulaminu. :P
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Homerofe »

Marcinson - moja interpretacja jest inna :) nie wydaje mi sie, ze zlamalem jakis punkt. Na arce od zawsze obowiazywala interpretacja dowolna - szczegolnie jak gora szuka haczyka na biedakow z dolu :twisted:
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Przemawia przez Ciebie jakas nieuzasadniona zlosc. Nie identyfikuj sie z "biedakami z dolu", bo wieksza czesc.. ba znakomita wiekszosc graczy nie miala nigdy nawet kontaktu z mg grajac zgodnie z zasadami.

BTW. Co do magikow i czasem pojawiajacych sie placzy na ich umiejscowienie i zasady zdobywania. Myslisz, ze aob przypadkiem przez wiele lat nie zauwaza jakiegos magika? A moze ich umiejscowienie ma tez inny cel. Wg mnie wydaje sie ono w wiekszosci przemyslane. To ze jakis magik interesujacy jakas grupe jest wrzucony za linie wroga i nie do wyjecia przez mieszkancow terenu, to chyba doskonaly sposob by wywolac albo rzeznie lub chociaz ryzykowna daleka wyprawe i interakcje miedzy graczami lub wpadniecie na listy lokalnych wrogow. Mysle ze problemem dla Ciebie sa wlasnie te listy. I to nawet nie to, ze sie na nie trafi, tylko glupio prawozadnej postaci sie na niej znalezc. Jakby nie to, taki tankred, czy patrol redanski byl by rzezany 5x dziennie i to nie przez wiory ;) Ja bym jeszcze wrzucil na nie orsona, a czemu nie! Nie tak trudno umykac gwardzistom (tylko wtedy pk w miescie odpada...ale cos za cos).
Awatar użytkownika
Marcinson
Posty: 47
Rejestracja: 13 lut 2009 03:02
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Marcinson »

patrol redański można bez najmniejszego ryzyka trafienia na listy rezać 5x dziennie.
ODPOWIEDZ