Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Blob »

Sunridzie: Zgodze sie siedliszcze nie jest siedziba gildii, jest siedziba kilku gildii. Jakie dziwne informacje Rafgart wprowadza? Wyraznie widac ze ty cos macisz Czy komukolwiek udalo sie dostac do srodka? Poki co fakt niezdobywalnosci siedliszcza potwierdzaja ogolnodostepne informacje.
Zreszta po co obrona siedliszcza obrone przeciez korsarze maja obrone na statkach.

Thaer: Nie wiem na jakiej podstawie porownujesz siedliszcze z lasem driad? Z jednej strony mamy teren otwarty acz niebezpieczny z drugiej zamkniety.
I wedlug mnie siedliszcze spelnia kryteria opisujace siedzibe stowarzyszenia a ze wam jest wygodniej inaczj to nazywac...
Obluda jest zauwazanie "bledow" tylko u innych.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2009 00:53 przez Blob, łącznie zmieniany 2 razy.
Thaer

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Thaer »

blobie Siedliszcze nie jest siedziba gildii jest terenem takim jak las driad i skończ siać farmazony, terem gildii jest statek i nie wypowiadaj się w temacie którego nie znasz....

twoje info kończy się na statku tulacza i na golemie
Ostatnio zmieniony 16 cze 2009 00:42 przez Thaer, łącznie zmieniany 2 razy.
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Tipi »

Mcekom, mimo 6 roznych kaplic przypadal jeden etat, sinym i wiorkom przypadaja pewnie dwa? :)
Thaer

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Thaer »

my mamy po 7 etatatow na i jakos nie ma z tym problemow? a to nie ma kazdy po 7??
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Re up:
To raczej zly znak :)
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Blob »

Tipi nie pisz tak o mc bo im ten jeden etat tez odbiora
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paulie »

A po co nam etaty? ;-(
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Unikaja placenia zusu...!
Sunird
Posty: 62
Rejestracja: 13 lut 2009 11:23

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Sunird »

Czy komukolwiek udalo sie dostac do srodka? Poki co fakt niezdobywalnosci siedliszcza potwierdzaja ogolnodostepne informacje.
Do ohm tez nikt sie nie dostal, nawet nie probowal. Pozostaje wierzyc ze te wszystkie flagi i inne badziewia ktore ma za zadanie bronic, sa tak zakodowane ze da sie je zdobyc krzywdzac w ten sposob stowarzyszenie. To samo masz z siedliszczem, ja nie krece, tylko powiedz, skad ja mam znac odpowiedz na to pytanie? przeciez sam go nie zdobywalem, a kiedy probowalem zdobyc to byly hakonowe niesmiertelne npc'e, ktorych 'podobno' juz teraz nie ma. ohm-km-wiorko-sino ekipa wlazla na skell by sie przekonac o prawdziwosci tego podobno, szkoda ze nie dotrwali do tego etapu ich questu. A ze siedliszcze nie jest siedziba jakiejkolwiek gildii to nie moj argument, tylko wizow, ale to stanowisko zmienia sie w zaleznosci kto i o co pyta :) Jest to na pewno twor specyficzny i na pewno rowniez nie jest dokonczone jego kodowanie.
Krot

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Krot »

to ze sie nie dostal, nie znaczy ze nie probowal
swego czasu probowano, ale skonczylo sie na walce w dolnej twierdzy
ODPOWIEDZ