Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gotmir »

problem nie jest w ukrywaniu ale w lokacjach,ktore w ishtar sa poprostu zjebane. W impie nie ma problemu poszukac partyzanta w miescie czy na trakcie, Straznik zrobi to na luzaku.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Tipi »

Sunird pisze: Wydluzenie czasu mozliwego przemkniecia po ataku zapobieglo by bouncowaniu.
Jeszcze jakies genialne pomysly po przyplywie weny tworczej?

Az strach komentowac.
Moklok
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2009 23:02

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Moklok »

Moklok pisze:swojego czasu na jakimś tam moim sekondzie straciłem całe umy za wydrapywanie bluzg na murze więzienia w Maliborze i wierzcie należało mi się jeszcze tam pewnie wisi kto, gdzie i kogo rucha na arce , i kto kocha kogo ;] cała godzinę bluzgi drapałem ;]
Shakal pisze:No to z pewnoscia powod do dumy :/
na ogół w rzeczywistości tego świata jeśli ktoś pisze że : i wierzcie należało mi się to nie oznacza Ze jest z czegoś dumny ale raczej że popiera kary za bluzgi a nie jest z czegoś dumny.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2009 01:05 przez Moklok, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Akko
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2009 15:43

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Akko »

rzeczywistości...
Please allow me to introduce myself
Im a man of wealth and taste
Ive been around for a long, long year
Stole many a mans soul and faith
Shakal
Posty: 29
Rejestracja: 12 lut 2009 22:43

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Shakal »

Powiedzmy sobie szczerze, jakbys nie byl z tego dumny, to bys sie tu tym nie chwalil :P. Raczej nie brzmialo to jak przestroga nawet.
Awatar użytkownika
Ovidus
Posty: 104
Rejestracja: 16 mar 2009 12:17

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ovidus »

Jak patrze na Arkadie to mi sie przypominaja czasy, kiedy "modne" bylo przez niektorych granie w Starcrafta. Poprostu podziwialem tworcow tej gry, za to ze bezwzgledu jaka rasa sie gralo (a byly cholernie zroznicowane pod kazdym wzgledem), to zawsze byl sposob by pokonac przeciwnika. Moze i glupie porownanie, ale na arkadi brak mi tej rownowagi i jakos jej naprawde nie widze. Moze w Ishtar juz predzej. Chociaz mi do szczescia niewiele potrzeba, wiec i bez tego moge grac ;)
Ot taki maly komentarz do tej dyskusji.

Moze by przeniesc swiat "Mlotka" na tereny Ishtar, a swiat "Sapka" na tereny Imperium to by sie wyrownalo :P
(Taka mala ironia).

"Moklok" piszac takie rzeczy tutaj musisz sie liczyc ze niektorzy gracze (np. Ja) zaczna cie brac za totalnego idiote (bez obrazy).

Pozdrawiam
"Nie ma nic pewniejszego w świecie od błyszczącego złota i zdrady elfów."
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Re up:
Nazywasz go idiota a pozniej dodajesz "bez obrazy" . No to akurat na poziomie tych rytow wieziennych bylo.

Hmm tak rzeczywiscie glupie porownanie bo i na arce masz "tysiac i jeden sposbow na pokonanie zakonnika mysliwym" :D nie wspominajac o tym ze kupiec zasilajac odpowiednia kiese moze ci zycie odebrac nie dotykajac cie nawet palcem...

Re Down
Nie chrzan :lol:
Ostatnio zmieniony 18 cze 2009 09:13 przez Gniot, łącznie zmieniany 2 razy.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Ovidus
Posty: 104
Rejestracja: 16 mar 2009 12:17

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ovidus »

To co o nim mysle to jedna sprawa.
To zeby sie nie obrazil to druga.
;)

Co do kupca to bym sie zastanowil porzadnie nad tym czy sa w stanie kazdemu zycie odebrac :P

re down:
Wiesz, ta ocena to tylko dotyczy tego postepowania. Do Ciebie jako osoby nie moge nic miec, bo nawet Cie nie znam :)
Ostatnio zmieniony 18 cze 2009 10:53 przez Ovidus, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie ma nic pewniejszego w świecie od błyszczącego złota i zdrady elfów."
Moklok
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2009 23:02

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Moklok »

Ovidus pisze:To co o nim mysle to jedna sprawa.
To zeby sie nie obrazil to druga.
;)

Co do kupca to bym sie zastanowil porzadnie nad tym czy sa w stanie kazdemu zycie odebrac :P

oj tam i tak ereguje moklokiem przygłupa nie obraziłem się ;]
Huggo
Posty: 206
Rejestracja: 19 kwie 2009 11:25

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Huggo »

Re Karid,

Fakt faktem masz racje ze walka z grupa osob o zawodzie z "ukrywaniem sie" i doswiadczonym w tym prowadzacym nie nalezy do przyjemnych. Jednak Faktem tez jest ze nikt nie broni Twojej calej gildii wyszkolic takie zawody, i problem sam zniknie, jako ze tez bedziecie "niewidzialni", moze nawet rozwiaze sie na zapas problem z "przepakowaniem" postaci jezeli podobnie zacznie postepowac reszta muda, i kolejne ciecia wszystkich postaci w dol nie beda wiecej potrzebne :D. Z tym ze prawda jest taka, jak to ktos juz wspominal, i mi tez sie chyba zdarzylo, pod czym podpisuje sie nogami i rekami jako osoba ktora sprawdzala to setki razy, ze przy ukrywaniu glowne znaczenie ma miejsce w ktorym sie chcemy ukryc, i w tych dobrych miejscach wcale zle ukrywanie nie idzie gpka, a w zlych miejscach, takich jak miasta, zielarze specjalnie nie maja problemow z tym by ukryta osobe zobaczyc. Wiec problem nie lezy w samej wysokosci umiejetnosci ukrywania sie, tylko w ustawieniach wszystkich lokacji na mudzie, ktore sa niejednokrotnie bezsensowne. Jednak nalezy pamietac tez ze glowna bronia tych zawodow jest atak z ukrycia, co przy widzacych ukryte osoby zielarzach jest czesto drazniace, dwa sam ukrywajacy sie nie ma zadnego komunikatu od muda ktory mowil by mu o tym jak dobrze jest ukryty. Apropo samych zawodow to wcale nie bronie "Partyzanta" ktory moim skromnym zdaniem powinien sie troche podzielic umiejetnosciami z "Nozownikiem", bo jest przy nim "lekko" zbyt dobrze wyposazony w szerokie umiejetnosci, tak jak "Korsarz" przy "Gladiatorze". I mozesz uwierzyc ze pisze Ci to zupelnie obiektywnie, jednak moja wiedza glownie plynie z doswiadczen "Nozownika", i nie wiem jak to jest miec te wyzsze ukrywanie, tropienie i parowanie, a i spec fanatyka zza plecow :P:D <- To tak zartem, zeby niebylo ze odstaje od reszty i sie nie zale.

Pozdrawiam,
Huggo Biberveldt
ODPOWIEDZ