Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Donovan
Posty: 7
Rejestracja: 08 kwie 2009 15:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Donovan »

No i w koncu jakas sensowna odpowiedz... No trudno, po takim postawieniu sprawy brakuje mi argumentow, a nie chce mi sie zaczynac od nowa, w takim razie spadam, moze mi sie kiedys zachce... Na razie...
Awatar użytkownika
Aran
Posty: 34
Rejestracja: 07 lut 2009 02:14

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Aran »

I dlatego do takich rzeczy słuzy alias mg na arkadii, a nie forum (-;
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Werbat »

No, bo forum to są, że też się polansuję łaciną, verba es voces, pretereaqe nihil.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Caradhras »

Werbat swoja droga drobne pytanie uwazasz ze tlumaczyc sie powinno jako:

"Slowa i slowa nic ponadto"

czy moze raczej:

"Slowa to glosy nic ponadto"

Pierwsze bardzo popularne ogolnodostepne na necie, na drugie wskazywaloby zas zastosowanie formy slowa vox - glos. No ale przyznam sie nie jestem specem od laciny, wiec bede wdzieczny za wskazowki.
Krot

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Krot »

Przeniescie sobie takie dyskusje na priv, nie kazdego to interesuje i nijak sie ma do Arki
Awatar użytkownika
Clemens
Posty: 19
Rejestracja: 01 kwie 2009 09:35

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Clemens »

Donovan pisze: A Ignorantia Iuris Nocet nie przewiduje zwiekszania kar w zaleznosci od ewentualnych bolow pozwanego. To tak jakby w Kodeksie Karnym za dany czyn bylo przyznanie 5 lat wiezienia, ale jesli kochasz swoja corke, to dodamy Ci zbiorowy gwalt na niej w ramach nauczenia Cie, ze Pacta Sunt Servanda...
Z tą analogią to się "trochę" zamotałeś ;) Przeczytaj swój post i KK jeszcze raz.
Donovan
Posty: 7
Rejestracja: 08 kwie 2009 15:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Donovan »

Dla mnie jest logiczna, slucham ewentualnych watpliwosci - konkretnie. A w sumie sprobuje wyprzedzic fakt.

Chodzilo mi o to, ze ta sentencja nie oddaje zlozonego charakteru tej sprawy. Autor tych slow stwierdzil, ze nieznajomosc prawa szkodzi, ale w moim przypadku uzywanie tych slow jest nieco nieadekwatne, bo znalem konsekwencje swojego czynu, czyli usuniecie postaci. Nie przewidzialem natomiast tego, ze zablokuje mi sie respawn poprzedniej postaci. Kumamy? Wobec tego, czegos jeszcze nie rozumiesz?
Awatar użytkownika
Vinseth
Posty: 31
Rejestracja: 13 lut 2009 17:16

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Vinseth »

A ja dodam, że łaciną nic tu nie zdziałacie

Donovan: Skoro skasowano ci postać A, a następnie postać B + C i nic nie wskazuje na to, by zamierzono wskrzesić postać A, to stworz sobie bohatera D (jak Donovan) i porób szybko wszystkie 'Q' i zacznij grać od nowa.


Edit: btw. Werbat 'Komentarze do pytań' nie są po to by chwalić sie łaciną, bądź innymi zdolnościami, które być może posiadasz. Albo wypowiadasz się na temat, albo nie odzywaj się wcale. Forumowego expa możesz zbierać na pozdrowieniach i innych ustrojstwach.

Peace.
"Ten, który śmierci śmieje się w twarz..."
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

ale o czym wy w ogóle dyskutujecie - tłumaczenie "łamałem zasady, bo chciałem szybko zarobić, bo nie wiedziałem czegoś tam..." jest żałosne (delikatnie) :|

zostałeś Donovan słusznie ukarany i jeszcze śmiesz robić dymy na publicznym forum?!
zero wstydu...
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Caradhras »

Vinseth wbrew pozorom wypowiedz Werbata byla na temat ...

Clemens czytalo sie KK czyzby kolega tez prawnik ...
ODPOWIEDZ