Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Zxar pisze:Gniot:

To chyba jasne, ze jak przedmiot nie jest jeszcze wykuty to nie wiesz czy bedzie prawidlowo wykonany...
Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Uzywasz komendy pokaz i wedlug Ciebie co ... podsuwa Ci pod nos szkice jakies czy moze opowiada czego on to nie zrobi ? :D . Sprawa jest prosta kuje tarcze to takowa w kacie ma zeby klient ocenic mogl kunszt wykonania... a ze nastepny egzemplarz bedzie troche odbiegal to chyba normalne nie ma dwoch identycznych rzeczy.

Pozdro dla niezbyt rozgarnietego czepialskiego.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Zxar
Posty: 29
Rejestracja: 17 mar 2009 00:12

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Zxar »

re up.

No tak, wg mnie podsuwa jakis tam szkic, a poki nie wykuje dla Ciebie egzemplarza to nie wiadomo jaki on bedzie. Gdyby mial juz wykuty, to nie kul by specjalnie na poczekaniu nowego tylko sprzedalby Ci ten co ma, dla mnie to logiczne jest.
GIT!
Rork

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Rork »

Nie może sprzedać tego co pokazuje, bo by przyszedł kolejny klient i co!? To co pokazuje to zwykle styropianowa promocyjna wersja.
Morrid
Posty: 11
Rejestracja: 19 lut 2009 22:06

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Morrid »

To moze zakodowac ze sprzet z kowala mozna sprzedac po tej samej cenie za ktora sie wykulo w sklepie (jesli byl nieuzywany) ?
Edric
Posty: 23
Rejestracja: 13 lut 2009 06:49

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Edric »

Re up: już widzę jak ludzie staja w kolejkach do kowala i kują 15 broni, wybierają najlepsze, resztę sprzedają do sklepu. Ewentualnie dają takie yntelygentne zadania kandydatom.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Coronius »

Ennyen pisze:Riegert:
Co do napiersnikowego pytania, zbroje sa pewnie modyfikowane przez statystyki postaci. Sile, zrecznosc.
Znaczy wyoram nadludzkie bojowki i kaftan ze snotow bedzie mi zbierac jak plyta?:D
Edric
Posty: 23
Rejestracja: 13 lut 2009 06:49

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Edric »

Re up: Nie bo to od inteligencji zależy :)
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Znaczy wyoram nadludzkie bojowki i kaftan ze snotow bedzie mi zbierac jak plyta?:D
Znaczy ze w plycie niepobrykasz jesli odpowiedni jest dla Ciebie kaftan ;)

Dokladnych mechanizmow nie znamy, ale:
- Zbyt mala sila jest na pewno kara do skutecznosci zbroi mozliwe ze bezposrednio, a na pewno poprzez obciazenie.
- Co do zrecznosci to nie wiem jak to na arce wyglada pewnie nie ma zaleznosci do ac, nie wiem jak z parowaniem zbroi penwie ma. W praktycznie kazdym erpegu modyfikuje ona jednak zbroje.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Coronius »

Ennyen pisze:
Znaczy wyoram nadludzkie bojowki i kaftan ze snotow bedzie mi zbierac jak plyta?:D
Znaczy ze w plycie niepobrykasz jesli odpowiedni jest dla Ciebie kaftan ;)

Dokladnych mechanizmow nie znamy, ale:
- Zbyt mala sila jest na pewno kara do skutecznosci zbroi mozliwe ze bezposrednio, a na pewno poprzez obciazenie.
- Co do zrecznosci to nie wiem jak to na arce wyglada pewnie nie ma zaleznosci do ac, nie wiem jak z parowaniem zbroi penwie ma. W praktycznie kazdym erpegu modyfikuje ona jednak zbroje.
Wiec dlaczego komplet zbroi ze zjaw, jest dla mnie tak samo wydajny teraz, jak wtedy gdy mialem doswa?
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Haern »

Zbyt mala sila jest na pewno kara do skutecznosci zbroi mozliwe ze bezposrednio, a na pewno poprzez obciazenie.
...
[...] pewnie nie ma zaleznosci do ac, nie wiem jak z parowaniem zbroi penwie ma
Ennyen. Jesli nie jestes pewien o czym piszesz, to lepiej chyba nie pisac... Albo przynajmniej zaznaczaj, ze to tylko Twoje nie-chce-wiedziec-skad-wyssane teorie, zanim ktos latwowierny Ci uwierzy.
ODPOWIEDZ