Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Wilhelm

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Wilhelm »

Wystarczy dodac trigger z dzwiekiem (#beep w zmudzie) jesli mowa o zamysleniu sie.

2 elfy z gory, ostro najezdzajace na siebie, jestescie lamusy, skasujcie sie.
Awatar użytkownika
Cannard
Posty: 108
Rejestracja: 23 lut 2009 06:14

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Cannard »

re: Trax

A nie przyszło Ci do głowy, że to jest właśnie jedna z tych rzeczy, którą powinieneś odkryć jako postać w grze?

Nie daj z siebie zrobić lamusa, który gra na spoilerach.
Inni zawsze mu doradzali, żeby zrobił coś ze swoim życiem. Zgadzał się z tym: chciałby z niego zrobić łózko.
--------------------
Nieważne, jak żyłeś i umarłeś, ale jak opowiadają to bardowie.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Paulie »

@Trax - Sytem mutacji jest aktualnie bardzo fajnie rozwiniety, uwierz, ze bardzo fajnie sie odkrywa efekty spaczenia ;-).
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Trax
Posty: 4
Rejestracja: 14 kwie 2009 02:48

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Trax »

Cannard do rozpracowania calego systemu mutowania poprzes wspomniana chrzcielnice mam za malo danych i postaci na ktorych moglym to zrobic. W idealnych warunkach potrzebowalbyn n postaci dla samego wykluczenia kwesti wystepowania mutacji w sposob liniowy (kolejka). Przypomina mi sie tu post w ktorym ktos dowodzil ze fanatyk lepiej wychodzi defensywnie niz Legionista w oparciu o probke bicia 500 potworkow. Odpowiedz wizostwa byla ze probka byla zbyt mala zeby postawic jakakolwiek konkluzje. Jestes taki super dobrze przedstaw random mutacji w postaci modelu matematycznego bedziemy rozmawiac. Tylko mi nie mow ze prawdopodobienstwo wystapienia konkretnej mutacji wynosi 1/n przyn symbolizujacym ilosc mozliwosci mutowania dzieki kaczusiu.
Awatar użytkownika
Nathaniel
Posty: 126
Rejestracja: 13 lut 2009 07:10
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Nathaniel »

Trax pisze:Jestes taki super dobrze przedstaw random mutacji w postaci modelu matematycznego bedziemy rozmawiac. Tylko mi nie mow ze prawdopodobienstwo wystapienia konkretnej mutacji wynosi 1/n przyn symbolizujacym ilosc mozliwosci mutowania dzieki kaczusiu.
Chyba nie warto rozmawiac z osoba, ktora na wszystko w tej grze chce miec model matematyczny. System mutacji to ogolnie random. I starczy tyle wiedziec. Reszta to zabawa, no ale jak chcesz robic super skomplikowane wyliczenia i dwa doktoraty na tym oprzec, to powodzenia zycze.
... just like you imagined ...
Trax
Posty: 4
Rejestracja: 14 kwie 2009 02:48

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Trax »

Nathaniel pisze:
Trax pisze:Jestes taki super dobrze przedstaw random mutacji w postaci modelu matematycznego bedziemy rozmawiac. Tylko mi nie mow ze prawdopodobienstwo wystapienia konkretnej mutacji wynosi 1/n przyn symbolizujacym ilosc mozliwosci mutowania dzieki kaczusiu.
Chyba nie warto rozmawiac z osoba, ktora na wszystko w tej grze chce miec model matematyczny. System mutacji to ogolnie random. I starczy tyle wiedziec. Reszta to zabawa, no ale jak chcesz robic super skomplikowane wyliczenia i dwa doktoraty na tym oprzec, to powodzenia zycze.
Nathaniel jakby irnonia wyskoczyla z krzkow i kopnala cie w rzyc tez bys pewnie jej nie zauwazyl co :twisted: I tak dla ciebie to jest sarkazm.... :twisted:
Awatar użytkownika
Nathaniel
Posty: 126
Rejestracja: 13 lut 2009 07:10
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Nathaniel »

Faktycznie, ironie wyskakujace z krzakow pozostawiam osobnikom Twojego pokroju.
... just like you imagined ...
Awatar użytkownika
Seren
Posty: 149
Rejestracja: 13 lut 2009 14:32

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Seren »

Kolega Trax taki matematycznie ukierunkowany, to powiem prosto - radziłabym zapoznać się z definicją ironii (nie jest to pojęcie pierwotne). Ironia ma to do siebie, że użyta nie potrzebuje wskazywania i tłumaczenia, iż została wykorzystana. Wypowiedź, którą kolega pozwolił sobie wysmażyć, niestety wymaga dodania, że zawierała ironię. Stąd wnioskuję, że dla kolegi ironia to mniej więcej taki owoc.

Jako wielki zwolennik ironii, sarkazmu oraz cynizmu jako doskonałych środków wyrazu, które jednakowoż stosowane być powinny z odpowiednim znawstwem i wyczuciem, poczułam się w obowiązku niesienia kaganka oświaty.
There must be some way out of here, said the joker to the thief
There's too much confusion, I can't get no relief
No reason to get excited, the thief, he kindly spoke
There are many here among us who feel that life is but a joke
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Caradhras »

Seren czesc ironiczna wypowiedzi Traxa wyrazala sie zapewne w jego swiadomosci niewykonalnosci proponowanego zadania ... to tak na moje oko ale co ja tam wiem zaraz mi zarzuca ze spamuje Fononuje czy cos podobnego ...
Awatar użytkownika
Cannard
Posty: 108
Rejestracja: 23 lut 2009 06:14

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Cannard »

Dzięki za wsparcie półelfiaki.

Żeby zakończyć tą bezowocną dysputę:

Nie obchodzi mnie Trax to co chcesz sobie wyliczyć. Możliwości jest sporo i są przypadkowe, bo to hmmm... jak to się nazywało?

A właśnie, CHAOS.

Jak chcesz sobie wszystko mieć obliczone na kartce to może w Tibie czy innego WoWa pograj, tam ponoć są solucje na wszystko.

Arka ma ten swój masochistyczny urok, że wszystkiego do końca nie wiadomo, czy nam się to podoba, czy nie - tak już jest.

EOT, mam nadzieje, z mojej strony.
Inni zawsze mu doradzali, żeby zrobił coś ze swoim życiem. Zgadzał się z tym: chciałby z niego zrobić łózko.
--------------------
Nieważne, jak żyłeś i umarłeś, ale jak opowiadają to bardowie.
ODPOWIEDZ