Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Krot

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Krot »

Albo atak z ukrycia! taki nagly wyskok zza lezacej sobie niewinnie na ziemi tarczy!
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Raglak »

http://www.youtube.com/watch?v=o_12E1EN6fs

Takiego speca by mogli legionistom zakodowac.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Godar »

Hehe, dzieki, ale mamy juz calkiem podobnego ;)
Ale mozliwe ze tu jest problem, w czasach kiedy kodowano nasz zawod nie bylo jeszcze 300 Spartan, wiec wizowie wzorowali sie na Żywocie Briana.
Huggo
Posty: 206
Rejestracja: 19 kwie 2009 11:25

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Huggo »

Wlocznia & 300 to tak bardziej mi do glada by pasowalo, hufce maja przeciez fajna bron Mlot/Topor/a nawet podobno dodano Miecz, ale fakt mogli by im w koncu przerobic drugi spec.

Re Pytania: Godar

Niewiem czy nie jestem w bledzie, ale z tego co pamietam jak widzialem kilka razy w zyciu formacje, to przy obecnym jej wygladzie, efekt byl taki ze mozna bylo sie w niektorych sytulacjach poprostu dodatkowo poranic bedac jej czescia, i osoby bardziej poranione zaslanialy mniej poranione, wiec wogole poroniony efekt jak dla mnie.
Krot

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Krot »

formacja dziala w zaleznosci od HP dlatego: tak czesto bylo tak ze gnomy w swietnej kondycji wycofywaly sie za rannego krasnoluda
niby rozsadne, ale ma tez swoje minusy
Awatar użytkownika
Cannard
Posty: 108
Rejestracja: 23 lut 2009 06:14

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Cannard »

Gniot pisze:Jak sie siedzi na jednym dwoch expowiskach non stop to rzeczywiscie raczej trudno stwierdzic czy dany exp wymaga balansu.

I rozumiem ze oczekujesz od wizow ze uwzgledniajac twoj poziom ilosc qexpa rodzaj zbroi i broni wylicza ci w jakim czasie powinienes robic postepy ?:P ogarnij sie chlopie.

Ale Rafgart już się wypowiedział "chłopie", po godzinie powinienem mieć minimalne. To wielce wpływa na ocenę sytuacji.

Poza tym nie wiem skąd czerpiesz wiedzę o tym, że siedzę na dwóch expowiskach? 2, 3 - były przykładem, nie deklaracją. Jakbym napisał tam 7 to byłbyś zadowolony?

@Saggiga
Odkąd ilość zapamiętywanych pieśni zależy od poziomu inta, odtąd exp jest dla truwerów istotny (podpowiem: od zawsze). Jak chcesz zapamiętać więcej niż 5 kawałków, musisz expić i już.

P.S.
1. W kilku opiniach można było się dopatrzyć generalizacji, więc spieszę sprostować: Nigdy nie poczuwałem się i nie poczuwam do wypowiadania się za truwerów - ten klub zawiera osoby o tak odmiennym światopoglądzie, że nie sposób wypowiadać się za nich i, jeśli sprawa nie dotyczy rzeczy ściśle związanych z klubem, nie czuję się upoważniony. To co piszę, piszę w imieniu swoim i tylko swoim. To samo tyczy się półelfów, jestem tylko zastępcą, każdy półelf ma prawo do wypowiedzi takiej jaka mu odpowiada.

2. Parę osób w rozmowie zarzucało mi, że ostatnimi notkami podważam zasługi Rafgarta dla tego MUDa. Otóż nie, ja je znam i doceniam wielce, osobiście uważam, że Rafgart i ekipa ocalił tą grę od powolnej, acz nieuchronnej śmierci. Uważam też jednak, że Rafgart jest na tyle dojrzały, że nie potrzebuje laurki w każdym poście by rozmawiać z graczem jak z człowiekiem. Tu raczej podlizywanie się przy każdej możliwej okazji jest oznaką ufności w próżność wiza. Moje notki nie będą nigdy obiektywne, żadnego gracza nie będą, choćby nie wiem jak udawał, że są. Ufam jednak, że Rafgart potrafi przesiać ten subiektywizm i wybrać z postów to co istotnie i może się przydać rozwojowi tego MUDa. Samo to, że je czyta i czasem odpisuje uważam z wielki krok naprzód.
Inni zawsze mu doradzali, żeby zrobił coś ze swoim życiem. Zgadzał się z tym: chciałby z niego zrobić łózko.
--------------------
Nieważne, jak żyłeś i umarłeś, ale jak opowiadają to bardowie.
Awatar użytkownika
Nathaniel
Posty: 126
Rejestracja: 13 lut 2009 07:10
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Nathaniel »

Ad. Krot:

Przyganial kociol garnkowi. Winno byc 'kieszonkoWstwo'.
... just like you imagined ...
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Chyba kieszonkowstwo.
Krot

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Krot »

http://www.sjp.pl/co/kieszonkostwo
http://www.mudy.republika.pl/faq1.html#t23

i zostane przy tej wersji nawet jesli w arkadii jest przez 2 "w"
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Re Blob:
Piszac o broniach i zawodach bralem pod uwage jedynie realia arkowe czyli takie a nie inne spece/umy i dostepnosc broni.

Legionista z drzewcem ? prosta sprawa... wystarczy przerobic z lekka speca dac jakis inny defens niz tarcza (bo przeciez mamy doslownie kilka jednorecznych drzewcow na arce a nikt normalny z tarcza na doskonale nie uzywa puklerzy) o i mamy nowy zawod...nowy e ... mamy starego PIKINIERA tyle ze z lekka odkurzonego

Gladiator z drzewcem ... identyczna sytuacja .
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
ODPOWIEDZ