Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Krot

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Krot »

Gniot:
zastosuj arkowa zasade "4 razy P"
potestuj, popatrz, pomysl, przepros
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Kagain »

Odnośnie marudzenia o obcięcie zręczności to czy ktokolwiek zauważył jakiś drastyczny spadek lub wzrost ktorejś z cech czy po prostu płaczecie z przyzwyczajenia? Bo ja u swoich dwóch postaci (krasnolud i gnom) zauważyłem niewiarygodny wręcz wzrost zręczności u krasnoluda aż o jedną podcechę, ale to chyba od expienia...
Saggiga
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2009 09:24

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Saggiga »

Godar pisze: A czy dwoch wielkich dresow spod bloku pokona jednego zolnierza GROMu w walce np. na noze? Albo dwoch kibicow Legii z bejzbolami zalatwi uzbrojonego mistrza kendo? Nie wydaje mi sie...

Chyba wlasnie o to chodzi, zeby umiejetnosci mialy decydujace znaczenie. To akurat jest realistyczne i ma sens, wiec nie rozumiem takiego szukania dziury w calym.
Problemem arkadii jest to, że te dresy są żołnierzami GROMU i mistrzami kendo. :D
Kagain pisze:Odnośnie marudzenia o obcięcie zręczności to czy ktokolwiek zauważył jakiś drastyczny spadek lub wzrost ktorejś z cech czy po prostu płaczecie z przyzwyczajenia? Bo ja u swoich dwóch postaci (krasnolud i gnom) zauważyłem niewiarygodny wręcz wzrost zręczności u krasnoluda aż o jedną podcechę, ale to chyba od expienia...
Na mojej jedynej postaci, człowieku nie zauważyłem żadnych zmian.
Po prostu urzekła mnie groteskowość sytuacji. :P
Z roku na rok zresztą to odczucie się pogłębia.
Fajnie że jest arkadia, gdzie jak się nie ma kolegów to można napisać do wizów żeby coś pokodowali żeby byli. Jak będę samotny to też napisze. ;)
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Re Krot :
Przepraszam macie racje :) trudno sie sprzeczac z osobnikami ktorzy widzieli kod mimo ze realia arkowe i to co potestowal gniot przecza twierdzeniu ze tarcza zalezy glownie od sily. Jeszcze chcialem zapytac czy z parowniem jest tak samo ale to chyba nie ma sensu... w kazdym razie dla mnie zadna roznica :lol: z tym zawodem ktory mam obecnie.

Pozdr.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Enefghar
Posty: 202
Rejestracja: 12 lut 2009 21:42
Lokalizacja: Actiontown

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Enefghar »

A wogole cos sie stalo z cechami? Tak z ciekawosci sie spytam czy ktorys elf cos poczul, bo u mnie kurna wsio tak samo.. :/

Czuje sie kurna poszkodowany... Myslalem ze mi cos skoczy... :/
Polelfka namysla sie nad czyms, cichutko szumiac.
Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 48
Rejestracja: 14 lut 2009 15:11

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gabriel »

Z tego co wiem to zmiany dot tylko na minus halfy, gnomy i na plus ogry i krasie.
Gwendall

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gwendall »

Enefghar pisze:A wogole cos sie stalo z cechami? Tak z ciekawosci sie spytam czy ktorys elf cos poczul, bo u mnie kurna wsio tak samo.. :/

Czuje sie kurna poszkodowany... Myslalem ze mi cos skoczy... :/
No jak elfy mialy byc pkt. odniesienia to niby dlaczego mialo wam cos wzrosnac mi na pewnie stapa przy krzepki b.duzo zwinny b. duzo d. zbudowany b. duzo poleciala podcecha zreczonosci (juz odrobione) ale swoja droga widze jak wyklinac musieli ci co mieli naprawde wysokie poziomy a tak na marginesie postac prowadzoina od poczantku na ustawieniu wwwnnn.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2009 08:57 przez Gwendall, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Caradhras »

Orm pisze:
Caradhras pisze:legionistom podniesc defens (bo oni maja byc ponoc super tankerami)
Skoncz pierdolic dziecko, co ma wspolnego wytracanie z tankowaniem? Mylisz pojecia.
A kto tu pisal o wytracaniu dziecko drogie ... od kiedy Legionista ma speca z wytracania (Legionista= zawod OHM) przestan pierdolic i doucz sie o zawodach ani szybki cios ani formacja nie wytracaja .
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Wyszedlem na lamusa. :(
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Dam 50 zeta za taka tez mozliwosc wykrywania! I zeby dzialalo to wykrywanie na ekranie logowania tez bym chcial. Bo to niesprawiedliwe jest ze jedni wykrywaja tak, a drudzy musza normalnie spostrzegawczoscia wykrywac, a wiadomo, ze jak nie spostrzega to nie wykryja.

Wpisuja sie miasta ktore chca wykrywanie!!!!
ODPOWIEDZ