Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Dima
Posty: 30
Rejestracja: 09 kwie 2009 14:50

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Dima »

E tam Gniot. Twoja postac walczy w amoku, oddaje ciosy, paruje je i w ogole.. Ale napewno nie bedzie pamietac. To jest hardcore fantasy!
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Blind & Deaf RPG


p.s.
spoko.. w koncu gram ogrem on malo co pamieta... ale taki gnom !:)
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Thaer

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Thaer »

Cześć,

Zauwazyliscie może zmiany w sile eNPCy na terenach do zdobywania doświadczenia :?:

Pzdr.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Re up :
Co Ryby i Mekan jeszcze podpakowali ?:)
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Ghurt
Posty: 26
Rejestracja: 14 kwie 2009 18:21

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ghurt »

Moim zdaniem ci którzy zaliczyli zgona podczas zerwania łącza z winy strony innej niż arkowa mogą sobie przypisać małego ,,lucka", czyli cechy/umiejętności, której na arce, z przyczyn oczywistych, brakuje.
Jeżeli ta argumentacja komuś nie pasuje, to w moim przekonaniu, wina ich umiejętności grania. Podobnie jak nie idę się odlać, gdy postać leczy się na expowisku - tak nie gram, gdy łącze jest mało stabilne (odnośnie tych, którzy pisali o działaniu neostrady). Sam oceniam ryzyko.
Stwierdzenie że mi net często pada, a też chciałbym sobie w areczke ,,spokojnie" popykać, byłoby żałosne.
Popieram Ovidusa. Szukanie dziury w całym
Awatar użytkownika
Ovidus
Posty: 104
Rejestracja: 16 mar 2009 12:17

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ovidus »

Komus sie udalo was skrytobojczo ubic, a wy mu chcecie cala radosc odebrac :P i walnac im napis na plecach "Tak to ja cie ubilem!". Jak ktos chce to sam sie przyzna. Jak was cos ubije w ciemnosci to tez macie takie problemy ze czyjes geby nie widac? Poprostu cala idea tego pomyslu jest dla mnie nienormalna w swietle potrzeby zakodowania o wiele bardziej przydatnych "rzeczy". To ze komus padlo lacze nie z winy arki, i chce sie na czyms /kims odreagowac to juz jego prywatna sprawa.
"Nie ma nic pewniejszego w świecie od błyszczącego złota i zdrady elfów."
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Re Ovidius:
Mozesz skonczyc pierdolic ? bo az zal dupe sciska jak sie to czyta. Nie wiem ogarnac nie potrafisz ? moja postac dobrze wie kto ja zabil jedyny problem to wymiana informacji POSTAC-PORTAL spowodowany jakims przypadkiem losowym (spalenie domu/kompa/modemu/routera...blebleble). I przestan bawic sie w naciagane RPG ... gdzie postac na deathlinku jest bita przez wroga przez minute dwie trzy... i co moze przez caly ten czas wykonuje on skrytobojcze ataki sztyletem w plecy ? No to tylko pogratulowac wyobrazni... :lol:
Ja nie widze problemu w dodaniu opcji ostatnia smierc -> "ostatnio kosci porachowal Ci xxx mutant"
Rafael
Posty: 85
Rejestracja: 04 mar 2009 11:05

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Rafael »

A dla mnie to glupi i nieklimatyczny pomysl. Jak juz ktos napisal, jak lecisz bez swiatla przez jaskinie i Cie cos zabije to co? Budzisz sie i wiesz kto fraga zlapal? Glupie. Ktos tam pisal ze fajnie by bylo miec killloga swojej postaci, to juz wogole nieklimatyczne :)
Az tak bardzo Was boli ze na dedlinku zlapiecie zgona? Taka gra, ryzyko, zycie :D

R.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Re Rafael:
Co takiego nieklimatycznego widzisz w "ostatnio porachowal Ci kosci" ?
Caly czas mowimy o zerwaniu polaczenia POSTAC - OSOBA STERUJACA a nie oslepieniu gracza/ogluszeniu w czasie walki . Jesli jestes taki klimaciarz to pewnie opcje ustaw... i cechy to w zyciu nie wklepales... z reszta nikt cie do tego nie zmusza jak rowniez do sprawdzania co cie zabilo.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Ovidus
Posty: 104
Rejestracja: 16 mar 2009 12:17

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ovidus »

Zal to najwyrazniej tobie dupe sciska jak ktos cie fragnie na deathlinku skoro tak "uparcie" tego pomyslu bronisz. Fakt faktem mysle ze wystarczajaco napisalem na ten temat. Pozdrawiam.
"Nie ma nic pewniejszego w świecie od błyszczącego złota i zdrady elfów."
ODPOWIEDZ