Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Ilengrim
Posty: 27
Rejestracja: 05 mar 2009 18:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ilengrim »

Sila zawodu w znacznym stopniu zalezy od poziomu i od sprzetu jakiego sie uzywa. Wiele razy widzialem jak partyzant pokonuje straznika czy innego legioniste 1 vs 1. Nie wiem jak Wy sprawdzacie sile, ale dla mnie to troche bez sensu.
Obrazek
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Kagain »

Ja również nie rozumiem tych porównań.
Będąc krasnoludem fanatykiem wielokrotnie dostawałem lanie od elfa, gnoma lub człowieka partyzanta, nawet tych z niższym poziomem. Za to ogra czy krasnoluda partyzanta pokonywałem zawsze.
Inaczej też wyglądały walki z gladiatorami, legionistami czy korsarzami gdy walczyłem toporami bo wtedy przy równym poziomie praktycznie nie miałem szans. Po zmianie broni regularnie pokonywałem postacie z tymi zawodami mające wyższe ode mnie poziomy.
Każdy zawód ma wady i zalety. Przy niektórych kluczowa jest rasa, przy innych sprzęt i używana broń. Porównywanie samych zawodów jest po prostu bezcelowe bo zbyt wiele czynników wpływa na ich efektywność.
Krot

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Krot »

Eve:
ja mialbym problem duzy... koneic z tlumaczeniami typu "zabilem bo sie swiecil!". To by mi moje stale zrodlo utrzymania zniszczylo :(

Re dol:
No co? KAzdy zarabia jak moze, gdyby nie tratwa Kreutz-Alimento musialbym od Ciebie czy innych pozyczac!
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2009 20:15 przez Krot, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yergo
Posty: 128
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38
Lokalizacja: trójwieś

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Yergo »

Eve: wszyscy by znali wszystkich, co w kontekscie np zawodowek moglo by miec rozne nastepstwa. Poza tym postacie z zapamietanymi setkami imion moglyby byc zrodlem paru bugow ;]

Krot: eh.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

a tak wszyscy maja wszystkich w kolorkach :mrgreen:
Eric

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Eric »

Eve zawsze mozesz mentale sobie wyexpic kosztem bojowek jak chcesz miec wiecej osob zapamietanych
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Caradhras »

"W dniu dzisiejszym za powazne lamanie zasad Arkadii skasowane zostaly postacie czarodzieja Tedeusa i kapitana Wolnej Kompanii Skorpion Gajusha."

Hmmm ... najpierw MC teraz widac sie za Skorpionow biora ...
Awatar użytkownika
Ilengrim
Posty: 27
Rejestracja: 05 mar 2009 18:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ilengrim »

No sorry. Jak sie oszukuje to tak jest. Zal botkow, ktorzy niepotrafia normalnie grac w ta gre. :cry:
na dole
A gdzie napisalem, ze botowali ?
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2009 08:40 przez Ilengrim, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Paulie »

Ilengrim pisze:No sorry. Jak sie oszukuje to tak jest. Zal botkow, ktorzy niepotrafia normalnie grac w ta gre. :cry:
Podziwiam wszechwiedze pana. Skad domysly, ze usunieto ich za botowanie? Szczegolnie wiza? :mrgreen:
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Heeru
Posty: 16
Rejestracja: 19 mar 2009 14:00

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Heeru »

Paulie pisze:Szczegolnie wiza? :mrgreen:

No nie wiem stary, kiedy czytam niektore opisy to jestem w stanie uwierzyc ze wiz ktory je robil byl tak naprawde botem... ;)
ODPOWIEDZ