Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Zornok
Posty: 46
Rejestracja: 14 mar 2010 10:46

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Zornok »

Sarakin: Bubel nie bubel, ale jednak obsługę polskich odmian zaimpletowaną miał ;p A kompilatory łatwo raczej znaleźć biorąc repozytoria do starych wersji ubuntu (przynajmniej z rok, dwa lata temu tak było)
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Herenvarno »

"Kompilatorów ci u mnie dostatek" ale pisać cala odmianę od podstaw... brrr
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Dawno nie pisałem niczego z przetwarzania języków - ale kiedyś można było używać Poliqarpa do takiego celu.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Herenvarno »

"Google" ponoć twym przyjacielem jest. Poszukiwanie polskich bibliotek LPC (z polską odmianą) czy tez całych mudlib'ów zajęło mi raptem 2-3 dni poszukiwań (a raczej przeglądania wyników Pana Googla) Tesli ktoś ma możliwość pomoc i udostępnić taka bibliotekę (ew. całego mudliba) proszę o kontakt.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Amane
Posty: 21
Rejestracja: 10 kwie 2010 13:01
Lokalizacja: KrK/LPL

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Amane »

Herenvarno pisze:"Google" ponoć twym przyjacielem jest.
osobiscie sie na tym nie znam (w sensie bibliotek), ale o wynikach wyszukiwania wujka google, ktory ma rozrzut jak pijany rusek z kalasznikowem wiem troche wiecej, tak wiec polecam http://www.bing.com/?cc=gb nie wiem czy jest polska wersja mnie automatycznie na gb przerzuca. Moze Ci sie na cos przyda.
Awatar użytkownika
Ovidus
Posty: 104
Rejestracja: 16 mar 2009 12:17

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ovidus »

Amane pisze:
Herenvarno pisze:"Google" ponoć twym przyjacielem jest.
osobiscie sie na tym nie znam (w sensie bibliotek), ale o wynikach wyszukiwania wujka google, ktory ma rozrzut jak pijany rusek z kalasznikowem wiem troche wiecej, tak wiec polecam http://www.bing.com/?cc=gb nie wiem czy jest polska wersja mnie automatycznie na gb przerzuca. Moze Ci sie na cos przyda.
Nie zamierzam sie sprzeczac ktora wyszukiwarka jest lepsza, ale na bingu tak samo nic prawie znajdziesz odnosnie LPC jak i na Google. Wszystko dlatego ze, LPC juz sie praktycznie nie uzywa.
"Nie ma nic pewniejszego w świecie od błyszczącego złota i zdrady elfów."
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Herenvarno »

Re UP: nie szukam informacji na temat LPC, szukam biblioteki LPC z polską odmianą.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Thaer

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Thaer »

Haern pisze:Thaer dostales pioruna? Bo ci cisnienie skacze i sie wyzywasz w kazdym topicu. Opisana sytuacja jest moralnie bezpodstawna, albo wrecz amoralna, i bardzo popularna, powszechna, i stara jak swiat - cos z belkami w oczach, albo z rzucaniem kamieniami. Ktos juz to napisal.
Takie tam wykopaliska :) {ps. czekam na narodziny córki...nudno mi} :)
Pozdro Haern! Dobrze, że się nie wyżywam! ;D

BTW nie rozumiem zakładania nowych tematów, skoro stary temat, gdzie notki kończą się na 2010 roku jest dostępny. :)
ODPOWIEDZ