Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Mysle, ze mogli im zostawic taka mozliwosc na wypadek np wynajecia ich przez kogos w ishtar, pozostawiajac decyzje rozwadze graczy w szczegolnych wypadkach, a nie po to by sie zwijali z imperium do jakiegos milego grajdolka w ishtar. Wpierw sie najmom wydawalo, ze moga sie z mutami bratac, pozniej, ze moga sobie opuscic domene. Obie rzeczy moim zdaniem nietrafione i fakt, ze choc zostaly graczom przyzwolone , to ich realizacha swiadczy o braku taktu i wyczucia posrod kreujacych stowarzyszenie graczy. Niby mozliwosc jest, ale jak dla mnie lipa.

UP:
A mysle, ze jesli wam sie to nie podoba to ich poprostu przegoncie na arce.
Myslisz, ze w ishtar moze ich spotkac COKOLWIEK gorszego niz w impie ? Chlopaki sobie na miesiac wlaczyli EASY MODE :P
Ostatnio zmieniony 22 paź 2009 12:54 przez Ennyen, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Eve »

Hehe.. dobre jest to, że kiedy ktoś zada pytanie i mu się coś nie podoba to od razu musi być że expa mu ubędzie/magików/wyjedzą ziemniaki z ogródka.

Ja mam podobne zdanie jak Rhan, czyli że mi jakoś nie pasuje takie przenosiny siedziby (nie rajdy/nie jakieś przybijania nawet z błędem;)).
Pewnie ciekawiej by było zrobić możliwośc rozbicia namiotu dla grupy najemników, których ktoś wynajął - już pod wasze tłumaczenia. Ale nie przenoszenie siedziby w całości.
Dla mnie te niektóre tłumaczenia są śmieszne, ale nie dziwię się - niedzisiejsza jestem:]

I nie, nie psuje mi to interesu w żaden sposób;>
Kosh
Posty: 83
Rejestracja: 14 lut 2009 09:33

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Kosh »

Taki oboz przenosny to by sie Mc przydal :)
Tipi i nakresliles wszystkim swoje dlugoterminowe plany ... echhh tak wszystko zaraz wygadać.

K.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Ennyen pisze:Obie rzeczy moim zdaniem nietrafione i fakt, ze choc zostaly graczom przyzwolone , to ich realizacha swiadczy o braku taktu i wyczucia posrod kreujacych stowarzyszenie graczy.
To samo moglbym napisac o TW i ZT w jednej druzynie :P
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Rafgart »

Jak rozumiem faktoria kupcow z Novigradu w samym srodku Nuln takze przeszkadza i od lat jest zrodlem wzmozonego cierpenia erpegowego?
A moze nie przeszkada, bo to cos od 'nas' u 'nich' a nie na odwrot? No i Kali moze zawsze tam krowy trzymac w porze deszczowej...
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Tipi »

Zaczyna sie. Jeden nolife, bedzie dogryzal drugiemu ! Go go!


Ps. Ennyen, przeciez ty nie masz zielonego pojecia jakie zalozenia ma KG. Jaka jest wizja wizow.
Wpierw sie najmom wydawalo, ze moga sie z mutami bratac, pozniej, ze moga sobie opuscic domene. Obie rzeczy moim zdaniem nietrafione i fakt, ze choc zostaly graczom przyzwolone , to ich realizacha swiadczy o braku taktu i wyczucia posrod kreujacych stowarzyszenie graczy. Niby mozliwosc jest, ale jak dla mnie lipa.
Tragedia. Rece opadaja.
Proponuje nagonke wiesciowa, jak wczesniej z kg. Pewnie wizowie wezma to pod uwage.
Awatar użytkownika
Kilvar
Posty: 38
Rejestracja: 12 lut 2009 23:49
Lokalizacja: Bydzia

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Kilvar »

Czesc,

Z tymi zalozeniami to nie tak prosto. Ja jestem w KG i tez nie wiem jakie wizowie maja wizje i po czym. Na razie to taka wylegarnia MC. Po raz kolejny z reszta odbyla sie ta zenujaca migracja ex-najemnikow do dolinki.

Jak sama gra pokazuje, zalozenia sa tylko po to zeby bylo o czym gadac, nic nie wnosza, do niczego nie zobowiazuja i nic nie zmieniaja.

pzdr,
W.
One bone broken for every twig snapped underfoot!
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Tipi:
No tak, zapomnialem, ze ty jestes guru wszechtematow i masz innych za kał. Tymniemniej TEZ wyrazilem swoja opinie, a co mi tam!

Rafgart:
Jest drobna roznica miedzy faktoria kupcow, a najemna, w tej chwili wolna banda ;) Jaka roznica w tym momencie miedzy interdomain najemnikami bez zalozen i banda wolnych graczy z zawodami, ktorzy nie maja szans nawet na skrzynie glidiowa?
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

To samo moglbym napisac o TW i ZT w jednej druzynie
Zenujaca proba jatrzenia w temacie sci-fi.
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Eve »

Rafgart:)
Nie. Ani mnie to grzeje ani chłodzi, cierpieć też nie zamierzam na tym tle. Jesli chodzi o faktorie to dla mnie jest na podobnej zasadzie jak wspomniany przeze mnie "namiot dla wynajętych w Ishtar najemników", pewnie też zbyt jasno o tym nie wspomniałam powyżej. Jak napisałam, nie przemawiają do mnie wizję przenoszenia Stowarzyszeń między domenami bo mam za bardzo skostniały umysł i wcześniej tego nie było:> Ale masz mnie, zmylili mnie pretensjami o expa i magiki i nie pomyślałam o tym, żeby dodać.

Inna kwestia - czy w tą stronę idą założenia na Arkadii i czy będzie większa integralnośc Ishtar - Imperium. Mam nadzieję, że tak i mam nadzieję, że rozwinie się więcej rzeczy, których wcześniej nie było.
ODPOWIEDZ