Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Zurwen »

Brorok:
Och, oczywiście, że się nie da obejść.
Musiałbyś stworzyć AI, a tego jeszcze raczej nikt na świecie nie zrobił. Udowadnia się nawet, że nie da się tego dokonać ;]

Re dół:
Nie ucz mnie proszę, jak się piszę skrypty do zMuda.
Da się, ale jest to całkowicie nieefektowne i działałoby zupełnie inaczej niż np. w TF. Suby w zMudzie są strasznie zmulające. Aż dziw.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2010 17:15 przez Zurwen, łącznie zmieniany 3 razy.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Haern »

OT:
Zurwen, w Cmudzie masz timestampy, a w Zmudzie mozesz je sobie zrobic - po prostu wyswietlanie czasu (%time(format)) przy konkretnych zdarzeniach.

/me wspiera Tuargana
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Pulp »

Tuargan pisze:sa zakazane i karalne?
Tak! ...ale wybiórczo :mrgreen:
Yarrid na arce powiedział nam, że tak.
Tylko jakoś na forum, zamiast oficjalnie potwierdzić to stanowisko, odstawiają dziecinade, kasując moje pytanie, które było jasno sprecyzowane. Wystarczyło odpowiedzieć TAK/NIE.
Ciaran
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2010 22:55

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ciaran »

Pulp pisze:
Tuargan pisze:sa zakazane i karalne?
Tak! ...ale wybiórczo :mrgreen:
Yarrid na arce powiedział nam, że tak.
Tylko jakoś na forum, zamiast oficjalnie potwierdzić to stanowisko, odstawiają dziecinade, kasując moje pytanie, które było jasno sprecyzowane. Wystarczyło odpowiedzieć TAK/NIE.
No niestety brak zdecydowanego stanowiska w tej sprawie.
Co jest troche niesmaczne, bo skoro regulamin zostal zmieniony, to dlaczego nikogo o tym nie poinformowano, i dlaczego sa karani za to poszczegolni gracze, bez mozliwosci przeskryptowania sie ewentualnego.

Jezeli jednak regulamin nie zostal zmieniony, to decyzja Yarrida jest jedna wielka pomylka i sprawa powinna zostac wyjasniona.
Awatar użytkownika
Grag
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2010 11:05

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Grag »

Widze ze pytania do czarodziejow zostaly zablokowane, ciekawe dlaczego...

A chcialem zapytac czy bindowanie i skrypty sa teraz legalne?
Moze jak ktos nowy sie zapyta, to MG raczy odpowiedziec?

Pulp:
Jesli macie podwaliny by twierdzic, ze Yarrid zrobil cos nie tak napiszcie do Keepera Arki.

Jak ostatnio czytalem, ponoc to instytucja ostateczna...
Grag n Wznak, Clonek Stofasysenia Psygalnij Ogla, Pielsy Oglofy Fynalasek, Demona Seksa, Ochloniasa i Calocieja, Tachac Fieksych Tachacof, Plafy Palec Fielkiego Solomdka, oglofy
Brorok
Posty: 83
Rejestracja: 24 sie 2009 23:00

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Brorok »

re: up

Chyba az tak zdesperowani nie sa, zeby do Mithandira pisac :D

Bo tematy na forum dyskusyjnym nie sluza do dyskusji.
------
Na mnie nie patrzcie, ja tu tylko expie!
Awatar użytkownika
Grag
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2010 11:05

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Grag »

Brorok: nie wiem, czy sa czy nie, po tym co pisza, to Yarrid popelnil blad.

Kiedys, byla sytuacja, gdzie Mithandir skasowal bodajze Ovviego, przyznal sie jednak do bledu - co dla mnie zasluguje na szacuneczek. Yarrid widac tego nie potrafi. Jesli rzeczywiscie ogry ukarano nie slusznie - a nie twierdze ze tak jest badz nie - sami zainteresowani wiedza jak bylo - to mimo wszystko powinien sie przyznac do bledu. A odnosnie Keepera:

Keeper być ważna persona, Big Boss of Cała Arkadia. Keeper rządzić światle i mądrze, urząd swój sprawować z wielką rozwagą i wprawą. Keeper być instytucja ostateczna w każda jedna sprawa, nad Keeper stać tylko Bóg. Keeper być stworzony do rządzić, Keeper mieć geny do tego. On rządzić Światle i Mądrze, Keeper mieć zawsze racja. Keeper powiedzieć 'ty mieć czułki i bzyczeć i lecieć po miód dla Keeper' - ty nawet nie patrzeć czy mieć skrzydełka, ty lecieć i modlić się, żeby miód nie być za złoty. Keeper być twój ojciec, twoja matka, twoja ciocia i twoja szefa, i ty nie pytać jak to być możliwe, to sprawa twój Keeper. Wiedza Keepera przerażać swoją głębią, Jego seksowność zabijać swym promieniowaniem, a Jego charyzma być ponad wyobrażenie.

Każda wiza kochać swojego Keepera.
Grag n Wznak, Clonek Stofasysenia Psygalnij Ogla, Pielsy Oglofy Fynalasek, Demona Seksa, Ochloniasa i Calocieja, Tachac Fieksych Tachacof, Plafy Palec Fielkiego Solomdka, oglofy
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Rafgart pisze:A podchodzac troche ogolniej, odpowiedz na pytanie 'czy sens maja nowe gildie' jest roznowznaczna z ta na 'czy bede gral w Arkadie za 5 lat'. Ja obawiam sie, ze wtedy juz nie bedzie nawet jednego wiza do robienia apokalipsy :)
wiecej optymizmu ;)
na poczatku Arki tez pewnie nikt nie przewidywal, ze w 2010 ktokolwiek sie w to jeszcze bedzie bawil i ze swiat bedzie tak rozbudowany
Tararni
Posty: 49
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Tararni »

Z racji zamkniecia pytan, spytam tutaj...
Czy mozna liczyc na jakas informacje odnosnie jezykow po ostatnich zmianach?
Na przyklad interesuje mnie, dlaczego przy probie nauki wyskakuje mi informacja ze wiecej jezykow poznac nie moge. I dlaczego dwa jezyki, ktorych um mialem na ledwo mi w ogole znikly?

Pozdrawiam,
Konrad

Edit:
Dzieki za Wiesci.
Szukasz nowego nalogu?
Spróbuj tego
Alena
Posty: 4
Rejestracja: 05 mar 2010 21:28

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Alena »

Witam serdecznie

Ja jako dość nowa arkadyjka chciałam zapytać gdzie mogę zdobyć zawód przepatrywacza? Ponoć jako tak zwany nieludź można było to osiągnąć w Drakwaldzie - problem polega na tym, że Drakwald został zamknięty - i przynajmniej ja nie umiem się tam dostać.
Czy macie dla mnie jakieś rady w tej kwestii?

Pozdrawiam,
Alena.
ODPOWIEDZ