Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Torgen »

Zawsze jest co robic. Przykladowo osiagasz poziom zwiedzil (to przyklad) i tutaj nastepuje koniec twojego expa, ale twoi znajomi dalej moga przeciez expic, malo tego ty mozesz im bardzo skutecznie w tym pomagac poniewaz juz nie pozerasz expa, bo nie mozesz. Teraz wyobraz sobie walke ze mna, np mam ten poziom Widzial i cos tam doswiadczyl. W dalszym ciagu moge expic wiec moj poziom dalej rosnie. Walcze z Toba i Twoimi dwoma kumplami, macie poziomy b.dosw kawal. Istnieje realna szansa ze was zabije tym legendarnym ciosem z lekko rannego. Wiec pewnie chwile powalczymy i cechy zrobia swoje poparte ciezkim argumentem. Teraz sytuacja ze i wy i ja mamy te same poziomy po wyzej nie wyexpimy. Mysle ze wtedy ja albo wiac bede albo pojde do piachu, bo wasze zaslony zrobia swoje.
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Krobelus »

Brak komentarza.
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Przyznaj sie, ze chcesz miec najmocniejszego twinka sposrod innych na swoje przezyl, a nie bajerujesz ;)
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Xion »

Torgen pisze:Zawsze jest co robic. Przykladowo osiagasz poziom zwiedzil (to przyklad) i tutaj nastepuje koniec twojego expa, ale twoi znajomi dalej moga przeciez expic, malo tego ty mozesz im bardzo skutecznie w tym pomagac poniewaz juz nie pozerasz expa, bo nie mozesz.
Mhm. Tak, na pewno tak by było. Idzie gostek na zwiedził, bierze secondy Heńka i Franka na trolle, zasłania młodych, zabija moby, a Heniek i Franek mają po każdym 5 poziomów postępów, bo przecież Torgen "ma maxa i już nie pożera". Urocze w swojej naiwności.
Teraz wyobraz sobie walke ze mna, np mam ten poziom Widzial i cos tam doswiadczyl. W dalszym ciagu moge expic wiec moj poziom dalej rosnie. Walcze z Toba i Twoimi dwoma kumplami, macie poziomy b.dosw kawal. Istnieje realna szansa ze was zabije tym legendarnym ciosem z lekko rannego. Wiec pewnie chwile powalczymy i cechy zrobia swoje poparte ciezkim argumentem. Teraz sytuacja ze i wy i ja mamy te same poziomy po wyzej nie wyexpimy. Mysle ze wtedy ja albo wiac bede albo pojde do piachu, bo wasze zaslony zrobia swoje.
Pewno. A dla kontrastu sytuacja przeciwna (o dziwo znacznie bardziej realna) - Torgen bunkruje się na expie, robi zwiedził i szczerzy się radośnie, bo wie że Heniek, Franek i Józek wyżej dupy nie podskoczą, a własnym zblokowanym zwiedził mogą mu teraz nagwizdać.


Ennyen:
Było się nie dać zeżreć ogrom w międzyczasie, to byś szybciej wyexpił :P
Życie jest sumą przypadków.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Torgen »

Mowisz ze moga mi nagwizdac? Ile walk ze mna stoczyles? Bo ja z MC stoczylem sporo, wrecz bardzo duzo, i rownie czesto ja musialem wiec jak i oni wiali. Ciekawe czym to bylo spowodowane.
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Krobelus »

Tez nie rozumiem czym to bylo spowodowane ze uciekali jak ty tam z doswa nie mozesz sie wyexpic :D

Re down: Jak twoja magiczna bariera jest przy b.doswie to nie wiem czemu proponowales balans wszystkich do zwiedzil, powinno byc do b.doswa?
Ostatnio zmieniony 28 sty 2010 18:55 przez Krobelus, łącznie zmieniany 1 raz.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Torgen »

Widzisz Korbelus, jak chce to moge sie wyexpic. Jeszcze niedawno mialem 2 do b.doswa. Ale w przeciwienstwie do niektorych nie przywiazuje takiej wagi do poziomu.
Karg
Posty: 14
Rejestracja: 11 sty 2010 20:03

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Karg »

Torgenowi głównie o to chodzi że spora ilość graczy zaczyna się pieścić z wysokimi poziomami :mrgreen:
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 185
Rejestracja: 12 lut 2009 21:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gunnar »

Co do pomyslu Torgena..
Wydaje mi sie, ze jego zdanie (chociaz nie tak drastycznie) starali sie podzielac ostatni wizowie. Ktoras z ostatnich zmian w naliczaniu zdobywalnego doswiadczenia (moze ktoras dalsza nawet), miala doprowadzic do sytuacji, ze do pewnego momentu exp bedzie lecial bardzo szybko, co mialo spowodowac te rzeczy, o ktorych mowi Torgen, ze ludzie beda robili fajne akcje, nie beda sie tak bali zgona, itp. Jednak chyba sie komus cos omsknelo (moze to byc zamierzone oczywiscie) i exp jednak nie staje przy bardzo doswie czy nawet zwiedzil tylko idzie zrobic ta cholerna legende we wcale nie koszmarnym czasie. Moze to byc oczywiscie uklon w strone tych graczy, ktorzy sa w stanie siedziec po te 12 godzin i kisic sie na expach by w koncowych lvlach zobaczyc te bardzo male, czy male.
Wiec, sorki Torgenie, pomysl chyba troche za drastyczny. :)
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Krobelus »

Jak dla mnie lepiej zeby wolno expic ale tracic przy zgonie 2% doswiadczenia a nie 30% i tez ludzie beda akcje robili.
ODPOWIEDZ