Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Gordon
Posty: 12
Rejestracja: 13 lut 2009 23:48

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gordon »

Re: Ramla

O ile czegoś sprytnego nie wymyślono (i o ile ja sam zrozumiałem ostatnie wieści) to tak właśnie jest. Ale czy znajdzie się w ogóle ktoś, kto będzie chciał nowy system w ten sposób wykorzystywać? Chyba wygodniej zająć się po prostu zwykłą grą, mając świadomość, że "brutalność" sobie gdzieś tam w tle powolutku spada.

Jest w człowieku taka zakorzeniona tendencja, do szukania sposobu na osiągnięcie czegoś przez minimum wkładu własnego, ale w tym wypadku jakoś mija się to z celem wg mnie. Naprawdę, IMHO lepiej zająć się grą. ;-)
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Goldfinger »

Rennz: Staż w zawodach jest naliczany liniowo! Nie wiem co to o jakimś zwolnieniu piszesz....
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Rennz »

Goldfinger:
Robiąc etat zauważyłem, że na początku co tydzień przychodziło mi równe 10% pełnego etatu, a z każdym kolejnym tygodniem ta ilość się zaczęła stopniowo zmniejszać.
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Goldfinger »

Miales zbugowana postac :). Albo stazowy dopal ze skonczonego AJ. Albo niezauwazyles ze na poczatku jest wiecej treningow niz dziesiec na poziom umiejetnosci.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Rennz »

Nie miałem AJ powiązanego z zawodem, który aktualnie mam, nie doszukuję się na każdym kroku błędów, a już tym bardziej potrafię liczyć. Jeśli masz zamiar próbować zrobić ze mnie idiotę to możesz sobie darować.
Uglot
Posty: 15
Rejestracja: 28 lut 2009 12:55

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Uglot »

Eee... chyba chcial Ci pomoc. Wyluzuj, stary.
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 185
Rejestracja: 12 lut 2009 21:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gunnar »

Przyrost liniowy jest dla zawodow, ktorych nie oferuje stowarzyszenie, w ktorych sa robione, natomiast przyrost nieliniowy jest dla tych drugich, czyli np. miecznika w kompanii gryfa, legionisty w hufcu czy korsarza u piratow. Mutanci moga miec jakos inaczej z uwagi na ubertrenera. :P

re down

Goldie, a wy nie macie jakiegos swojego 'fletnika' albo kogos?:P
Ostatnio zmieniony 27 sty 2010 15:43 przez Gunnar, łącznie zmieniany 1 raz.
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Goldfinger »

Po prostu podaje najprostsze powody, dla których Twoja postać nie trenuje w cyklu 4%/tydzień jak cała reszta... Jeśli uważasz, że jest inaczej (uwzględniając poślizgi przy apoce) to albo miała miejsce zmiana jakąś niedawno, albo masz buga.

Re up: Gunnar nas pogodził. Ot się dowiedziałem, ze jeszcze są jakieś fory typu osobisty trener dla stowarzyszenia.

Re up2: Nic z tych rzeczy... Temu mnie zadziwiłeś z tym, ze są jeszcze jacyś trenerzy w stowarzyszeniach. Myślałem, że po reformie wszyscy mamy tych samych trenerów, a tamci wyginęli łącznie z zawodami typu 'stary miecznik'.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2010 17:02 przez Goldfinger, łącznie zmieniany 4 razy.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Rennz »

Tak czy inaczej moje pytanie nie dotyczyło stażu zawodowego tylko zadaniowego.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Werbat »

Gordon pisze:Re: Ramla

O ile czegoś sprytnego nie wymyślono (i o ile ja sam zrozumiałem ostatnie wieści) to tak właśnie jest.
No chyba nie. Były o tym dyskusje, poczytajcie dokładniej oboje.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
ODPOWIEDZ