Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Thaer

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Thaer »

Lucio manipulować możesz ale ja się temu sprzeciwie.

chodzi ci o "wszystkie" czy tylko te które wymieniłeś? o_O Bo to pytanie to moim zdaniem jawny brak konsekwencji.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Thaer pisze:Lucio manipulować możesz ale ja się temu sprzeciwie.

chodzi ci o "wszystkie" czy tylko te które wymieniłeś? o_O Bo to pytanie to moim zdaniem jawny brak konsekwencji.
Jak napisalem o wszytskie. Wszystkie, ktore nie sa otwarte. Nie dodalem jeszcze halfow.

Co nie zmienia faktu, ze powinny byc otwarte jak pozostale gildie.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Godar »

@Lucio
Zapomniałeś jeszcze o KMach i SGW.

@Thaer
Chyba jesteś przewrażliwiony ;) Nie przesadzaj z tą manipulacją. Pytanie to pytanie. Może trochę niepotrzebne, bo wszyscy chyba oczekują tego od dawna. Napisał przecież wyraźnie, że ma na myśli wszystkie gildie, a jako przykłady podał pewnie te, które go interesują. Nie musi o wszystkich wiedzieć. Ja np nie wiem czy Sine Elfy mają otwartą gildię (wiem, lama ze mnie).

PS. Nie, Lucio to nie jest mój ziom. Nie znam go.

Swoją drogę pytanie słuszne, no bo ileż można czekać :P Obecna sytuacja jest po prostu nie fair wobec tych, które toczą wojnę z zamkniętymi stowarzyszeniami. To tak jak próbować zabić kogoś, kto używa kodów na nieśmiertelność. Chyba nie o to chodzi w tej zabawie.

No ale wiadomo, nie ma się komu tym zająć i co zrobić. Może po świętach...
Thaer

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Thaer »

Nazwanie manipulacja tego ze ktoś nie pisze całej prawdy a tylko wybrane rzeczy uważasz za przewrażliwienie? Gratuluje postawy.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Thaer pisze:Nazwanie manipulacja tego ze ktoś nie pisze całej prawdy a tylko wybrane rzeczy uważasz za przewrażliwienie? Gratuluje postawy.

Przeciez nigdzie nis sklamalem. To nie pisz, ze nie pisze całej prawdy! pokaz mi jakies klamstwo ;) Napisalem wyraznie wszytskie! Czytasz? Czytaj ze zrozumieniem.



Edith: Jeżeli napisałbym tylko o siedliszczu, kiedy ono zostanie otwarte, to nic Ci do tego o co ja pytam. To są pytania.



Czytasz? ;] Pytania!
Thaer

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Thaer »

Ale ja nie mam nic do tego ze pytasz o Siedliszcze, które jest specyficznym terenem klubowym, a nie gildia. I nie napisałem ze mam coś do tego. Po prostu zadając pytanie o Wszystkie Gildiie po chwili wymieniłeś 2 stowarzyszenia i 1 teren klubowy. tak więc Siedliszcze to nie gildia tylko klub i tu np kłamałeś.(chciałeś wytknięcia kłamstwa - proszę)
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Werbat »

To ja też chcę 'specyficzny klub' przed wejściem do gildii. Dwóch npców z siłą snotlinga + super-zamknięte wrota.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Chyba bez sensu. Siedliszcze, gdzie moga stacjonowac wszystkie statki i gdzie nikt oprocz czlonkow klubu nie moze wejsc, to jest teren klubu.


Tak jakby mc, mialo kawalek pustyni, gdzie moge przeniesc swoja gildie. I kto chce tam wejsc, musci przyjac wyznanie od mc. To jakas katastrofa. Zatem trzeba to otworzyc!
Nie ma innego klubu, gdzie maja wstep tylko jego czlonkowie.

Chcesz do niego wejsc i co? Magiczna sila Cie przed tym powstrzymuje? Bez sensu. To po cholere sa te obrony.
Rork

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Rork »

Werbat pisze:To ja też chcę 'specyficzny klub' przed wejściem do gildii. Dwóch npców z siłą snotlinga + super-zamknięte wrota.
W sumie zbalansowane to może być. Snotlingi mają klucz do wrót ale połykają go jak tylko ktoś zaatakuje. Nadtrawiony (bo powiedzmy drewniany albo karmelowy) klucz nie nadaje się już do użytku i wrót się nie otworzy. Albo klucz wiolinowy. Genialne!
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Huggus »

Lucio pisze: Nie ma innego klubu, gdzie maja wstep tylko jego czlonkowie.
Periodicus?

Godar pisze: Obecna sytuacja jest po prostu nie fair wobec tych, które toczą wojnę z zamkniętymi stowarzyszeniami. To tak jak próbować zabić kogoś, kto używa kodów na nieśmiertelność. Chyba nie o to chodzi w tej zabawie.
Zdaje sie ze OHM i RA wypowiadajac tę wojne wiedzialo jaka jest sytuacja z KS. Nikt wam nie kazal isc na wojne z takim przeciwnikiem.
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
ODPOWIEDZ