Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Ghazar
Posty: 87
Rejestracja: 15 lut 2009 21:54

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ghazar »

Nom, ale w mieniu zapamietanych wrogow jest pare rzeczy dobrych dla "ogolu"
Jak pokazywaly sie zoltki o opisach mc/ok, to rzadko sie mylilem a teraz za jakis miesiac czy dwa, niech nawet bedzie ze za pol roku, kazdy zoltek z opisem jaki ma ok/mc - bedzie ginac od druzyny swiatla, i podobnie kazdy zoltek z opisami zakonnika VR ZT etc.. bedzie ginac od ok/mc.
Poprzedni system byl duzo lepszy, mial bledy - super wiec zmieniono.
Ale czemu nie chce sie go ulepszyc?
Obrazek
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Hasp »

No to blok na podwojne opisy i po problemie. Te osoby, ktore maja teraz zdublowane opisy po prostu beda musialy jeden z przymiotnikow zmienic.

Hasp. :)
Urisiel

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Urisiel »

A jak ktos nie chce zmienić? Czemu ktoś ma narzucić mi swoją wole?
Awatar użytkownika
Morglum
Posty: 95
Rejestracja: 26 lut 2009 23:06

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Morglum »

Ta to juz nie moze byc dwoch wielkich muskularnych na swiecie? Czy dlugowlosych wysokich. Z dupy pomysl. :)
Awatar użytkownika
Brygu
Posty: 115
Rejestracja: 13 lut 2009 14:34

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Brygu »

To juz lepiej chyba zrobic latwiejszy dostep do opisow niestandartowych. Masz postac 100 dni, cos tam osiagnales, masz dostep do pewnej puli opisow niedostepnych przy zakladaniu postaci. Masz tych dni 300, osiagnales sporo, jestes szefem, arka cie zna, mozesz sobie wymyslic sam jeden przymiotnik. Tym samym wiekszosc wrogich sobie gildi bedzie obsadzona postaciami o odmiennych opisach niz zoltki. Nawet jesli nadal sie beda dublowac, to przynajmniej nei zabijesz przez pomylke kogos, kto gra drugi dzien.
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gotmir »

Popieram Bryga. SUper pomysl.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Ta osoby ceniace estetyke i nie zapamietujace kiedys wszystkiego co sie rusza maja przesrane. Bez skryptu ani rusz. Nie dalo by sie faktycznie zrobic jakiegos zelaznego friendlist i zapominania? Zeby mozna bylo ten caly zapamietany bajzel uporzadkowac?
Juz nie chodzi mi czy wystarczy miejsca czy nie wystarczy... z czasem sytuacja dzieki tej waszej smiesznej zmianie bedzie dazyc do tego, ze bedziemy mijali nie opisy graczy tylko same imiona (entropia).... i wez sie polap kto jest kim i wez rozpoznaj rase! Chyba nie do tego miala ta zmiana dazyc? Przebiegam przez mega uczeszczany plac i miga mi 15 imion ktorych nie mam pojecia kto to moze byc. Elfy? Ogry? Nie! Nie widze rasy i wygladu tylko widze jakiegos Pipka, Mietka, Ziutka, Franke i Laravablablalinlellela. Chore. Na prawde lacze sie w zalu z kupcami.
Moze jeszcze da sie wywalic ta totalnie nieprzemyslana zmiane by w nowy rok wejsc bez bubli? :>

Up:
Po co wam wiec opisy? Z czasem beda wszyscy wszystkich znali. BEZ MOZLIWOSCI ZAPOMNIENIA.
Dol:
Albo przebrany krasnolud ;)
Ostatnio zmieniony 28 gru 2009 23:49 przez Ennyen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Molu »

Ennyen pisze:Nie widze rasy i wygladu tylko widze jakiegos Pipka, Mietka, Ziutka, Franke i Laravablablalinlellela.
W tym ostatnim przypadku strzelalbym, ze rasa to elf.
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Buluar »

Pomysl Bryga bardzo fajny. Popieram Gotmira, ktory popiera Bryga.
Jesli chodzi o mnie to przeraza mnie ponad 60 slotow wolnych na nowozapamietanych - ogrem zawsze raczej cierpialo sie na brak miejsca niz taki jego nadmiar.

Podobno cala reforme przeprowadzono, bo z Rodu von Raguen odszedl do MC ktos i istnialo niebezpieczenstwo przedstawienie Cadaela. Teraz ow ex gladiator ma stale przewijane memo, takze jak zapomni swojego owczesnego Czempiona to byc moze cofna caly ten burdel.

Pozdrawiam

Edit dol.

Zawsze mnie to dziwi, ze pomimo tylu lat tzw pierdolenia glupot jeszcze znajduja sie osoby, ktore odbieraja to na powaznie - masakra.
Idz zabijac ogry.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2009 16:06 przez Buluar, łącznie zmieniany 1 raz.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Kagain »

Musiałeś, nie mogłeś wytrzymać, po prostu musiałeś. Idź do psychiatry z tym kompleksem na punkcie Gladów bo nudny się już robisz.
ODPOWIEDZ