Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Sigard »

Nadeszly ciezkie czasy dla elfek pocztowych.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gerdia »

Jakie to szczęście, że nie jestem elfka z gatunku pocztylionus :)

G. :|
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Xion »

W takim wypadku ograniczenie czasu przebywania na poczcie powinno skutecznie rozwiązać problem. Listy można zawsze pisać na tych co mniej popularnych :>

A już rzucanie do żółtka tekstem "Nie przedstawiaj się dla własnego dobra" to ostra paranoja :D
Życie jest sumą przypadków.
Awatar użytkownika
Yergo
Posty: 128
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38
Lokalizacja: trójwieś

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Yergo »

Mi sie juz trafia "Cel wizyty, godnosc nie konieczna" ale chyba jeszcze nie wszyscy potrafia to zrozumiec.

natomiast na "Nawetnie waz sie przedstawiac" padla rezolutna odpowiedz "Zdumiewajace, czym w dzisiejszych czasach mozna sobie na smierc zasluzyc" ;] Znaczy juz zabijaja ;]
Pieter
Posty: 65
Rejestracja: 10 gru 2009 12:40

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Pieter »

Boki zrywać :D
Po latach konieczności przedstawiania się na każdym kroku i każdemu bez powodu i obrywaniu za nieprzedstawienie się nastał czas
Zemsty żółtodziobów!
lub jak kto woli
Zemsty frajerów!
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Molu »

Urisiel pisze:(...)Ale i tak tamta osoba byla dla mnie wazna, wiec czy jest mozliwosc przywrocenia Jej do zapamietanych?
Jest możliwość przywrócenia jej do zapamiętanych. Wystarczy, że spotkasz ją ponownie i przedstawi Ci się. Proste, nie? :)
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Blob »

Molu: Jesli sie ta postac zaloguje i jesli ja spotka i jesli bedzie sklonna mu sie przedstawic (lub ktos ja przedstawi) to ja sobie zapamieta.
Jesli zas ktorys z tych warunkow jest trudny do spelnienia to nie ma tej mozliwosci praktycznie.
Ciekawe kiedy ludzie zaczna sie umawiac przez komunikatory na przypominanie?


Zawsze sadzilem se komendy "kto", "zapamietaj", "zapomnij", "ostatnio" sluza do wzmacniania znajomosci i przyjazni zawartych na Mudzie.
Po tej reformie widac iz dla wizow "przyjaciel" to osoba ktora ci sie przedstawila raz na 2-3 miesiace (w przypadku kupca 2 tygodnie).

PS. Pieter: i widzisz teraz bedzie mozna oberwac nie tylko za "nieprzedstawianie sie" a rowniez za "przedstawianie sie" zalezy na jaka osobe trafisz. Ironia losu
Pieter
Posty: 65
Rejestracja: 10 gru 2009 12:40

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Pieter »

Blob:
Za nic też można dostać. Na przykład za przechodzenie przez lokację na której ktoś stoi, jak mi się to ostatnio zdarzyło. Rządzą skrypty.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Zurwen »

Po prostu znaczna większość graczy miała do tej pory sloty wypchane wrogami, nie przyjaciółmi. Nie pamiętała swojej gildii, żeby pamiętać wrogów, a to było chore ;]
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Godar »

Ja pamiętałem całą moją gildię i kilku wrogów.

Teraz pamiętam dodatkowo kilka sekondów, które przedstawiły mi się na poczcie. Postacie, o których nie wiem nic poza ich imieniem. Nie znam ich wcale i prawdopodobnie nigdy nie poznam. Ba, nie sądzę, żebym je jeszcze kiedykolwiek spotkł. A nawet jeśli, to ich imiona i tak nic mi nie powiedzą, poza tym że kiedyś gdzieś mi się przedstawili.

Ale będę je pamiętał dłużej niż całą moją gildię.

TO jest chore.
ODPOWIEDZ