Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

KolegaZlotyPalec.

To przez ingwiego tak sprawnie zaczales razem z gildia smigac na mapperze?
A co do bezbronnych elfow. Najbardziej bezbronni byliscie jak zostaliscie przyprowadzeni przez makusa za raczke na zc.

pozdrawiam serdecznie
Daggerro
Posty: 77
Rejestracja: 15 lut 2009 15:22

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Daggerro »

Bez sensu te wrzuty z obu stron. I tak niewiele to zmieni a po co sie jeszcze dodatkowo nakrecac.

Mam tylko jedno takie uczucie jak to czytam jaki to biedny panadol jestes.
Jak grales w mc bylo zle, poszedles do zakonu i tez narzekasz.
Po co?
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Einholt »

Kaktus pokaz mi w ktorym miejscu to ja narzekam i powiedz kiedy w mc bylo mi zle.
Brorok
Posty: 83
Rejestracja: 24 sie 2009 23:00

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Brorok »

re: Rafgart

Dziekuje za odpowiedz. Nie jest to wynik dzialania zadnego skryptu, niemniej kiedy nastepnym razem sie na taka sytuacje natkne, bardzo dokladnie sie jej przyjrze.

re: Pulp

System kontroli wersji dla calosci kodu w LPC da sie zaimplementowac w LPC.

No i trzeba pamietac, ze w LPC programuje sie znacznie szybciej (i przyjemniej), niz w C.

Optymalizowac i tak nalezy kazdy kod, niezaleznie od jezyka, w jakim sie go napisalo. Roznice w wydajnosci nie musza byc wielkie, a nawet jesli, to kilka wizogodzin moze byc warte drobnego laga co jakis czas.

Gdyby cos w libie niemilosiernie mulilo, zawsze mozna to przepisac na C i wkompilowac w driver (efunkcje to sie nazywa?).

Zmiany w libie interpretowanym sa latwiejsze w debugowaniu i testowaniu, niz w przypadku kompilacji.

W LPC nie da sie zrobic wszystkiego tego, co w C - ale to, co sie da, robi sie znacznie latwiej.

W ogole C i LPC sa brzydkie i stare, jest na przyklad Pike, jest Ruby, Python, nawet Java(ok, zly przyklad), ktore rozwinely sie przez ostatnie dwadziescia lat znacznie bardziej, niz LPMUDy. W ich przypadku nie byloby w ogole potrzeby posiadania i pielegnacji wlasnego drivera.

Takie luzne argumenty...

Bo tematy na forum dyskusyjnym nie sluza do dyskusji.
------
Na mnie nie patrzcie, ja tu tylko expie!
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Tipi »

Rafgart : masz szefie cierpliwosc.
To przejmowanie druzyny mozna naprawde elegancko rozwiazac i wiele osob byloby za.
Ludzie juz dawno mieliby mase skryptow na cos takiego, gdyby nie fakt ze jak pada lacze to pada lacze.

:roll:
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Terenes »

Nie widzicie problemu jaki by to powodowalo z duzo latwiejszym sabotazem
przez kandydata/w miare przypadkowa postacia?

Prowadzisz sobie kogos w druzynie a tu NAGLE! Ten ktos, wziety z dobroci
serca przejmuje ci druzyne i wbiega na sciezce na zabojcza pulapke.
Ludzie by dostali jeszcze wiekszej paranoi odnosnie tego kogo brac do druzyny.
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Raglak »

Terenes, to mozna rozwiazac bardzo prosto. To prowadzacy wyznaczalby swojego 'zastepce' i tylko ta uprawniona osoba moglaby przejmowac druzyne. Myki z przekazywaniem w czasie walki to mozna robic i teraz jak sie ma dobre skrypty, wiec taka opcja w przypadku aktywnego prowadzacego by tak naprawde nic nie zmienila, za to dalaby naprawde duzo w przypadku gdyby padlo mu lacze.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Zurwen »

Na forum głównie udziela się głównie Rafgart.
Na tego typu pytania odpowiadają członkowie MG, do których to Rafgart (w.g. danych na stronie) nie należy.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Eve »

Vagorn :) jakby tak zebrać wszystkie opinie na temat zawodów wypowiadane przez światłych znawców tego tematu to okazuje się, że najlepsze są najgorszymi a najgorsze dają tak popalić, że ho ho i jeszcze coś. Ja nie mam tego zawodu, ale nawet na tym forum płaczu niektórzy śmiali się wyłamać i pisali pozytywne opinie.
Nie skosztujesz, nie będziesz wiedział jak smakuje.
Eberhart
Posty: 3
Rejestracja: 02 kwie 2009 19:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Eberhart »

Shiloh napisał(a):
Jakie są szanse na przywrócenie Novigradzkiego Stowarzyszenia Rozkoszy?
Z tego co udało mi się zorientować zostało ono zamknięte z powodu nazużyć ze strony graczy.
Jak widziane byłoby otworzenie go jako klubu autojoin i bardziej w formie szkoły uwodzenia niż
typowego burdelu tworzonego przez graczy?
Z tego co pamiętam zostało ono usunięte ze względu na demoralizacje niepełnoletnich graczy :shock: Przynajmniej tak brzmiała oficjalna wersja.Co zaś do samej propozycji przywrócenia tego klubu (niezależnie od formy) osobiście jestem oczywiście za. Tym bardziej, ze był to jeden z bardziej oryginalnych klubów na arce i jeden z niewielu wnoszący jakiś konkretny rpg do tego świata.
ODPOWIEDZ