Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Pulp »

Ennyen pisze:Otworz oczy i spojrz po co powstaly elitarki. Przeciez, nie dlatego, ze jakis wiz w przyplywie nudow stwierdzil: "Ach dam swoim ziomalom ponadprzecietne umy".
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

I ciekawe po co zamkneli elitarki? Przeciez nie dlatego, że wszyscy ziomale juz dostali ponadprzecietne umy.
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Pulp »

Otwierasz oczy i spogladasz po co powstaly elitarki...
Twym oczom ukazal sie las





krzyzy.
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Kij z szarza, zamienil bym ja na 30 lokacji traktu przed kazdym pastwiskiem z hashutami bo za latwo maja;)


Dol:
A tam niewiele mniej jest...i efekty nawet macie! ;>
Ostatnio zmieniony 03 lis 2009 18:29 przez Ennyen, łącznie zmieniany 2 razy.
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Pulp »

A co powiesz na 30 lokacji miedzy lasem mutkow a loren? ;>
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Raglak »

Co do szarzy - kiedys byl delay 2,5 sekundy (albo dwie nie jestem pewien), teraz wyglada jakby zamienili ja ze dziala jak cios w plecy jesli ktos ucieka (moze nie, ale tak to wyglada w logu). Jesli tak faktycznie jest, to imo straszna bzdura, szarza powinna sie ladowac i ewentualnie byc 'doganiana' jak kiedys. Czas ogluszenia moooocno zalezal od porownania poziomow szarzujacego i szarzowanego. Dla przykladu Groutha nigdy nie udalo mi sie ogluszyc na dluzej niz sekunde (a przypominam, ze runda walki trwa 4 sekundy, wiec nie dawalo to nawet dodatkowej rundy ciosow przewagi). No ale, ze Cird ma wiele, a zakonnicy zwiedzil, to trwala na tyle dlugo ze padl... Czas ogluszenia jest(a przynajmniej byl) wg mnie dobrze zbalansowany.
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Goldfinger »

Pulp pisze:A co powiesz na 30 lokacji miedzy lasem mutkow a loren? ;>
W takim razie ja chce szerokie łąki po północnej stronie przeprawy promowej w Bretonii, aż do Jouinard + 60 lokacji traktu oboz mutantów - Góry Szare.
Cird pisze: n czasu wydanego na exp za sprawa paru sekund i 6 mega elitarnych graczy poszlo na marne.
Niebywałe. Nie wnikając w zabawkę, której nie macie, tj. szarżę, tylko samo oburzenie. Czytam i nie wierzę jak można być takim hipokrytą. A jaką przyjemność z grania, powiedz mi, miały elfy przed reformą, kiedy to grupki mcków wpadały, szedł rozkaz ataku na niezawodowca i ów nie zdążył nawet wyjść z lokacji. Gdzie było Twoje oburzenie kiedy Ingwi kozaczył w lesie i wycinał elfy dwoma ciosami, a potem się okazało, że swój poziom/przewagę zawdzięczał machlojom? Hem? Tyle apropo sekundowych zgonów odbierających sens grze.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Buluar »

Re up.

Cziterski to masz ten lasek, ktoremu zawdzieczasz tylko i wylacznie ze stado ogromutantow niechedozy tych wyperfumowanych elfow i bedacych atrapami tancerzy wojny, tancerzy wojny.
Elf, jak sama nazwa wskazuje, para sie zbieractwem, spiewem, pismiennictwem, ale na Solkana, nie walka. Chwala Wielkiemu Balansowi, ze uczynil z was istoty tak miekkie, ze topory wchodza w was jak noz w maslo.

Znikaj w lesnej gestwinie.

Re dol:

Ha! Dzieki, dzieki:]
Ostatnio zmieniony 04 lis 2009 21:50 przez Buluar, łącznie zmieniany 1 raz.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Xion »

Buluar:

Wygrałeś konkurs na najbardziej przepełnioną frustracją notkę miesiąca!
Gratulacje! Nie tak łatwo wygrać z Cirdem.
Życie jest sumą przypadków.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Zurwen »

Szkoda mi was. Nie umiecie się nawet odrobinę zbliżyć do obiektywizmu.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
ODPOWIEDZ