Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Krobelus »

Nie aktualne.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2009 10:40 przez Krobelus, łącznie zmieniany 2 razy.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Coronius »

Krobelus pisze: Wiorka>niezle>reszta dualow znakomicie
Co wplywa na sile ciosow oraz ilosc ciosow.
Nie wliczajac zacinana.
Pozdro
Nie masz racji.
Dokształć się.
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Kagain »

Sam mam dwie postaci z zawodami "dualowymi". Mimo niższego levelu i niższego poziomu umiejętności "walka dwiema bronmi" to właśnie ta słabsza postać jest niczym karabin maszynowy. Jedynym wytłumaczeniem wydaje mi się dużo wyższa zręczność.
Ghazar
Posty: 87
Rejestracja: 15 lut 2009 21:54

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ghazar »

Dual sie czesto zacina nawet na wysokiej zreczce i wysokim umie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vinzt
Posty: 132
Rejestracja: 25 mar 2009 14:42

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Vinzt »

Koledze Krobelusowi nie chodzi o samo cięcie się duala właśnie z tego co rozumiem, tylko o to że ( :cry: ) jest za niski jego poziom u wiórki.

Edit: Poza tym można skończyć już tą totalnie niepotrzebną dysputę :D
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Krobelus »

Kolego vinztie dla mnie osobiscie poziom wyzej lub tez ponad poziom(chodzi mi tu o przedzial do 80% maxa poziomu um ) w tym umie znaczy duzo :) mialem i wiorke i fanatyka i w obydwoch przypadkach na bardzo wysokiej zrecznosc ja widze naprawde duza roznice ale moze to tylko moje subiektywne odczucie.
Huggo
Posty: 206
Rejestracja: 19 kwie 2009 11:25

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Huggo »

Re Dual,

Sunird pisał że tak duże ma znaczenie zręczność w dualu, w moim skromnym odczuciu niestety nie jest tak. Co bardziej wiadome i jasne ilość zadanych ciosów, w tym też tych trafionych, nie przekłada się wcale na obrażenia / czas. Tak się odezwałem, bo kolejne posty o wycięcie znaczenia zręczności z mechaniki gry uważam za jawny szykan. Nam już chyba starczy to że równopoziomowe postacie silniejszych ras specują w niektórych z nas wysokozręcznościowców jak w snotlingi, a sama zręczność jakby przestała być ważną cechą bojową. Natomiast co do samych pustych rund też mi się nie podobają, najfajniejsze są te pojedynki w których przez pierwsze 10-15 sekund nic się nie dzieje, no i ogólnie mało estetyczne wrażenie. Jasne że lepiej gdyby częstotliwość była ta sama co jednoręcznej broni + czasem dodatkowy cios w rundzie, a żeby ładniej wyglądało raz prawą raz lewą. <- Tylko co w takim wypadku z ciosem z magika? ( Skoro nie korzystam to też w sumie nie powinno mnie obchodzić. )

Joł,
H.B.

Korzystając z okazji chciał bym pozdrowić, Folka który zmiata mnie z areny, i Haylie która zawsze dba o to bym był w świetnej kondycji, oraz całe niedoszłe stowarzyszenie rasowe niziołków "wiecznie w planie".
Thaer

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Thaer »

Imo dual dobrze dziala
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Goldfinger »

Huggo pisze:Nam już chyba starczy to że równopoziomowe postacie silniejszych ras specują w niektórych z nas wysokozręcznościowców jak w snotlingi
Tak jest! Dobrze mówi! Piwa mu!

edit:
Mimi to pytanie już się pojawiało i wyszło, że to brak czasu winny. Że wiz albo się zajmie problemem, albo odpowiedzią nań. Jednak dysproporcja między odpowiedziami na istotne rzeczy tutaj, a na arce jest ogromna. Nie wiem czy to wynika z faktu, iż na forum tych pytań nie ma, a na arce wizowie są zalewani setkami, tysiącami; czy może z faktu, że tutaj odpowiada Rafgart :), a na arce kto inny. Frustrujące jest np. kiedy na odpowiedź na arce w sprawie istotnej (tj. bez wyjaśnienia nie opłacało mi się grać - grzecznie zapytałem tam) czekałem półtora tygodnia, a ktoś kto np. zgłosił coś mniej kluczowego tutaj, sprawę miał załatwioną w 24h.
Awatar użytkownika
Cannard
Posty: 108
Rejestracja: 23 lut 2009 06:14

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Cannard »

re: propozycja Mimiego
Zadałem kiedyś bardzo podobne pytanie i, o ile nie zmieniła się koncepcja wśród Kreatorów, nie licz na to.

Też uważam, że pomogłoby to współpracować wizom i graczom lepiej ale cóż, "nie ma na to czasu".

Choć kwestia warta podniesienia jeszcze raz, bo uważam, że pomysł słuszny.
Inni zawsze mu doradzali, żeby zrobił coś ze swoim życiem. Zgadzał się z tym: chciałby z niego zrobić łózko.
--------------------
Nieważne, jak żyłeś i umarłeś, ale jak opowiadają to bardowie.
ODPOWIEDZ