Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Grrid »

Ja po dosc krotkich testach tez odnosze wrazenie ze ta wycofka dziala conajmniej bardzo dziwnie. Jej skutecznosc a zarazem przydatnosc jest niewielka ;-(
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Goldfinger »

Coronius pisze:Nie wiem czy wiesz, ale elfy z loren to titl z pochodzeniowki
Nie wie. Titl z pochodzeniówki to 'Elfy/Elfki z Lasu Loren' i na pewno Aslinthowi chodziło o wypowiedź w imieniu pochodzeniówek :).
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Coronius »

Goldfinger pisze:
Coronius pisze:Nie wiem czy wiesz, ale elfy z loren to titl z pochodzeniowki
Nie wie. Titl z pochodzeniówki to 'Elfy/Elfki z Lasu Loren' i na pewno Aslinthowi chodziło o wypowiedź w imieniu pochodzeniówek :).
XXX z Lasu Loren, elf
To jednak titl z pochodzeniowki.
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Goldfinger »

re up: przecież dokładnie to napisałem.
As użył formuły 'elfy z Loren'. Weźże parsuj te swoje wypowiedzi... :roll:
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Coronius »

Goldfinger pisze:re up: przecież dokładnie to napisałem.
As użył formuły 'elfy z Loren'. Weźże parsuj te swoje wypowiedzi... :roll:
Wezze popros swoich wspolmieszkancow lasu o poprawne wypowiadanie sie, bo wychodzi na to, ze "as" walczy o prawa pochodzeniowki.
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Pulp »

Goldfinger pisze:Tipi: W większości awarii samo Cię wywali.

G#$%o prawda.
Jak dla testu wypialem kabelek od neta, postac wisiala w grze ponad 20 minut.
Przypadkowe zerwanie dużo więcej chyba kłopotów wnosi. Trzeba pilnować delikwenta, czy i kiedy się obudzi. Zatem po co - automatyczny parkomat? :)
G#$%o prawda again.
Wylogowanie postaci jest na tyle klopotliwe ze opcja staje sie malo atrakcyjna. Popieram sugestie Tipiego.
Zerwanie linka byłoby dużo lepsze, bo jesli ktos nie odzyska neta, to bedzie wlasciwie to samo co gdyby go wylogowalo. Ale jesli odzyska net, albo zabezpieczenie zadzialalo bo sie zagapil, to wystarczy reconnect i może kontynuować rozpoczeta wyprawe, co po wylogowaniu mogłoby być niemożliwe.
Daggerro
Posty: 77
Rejestracja: 15 lut 2009 15:22

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Daggerro »

Kagain:

Swana nikt nie wyrzucal. Jesli taka twoja wiedza jest odnosnie pozostalych rzeczy to mam niemila niespodzianke. Masz falszywe dobre samopoczucie, ze cokolwiek wiesz.

EDIT:

Usunalem cytat bo podpialem do jakiejs innej rownie madrej wypowiedzi:)
Awatar użytkownika
Vinzt
Posty: 132
Rejestracja: 25 mar 2009 14:42

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Vinzt »

re Blob:

Między innymi z tegoż powodu zadałem pytanie co do samej kwestii hełmu, jako że to mała zbroja i dość łatwo ją założyć, które odnosiło się do umożliwienia ubrania go podczas walki (jako jedynej części zbroi).
Awatar użytkownika
Seren
Posty: 149
Rejestracja: 13 lut 2009 14:32

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Seren »

Coronius, nudzi Ci się? Idź sobie coś poczytaj, podręcznik z podstawówki do języka polskiego czy cokolwiek innego. Wszyscy wiedzieli o co Aslinthowi chodziło, ale czepić się musiałeś, co?

I psów na elfie nie wieszajcie, już i tak ma marne życie, bo wybrał złą rasę. I od Kagaina też sio! Uwierzcie, że to nie jest miłe, jak się od ładnych kilku lat bezowocnie czeka na realizację zaawansowanego projektu (dla którego poświęciło się ogrom własnego czasu i pracy) i patrzy, jak inni dostają zabawki. Czasem po prostu człowieka szlag trafia i nie wytrzymuje - wybaczcie nam, albo znoście w milczeniu te nieliczne przypadki :)

Aslinth, nie jesteście do tyłu za każdym innym miejscem na Arkadii :D

Ja nie płaczę, tylko się solidaryzuję.
There must be some way out of here, said the joker to the thief
There's too much confusion, I can't get no relief
No reason to get excited, the thief, he kindly spoke
There are many here among us who feel that life is but a joke
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Goldfinger »

Pulp pisze: G#$%o prawda.
Jak dla testu wypialem kabelek od neta, postac wisiala w grze ponad 20 minut.
Hmm. Owszem. Jak wywalisz sobie kabel, albo pójdzie Ci prąd na mieszkaniu, to nie lecisz i tak jest w istocie. Ale jak łącze padnie gdzieś po drodze to wylatujesz. Ja tak przynajmniej mam, że wywala mnie dosyć szybko nawet jak padnie mi brama, ale jak prąd pójdzie - to niestety stoję.

Nie mogę się jednak zgodzić z Twoim argumentem odnośnie "zagapienia". Jak można się "zagapić" na 10-30 minut i nie wwalić żadnej komendy? Chyba, że w waszej 12 osobowej drużyny jeden rozkazuje, jeden zasłania, a dziesiątka robi na boku flaszkę, to się zgodzę; ale zdaje się ta opcja miała ratować przed deadlinkiem, a nie wspierać radosny exp na plecach kolegów. Jak mnie przekonasz, jak takie nadużycie wyeliminować, to Ci przyklasnę.

Coronius: Tak Coroniusie. A jak ktoś się wypowiada nt. rodziny, w kontekście gildii, to na pewno ma na myśli swoją rodzinę arkową/inną a nie Wasze stowarzyszenie.
ODPOWIEDZ