Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Seren
Posty: 149
Rejestracja: 13 lut 2009 14:32

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Seren »

Bo etat i zawód to przywileje bycia w gildii i członek owej powinien je tracić, kiedy postanawia ją olać i iść dalej w świat. Czemu osoby, które pomagały zdobyć etat dla odchodzącego, mają być robione w konia?
There must be some way out of here, said the joker to the thief
There's too much confusion, I can't get no relief
No reason to get excited, the thief, he kindly spoke
There are many here among us who feel that life is but a joke
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

imho powinien byc tracony czesciowo, ale w czesci znaczącej, na przyklad ~50%
wtedy OK - nie straci wszystkiego - ale koles zastanowi się dwa razy przed odejsciem, a przyjmujacy go do nowej gildii nie dostana gratis zawodowca z etatu zdobytego przez innych. i etaty ciagle beda w cenie!
a jak widać po wczorajszej akcji MC - fajnie nakrecaja gre :twisted:

no a gadanie, ze chce miec zawod bez stowarzyszenia, bo nie chce sie opowiadac po zadnej stronie, czy bo zadna gildia mi nie odpowiada jest bez sensu. to po co Ci spec jak chcesz byc neutralny? do erpega wystarczą AJ :mrgreen:


Aslinth w pytaniach:
trzeba pamietac, ze wizowie "pracuja" dla przyjemnosci i moze nie maja ochoty sie cyklicznie zmieniac. pewne sympatie nie sa tez niczym dziwnym, bo kiedys byli graczami - wystarczy, ze nie bedzie przegiec
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Tipi »

Zxar srogi gostek. Zglosil blad bo inni mieli niby za latwo, teraz jak problem sie wycofac to mu cos nie pasuje.
I bardzo ladnie. :roll:
Awatar użytkownika
Faiga
Posty: 31
Rejestracja: 15 lut 2009 20:31

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Faiga »

Tipi: nie ma to jak komentowanie dla samego faktu komentowania ;p

Moim zdaniem pytania jak najbardziej słuszne - testujemy ten nowy twór i działa dziwnie i mało logicznie. No ale na pewno ma to jakieś wyższe założenia, więc dyskutować nie mam zamiaru. Z formacji nie korzystałam nigdy, przyznaje sie bez bicia, brakowało osób, okazji, blabla. Z tego nowego czegoś korzystać też raczej nie będę, właśnie przez ten brak logiki, a co za tym idzie jakiejś stabilności mojego samopoczucia na ten temat. Fajna sprawa jak ktoś chadza na expa z idlującymi kolegami, ja nie lubię takiego ryzyka ;)
Strielaj, eta amierykanskie trolle!
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Re Kagain:
Moze wlasnie dlatego ze te gildie w takiej formie nie sprawdzily sie i postanowiono cos z tym zrobic ? I wez pod uwage ze czasem i slepej kurze ziarno sie trafia ;) za co dziekujemy.

p.s.
Mc chyba dosc dlugo czekalo na ta "kolejna" reforme a ich wybryki caly czas
opoznialy rekonstrukcje ?
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Tipi »

Problem moze tez lezec np w tym jak Rafgart wyrazal sie o Kagainie ;)
To wszyscy z kg pewnie wiedza.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Rafgart »

Wlasnie robisz to samo, za co tak sie wyrazalem o Kagainie :)
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Kagain »

Spoko, Rafgart. Ja też za Tobą nie przepadam (wg mnie przeginasz czasami z sarkastycznymi odpowiedziami na normalne pytania) chociaż doceniam Twoją pracę.
Przyznaję, że pytanie sprowokowane było własnym interesem i tym, że już parę lat nie można się doprosić o najdrobniejsze zmiany mające usprawnić działanie KM. Miesiąc temu z premedytacją zrobiłem przekręt, który natychmiast przykuł uwagę MG. Po czymś takim ciężko powstrzymać się od myślenia "odwalmy coś to w końcu nas przerobią".
Awatar użytkownika
Aslinth
Posty: 44
Rejestracja: 13 lut 2009 13:20
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Aslinth »

Aslinth w pytaniach:
trzeba pamietac, ze wizowie "pracuja" dla przyjemnosci i moze nie maja ochoty sie cyklicznie zmieniac. pewne sympatie nie sa tez niczym dziwnym, bo kiedys byli graczami - wystarczy, ze nie bedzie przegiec
Ja to rozumiem, wiem że nad jedna rzeczą pracuje się przyjemnie z pasją itp a nad inna po 5 min człowieka rezygnacja może dopaść. Ale wychodzę z założenia że zapytać warto. Nikogo nie chciałem poganiać czy zmuszać do czegoś. w takim razie : Jesli sytuacja Loren nie jest przegięciem to co jest? :)

Najlepiej sie zglosic do Instytutu Roslin, tam mieli sukcesy w klonowaniu.
Zeby wprowadzic system cykliczny potrzeba co najmniej dwoch wizow.

Rafgart
Jako gracz nie orientuje się ilu wizów jest aktywnych a ilu nie, widzę natomiast że sporo rzeczy w grze się zmienia na +, jest wprowadzone wiele ciekawych zmian do różnych gildii, a siedziba Lesnych Elfów jak i Las Loren jest rozpisana od X lat i czeka tylko na osobę która poświęci swój czas na zakodowanie tego i doczekać się nie może... Dlatego zdecydowałem sie zapytać czy jest jakaś szansa na zmiany i czy da się cokolwiek w tym kierunku zrobić. Widać pytanie było za kulturalne i nie potrzebnie poparte chęcią znalezienia jakiegoś wyjścia, więc chociaż odpowiedz musiała być ciut chamska - równowaga na forum zachowana :)
Czas goni nas goni nas cały czas...
Awatar użytkownika
Gayrod
Posty: 12
Rejestracja: 28 lut 2009 10:11
Lokalizacja: Athel-Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gayrod »

Jaki przekret? To i my taki zrobimy, bo Loren tez od lat jest nie ruszane.
ODPOWIEDZ