Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Swan
Posty: 76
Rejestracja: 16 mar 2009 14:32
Lokalizacja: Glasgow

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Swan »

Gniot: rozumiem Twoje placze o zawodzie zboja, rozumiem ze zrobiles poziom i chcesz teraz szalec na pk - zmien zawod. Masz bloka, masz ogluszenie, speca, ukrywanie, tropienie skradanie.

Co do miecznika... To ze mamy super ofensa, nie zmienia faktu ze mamy bardzo slabego defensa. Uwierz mi ze pod tym wzgledem wiem co mowie.

Jesi chodzi o bron - to moze dajmy miecznikowi takze druga bron? Podobnie dodajmy np fanatykowi tarcze? Dlaczego by nie?
Nigdy nie jest za pozno, by odkryc samego siebie...
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Re Swan:
Ty to sie na basha kwalifikujesz ze swoimi wiem co mowie ;).
Po pierwsze masz bardzo wysoko parowanie plus uniki (Gniot byl miecznikiem wiec jak chcesz kity wciskac to komus innemu). Wez lepiej sprawdz swoje umiejetnosci ... moze dawno tego nie robiles.

Po drugie MIECZNIK jak sama nazwa wskazuje to gosc z mieczem a nie pika/sztyletem/mlotem...patelnia.

Mcki swego czasu mialy tarcze :) zapytaj daggera.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Swan
Posty: 76
Rejestracja: 16 mar 2009 14:32
Lokalizacja: Glasgow

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Swan »

po pierwsze - parowanie mam wysokie walczac dwurekiem...
nie wiem czy zauwazyles, po drugie - praktycznie nie oplaca mi sie walczyc jednorekiem, po trzecie - uniki z checia zamienie na jednoreczny miecz+tarcze

Wiem jakie umy mialo mc, niestety byly ciecia. Moze zawod zboja tez trzeba przyciac? Bo z tego co slysze w druzynie jest piekielnie przydatny i mocny.

A na basha... Coz, jesli chcesz byc slawny tam, bo forum nie wystarcza, smialo, nie mam nic przeciwko :)
Nigdy nie jest za pozno, by odkryc samego siebie...
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Moze przestan sie osmieszac ... tymi argumentami i znajomoscia swojego zawodu... :?

p.s.
Pytalem o druga bron dla zboja ;P i twierdze ze skojak jest najlepszy zawodem jesli chodzi o te z ukrywaniem . Kapisz ? Reszta mnie malo interesuje.

Re down:
"Co do miecznika... To ze mamy super ofensa, nie zmienia faktu ze mamy bardzo slabego defensa. Uwierz mi ze pod tym wzgledem wiem co mowie."

Skleroze masz ? Nie pamietasz co pisales pare postow wyzej ?
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2009 11:55 przez Gniot, łącznie zmieniany 2 razy.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Swan
Posty: 76
Rejestracja: 16 mar 2009 14:32
Lokalizacja: Glasgow

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Swan »

powiedz zatem prosze, gdzie sie osmieszam?
bo jak narazie tego nie zauwazylem...
Nigdy nie jest za pozno, by odkryc samego siebie...
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Deli »

Co do miecznika - to fakt, wysoko parowanie plus przyzwoicie uniki. Jednoręk plus tarcza (na troche) to porażka :)

Defens łączny mam nieco niższy niż na starym najemnym pałkarzu (raptem o pare %), ofens większy (ciężko w sumie przyrównać, bo pałkarz nie miał ofensa) - mankamentem jest szybkie tempo zużywania się broni przy parowaniu.
Tarcze o niebo łatwiej było mi wymieniać (na popularnych expowiskach - banici/hobgobliny w wezen) niż teraz miecz na tych terenach właśnie.

I chciałbym jako drugą broń drzewcówki :D
A co!
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Re Deli:
Chyba jednak bardziej realne dodanie jest mlotow zbojowi niz drzewcow miecznikowi... :D . Sam nie mam nic przeciwko mozesz sobie z widelcem latac :P
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Deli »

Z widelcem to nie przewiduję :P Ale partyzana dodająca do uników albo kosa z demona... mrrrrr :) Pomarzyć dobra rzecz.
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Krobelus »

Gniot pisze:Moze przestan sie osmieszac ... tymi argumentami i znajomoscia swojego zawodu... :?

p.s.
Pytalem o druga bron dla zboja ;P i twierdze ze skojak jest najlepszy zawodem jesli chodzi o te z ukrywaniem . Kapisz ? Reszta mnie malo interesuje.
?
Skojak (z zawodow z ukrywaniem sie):
druzynowo najlepszy
solo nie
najlepszy um bojowe nie
najlepszy um nie bojowe tak( tutaj zastanawialbym sie nad mysliwym)
najlepszy exp nie
biorac pod uwage ostatni wspolczynnik zmiejszonej liczby aktywnych graczy arkadii latwo sie nie gra
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Buluar »

Gniot pisze:Re Deli:
Chyba jednak bardziej realne dodanie jest mlotow zbojowi niz drzewcow miecznikowi... :D . Sam nie mam nic przeciwko mozesz sobie z widelcem latac :P
Realniejsze w rilu, ale nie na arce. :lol: Nie ma szans zeby zawod z zamku Ok mial mloty, to by bylo cos niedopomyslenia ;)
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
ODPOWIEDZ