Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Vortel
Posty: 12
Rejestracja: 13 lut 2009 05:39

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Vortel »

Hm, nie do konca o to chodzilo. Zapamietac mozesz zawsze. Jak spotkasz widzisz po imieniu. Po prostu nie widac w kto- rpgowo jakies informacje o tym co sie z toba dzieje, nie spotkawszy cie maja twoi przyjaciele, no i gdy spotkasz osobe, ktora nie uwaza cie za przyjaciela mogloby nie widac jej poziomu. Wiec jesli spotykam Grrida, ktory nie dodal mnie do przyjaciol, to dalej widze go jako Grrid, tyle, ze wiem o tym, ze jest zalogowany dopiero gdy go zobacze (i zabije rzecz jasna :evil: ).
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 185
Rejestracja: 12 lut 2009 21:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gunnar »

No. Tak samo jak nagle logujecie sie w x osob w przeciagu 5 minut i lecicie kogos pacnac, to widac was dopiero jak kogos przyczaicie. Proste!
Vortel
Posty: 12
Rejestracja: 13 lut 2009 05:39

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Vortel »

I znowu caly misterny plan wzielo w leb. A bylo tak blisko. Gunnar Sherlocku, jak nas przejrzales?!
Awatar użytkownika
Morowak
Posty: 93
Rejestracja: 18 lut 2009 13:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Morowak »

No fakt faktem stalo sie tak, ze woli sie zapamietywac wrogow, lub nawet potencjalnych wrogow, postacie z obcych gildii niz czlonkow wlasnej gildii, oni sie zawsze przedstawia, i odezwa na ircu gdy sa lognieci.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Haern »

Vortel:
Ze swojej znajomosci kodu powiem Ci, ze dosyc mocno by to obciazylo muda. Na Barsie nie ma tylu graczy. 'kto' jest komenda wpisywana czesto, przy 150 graczach sprawdzanie kazdy kazdego za kazdym razem to sporo, tak mi sie przynajmniej wydaje, chociaz mistrzem liba nie jestem.
Ghazar
Posty: 87
Rejestracja: 15 lut 2009 21:54

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ghazar »

Vortel pisze:I znowu caly misterny plan wzielo w leb. A bylo tak blisko. Gunnar Sherlocku, jak nas przejrzales?!
A moze wie jak wczoraj gdy przeszedl przy gladach wasz szpieg/kandydat gdy expili na banitach, to w przeciagu minuty kilku mc sie dologowalo i w pare nastepnych minut oczywiscie niesamowitym przypadkiem wpadli na pk.
Na ale sie nieudalo, bo nieerpegowa komenda "kto" przeszkodzila w erpegowym mass loginie i pk na gladach..
To bylaby najbardziej chora zmiana od dawien dawna, pomijajac juz odebranie mentalom jakiegokolwiek bonusu, czyli stalyby sie jeszcze mniej przydatne.
Obrazek
Krot

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Krot »

A pomijajac to jak mam w kto ponad 5 MC to nie wychodze z gildii bo to niebezpieczne, a tak chyba musialbym caly czas tam byc bo nie wiadomo ilu Was jest!
Makabra :(
Vortel
Posty: 12
Rejestracja: 13 lut 2009 05:39

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Vortel »

Ghazar nie sadzisz,z e tak troche zyjezs w swoim swiecie przez granie 12h na dobe? Identyczny system wprowadzono na barsawii i z tego co czytalem zostal bardzo pozytywnie przyjety. Rzucilem propozycje/pomysl do przedyskutowania. Wiem ze i jeden i drugi system ma wady, ale badz tak mily i dyskutuj, zamiast zaczynac nastepny temat a MC tamto siamto, a ZT ma speca za 50% hpkow na kawale, a TW ma za 60%, a MC sie dologowuje 3% czesciej niz ZT, ale 8% rzadziej niz mafia. Jak bede chcial na upartego pkowac w 30 sekund to sie bede logowal w Nuln. Po prostu wydalo mi sie, ze gra bylaby ciekawsza, nie dorabiaj do tego swoich teorii bazujacych na jakiejs wypaczonej wizji swiata. Jest takie przyslowie 'kazdy sadzi po sobie'.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Paulie »

Haern pisze:Vortel:
Ze swojej znajomosci kodu powiem Ci, ze dosyc mocno by to obciazylo muda. Na Barsie nie ma tylu graczy. 'kto' jest komenda wpisywana czesto, przy 150 graczach sprawdzanie kazdy kazdego za kazdym razem to sporo, tak mi sie przynajmniej wydaje, chociaz mistrzem liba nie jestem.
To mozna zostawic sam system zapamietywania, wywalic natomiast komende kto w calosci, albo zostawic informacje o samej ilosci graczy.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Gromowlad
Posty: 27
Rejestracja: 15 lut 2009 21:31
Lokalizacja: Karak Zabrze

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gromowlad »

Być może wywód Ghazara ma zwiazek z tym ze najpierw pewnej grupie pekowców przeskadzało ukrywanie, ponizej mappery a teraz komenda 'kto'. Co będzie nastepne? Czy spragnieni fraga będą mogli w końcu zaspokoić swój głód?
Trueno de Karak Varn fortaleza.

Niechaj broda twej matki długo ogląda piękno tego świata,
a kilof twój zgniata skałę przez długie lata.
ODPOWIEDZ