Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Brorok
Posty: 83
Rejestracja: 24 sie 2009 23:00

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Brorok »

re: up

Jesli motywem nie byla urazona duma, to ja poprosze uzasadnienie. I mowie to jako osoba postronna, nijak niezaangazowana.

Bo tematy na forum dyskusyjnym nie sluza do dyskusji.
------
Na mnie nie patrzcie, ja tu tylko expie!
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Yalom »

Myślę, że motywem mogły być pogróżki, które podpadają pod paragraf piąty ?zasad. Ale to tylko skromne zdanie głupiutkiego gnoma.
Awatar użytkownika
Morglum
Posty: 95
Rejestracja: 26 lut 2009 23:06

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Morglum »

No maja, ale raczej nie uzyli. Ktos za to uzyl zamiast kija siekiery. Skasowac konto graczowi to zaden problem. Mozna to zrobic w kazej chwili. Ale jesli to ma byc kara jakas wychowawcza albo przyklad dla innych to powinna byc i adekwatna do przewinienia i czegos gracza nauczyc a innym pokazac ze karamy uczciwie. A w tej chwili chyba pare osob uwaza inaczej. No chyba, ze graczy mamy zleksza mowiac w dupie.
Slowa to moment, powiedzic albo napisac cos gluiego np po pijaku na forum to chwila i prawie kazdemu sie moze zdarzyc, a poswiecony czas na granie to neizadko kilka tysiecy godzin. Troche inny wogle kaliber jak dla mnie.

M.
Ilmarin

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ilmarin »

Nie chcę oceniać słuszności decyzji. Pomijając to czy grę tworzą gracze czy wizowie, czy jedni i drudzy wspólnie, to na miejscu wiza, osoby, która poświęca swój czas, żeby gracze mogli się bawić, słysząc, że ktoś z graczy nie prywatnie, lecz na oficjalnym, publicznym forum nazywa mnie pizdą, leszczem itp. nie chciałbym widzieć tej osoby na 'swoim' mudzie, poświęcać swojej pracy takim osobom jak ona.
Savaroth
Posty: 16
Rejestracja: 01 lip 2009 00:38

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Savaroth »

True.
Decyzja jak najbardziej zasadna, a i wczesniej takie przypadki byly karane w ten sam sposob.
"I can't wait
To give them these feelings of hating
Keeping inside me
For all to take
Picking at me
They're ripping at me
Ripping at me
"
Brorok
Posty: 83
Rejestracja: 24 sie 2009 23:00

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Brorok »

Nie rozumiem, dlaczego "na MUDzie", a nie "na forum". I prosze mi nie tlumaczyc, ze wizowie "cos" musza miec z tego, ze robia za friko. Maja, kurna, prawa do zapisu w swoim katalogu domowym.

Ban na forum, blyskawica na MUDzie, ok - ale nie kasacja. Jest bardzo niedobrze, kiedy wizowie zaczynaja kasowac TYLKO za to, ze sie ich obraza. Heh... inna rzecz, ze "zaczynali" to chyba faktycznie rowno z otwarciem Arki.

Bo tematy na forum dyskusyjnym nie sluza do dyskusji.
------
Na mnie nie patrzcie, ja tu tylko expie!
Ilmarin

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ilmarin »

Z tego co pamiętam odkąd forum stało się integralną częścią muda możliwość anonimowego wypowiadania się na nim zniknęła. Wypadałoby sobie zdawać sprawę, że nasze wypowiedzi pociągną za sobą konsekwencje wobec nas. Do forum jak do samochodu, lepiej nie siadać po pijaku, bo i konsekwencje większe w razie wypadku.
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Forum, zjazdy, cokolwiek.... tworzymy spolecznosc, przegiecie paly powoduje z niej wykluczenie. Akurat Eric wytrzezwieje i uderzy w pokore to moze uda sie skonczyc jakims banem co najwyzej bo nie jest grozny, ale bez przegiec ;)
Barmar
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2009 21:34

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Barmar »

Jak Eric widzi świat i jak to swoje widzenie przekazuje ludziom, to każdy wie.

Ale po pierwsze - skoro za wzajemne napierdalanie się na zjazdach nikogo nie skasowano, to za pieprzenie farmazonów na forum tym bardziej nikogo kasować się nie powinno. Zwłaszcza, że poza paroksyzmicznie przychodzącymi napadami inwektyw, to Ericowi nic zarzucić nie można.

A po drugie - Eric jest jedną z najstarszych (licząc od daty założenia) postaci i choćby z tego względu należałoby włożyć troszkę więcej kreatywności w karanie go, niż zwyczajnie skasować.

Dlatego liczę, być może naiwnie, że jednak i ten MG, co go skasował, jak i sam Eric, pójdą po rozum do głowy i sytuacja się jakoś wyklaruje.


Pozdrawiam, Barmar.
Brorok
Posty: 83
Rejestracja: 24 sie 2009 23:00

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Brorok »

Ennyen pisze:Forum, zjazdy, cokolwiek.... tworzymy spolecznosc, przegiecie paly powoduje z niej wykluczenie.
Zazwyczaj na podobne dictum odpowiadam krotko: "tworzcie sobie (ja tu tylko expie)". Ale dzisiejszy ranek udowodnil, ze nie zadne "my", tylko wizowie tworza i wykluczaja. Czy aby na pewno "spolecznosc" podjelaby taka sama decyzje, jak jedna (dwie, wlasciwie), osobiscie zainteresowana sprawa osoba?

Co z Zasada "nemo iudex in causa sua"?
Ilmarin pisze:odkąd forum stało się integralną częścią muda
Oups... Cos mi umknelo, najwyrazniej. Sorry.

Bo tematy na forum dyskusyjnym nie sluza do dyskusji.
------
Na mnie nie patrzcie, ja tu tylko expie!
ODPOWIEDZ