Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Seren
Posty: 149
Rejestracja: 13 lut 2009 14:32

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Seren »

Ad Raglak.
Podkreślałam dwukrotnie, że nie narzekam. U nas aktywnych w tym samym okresie czasu graczy jest maksymalnie piątka, a mimo to zdarzyło nam się ze trzy etaty zdobyć poprzez zabicie stwora. Ostatnia wyprawa Drakwaldu po etat skończyła się dość wesoło, ale to tak btw. Napisałam również chyba, bo doskonale zdaję sobie sprawę z tego, co napisałeś - sami jesteśmy przykładem na to, że jak się chce, to wszystko się da.
Natomiast ktoś już o tym wspominał, że niektórym może nie być na rękę konieczność zwracania się z prośbą o pomoc do innych - i to jestem w stanie zrozumieć.

Ad Coronius.
Zbiera mi się na śmiech, gdy ktoś zarzuca mnie bądź mojej gildii nieznajomość świata. I ponownie podkreślam, że moja notka nie była płaczem. Też potrafię zarobić kilka mithryli w ciągu dnia, toteż nie musisz się tak chwalić.

Może jeszcze raz, bo nie dotarło.
Nie narzekam, nie płaczę, zmiany ani nie chwalę, ani nie krytykuję.

Edit: No, a ci co płaczą, to powinni przestać, bo energii szkoda.
Re down: No, to masz szczęście! :D
Re down down: Bardzo możliwe.
Ostatnio zmieniony 21 sie 2009 21:06 przez Seren, łącznie zmieniany 2 razy.
There must be some way out of here, said the joker to the thief
There's too much confusion, I can't get no relief
No reason to get excited, the thief, he kindly spoke
There are many here among us who feel that life is but a joke
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Coronius »

To akurat bylo do gniota.
I nie chwale sie . Stwierdzam fakt.
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Raglak »

Seren - to o placzu to nie bylo do Ciebie, a do placzacych :) No a jesli ktos nie chce sie z niczym do nikogo zwracac o pomoc, a rownoczesnie nie potrafi zadbac o to, zeby nie musial... no coz moze nie nadaje sie na szefa gildii?
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Re Coronius:
"Niesamowite, ze bdoswa mialem zanim trogi zakodowali. No ale ty wiesz lepiej" no popatrz pare postow temu zrobiles to samo ... troche konsekwencji bo tak to te twoje slowa nie sa warte funta klakow.

Sadzisz ze znasz swiat lepiej niz Gniot hyhy bym cie pooprowadzal po paru miejscowkach ale znajac zycie zara bys mial gacie pelne ze strachu o poziom :twisted: no ale nie zrobie tego na uj mi chmara ra tam gdzie jest spokoj i cisza .

Dano wszystkim ... zabrano wszystkim :) wiecie to tak jak z chlebem bogaczowi to nie zrobi roznicy biedak za to zdechnie z glodu. Na arce roznie bywa sa lepsze i gorsze czasy dla poszczegolnych gildii. Ten etat raz na trzy miechy moze zycia nie ratowal ale byl czyms milym wiec na cholere to zabierac ? :) niech mi to ktos wyjasni ? A nie chrzani o tym ze zna miejsca gdzie mozna wyciagac mithryle w pare minut zarzucajac innym nieznajomosc swiata ... ty wiesz o tym kto inny zna miejsca i expowiska o ktorych ci sie nie snilo. I mala prosba przestancie sie lansowac bo slabo wam to wychodzi.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Coronius »

Za to twoj lans jest zajefajny. Watpie zebys mi pokazal miejsce gdzie nie expilem, no ale ZNOW ty wiesz lepiej.

Chleb...Etaty byly okolo 3 lat jak nie lepiej (czyli kazdy dostal chlebek), co daje dosc czasu zeby kazde stowarzyszenie mialo dosc osob z zawodem (czyli kazde stowarzyszenie samo moze sobie upiec chlebek).

Skoro jestes taki super i extra to o co placze?

edit: przypomnialo mi sie - nie expilem na lamaczach i ungrimie. Mea cupla.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Re Coronius:
Tak jak napisalem zarzucasz mi cos co sam zrobiles na poczatku :) brak konsekwencji na kazdym kroku ... Nie widze sensu w dalszej dyskusji. Od przemadrzalcow z daleka :D

Pozdrawiam wszystkich ktorzy potrafia jedynie "wesprzec"
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Yalom »

Ojej. A ja potrafię zarobić 150mth w dwa dni. I co z tego? Zupełnie nic. Podoba mi się to co Ulik napisał, że trzeba teraz zabić smoka, żeby zostać odkrywcą :D Pomysł iście godny demona erpega... Mi to wygląda na brak konsekwencji i jakiegoś wielkiego planu przyświecającego ostatnim zmianom.
Ale cóż. Przeżyliśmy Hakona, przeżyjemy i Rafgarta.
Awatar użytkownika
Swan
Posty: 76
Rejestracja: 16 mar 2009 14:32
Lokalizacja: Glasgow

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Swan »

Nie moglem sie powstrzymac... i napisze cos od siebie

Zmiana - czas pokaze czy dobra, czy nie, dla mnie potencjal gildii zalezy od jej graczy - jesli sie zmobilizuja - zbiora 150mth, zabija smoka, czy cos innego. Wystarcza checi, jak pisala Seren.

Jak czytam jak po sobie jezdzicie, to naprawde smiac mi sie chce...

Po co sie spinac? Wyluzujcie sie...

A co do Yaloma - mi sie wydaje ze ta zmiana z etatami ma jakies powiazanie z zamknieciem elitarek, ale to tylko przypuszczenie....
Nigdy nie jest za pozno, by odkryc samego siebie...
Daggerro
Posty: 77
Rejestracja: 15 lut 2009 15:22

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Daggerro »

Yh, tyle w to gram a nie potrafie zarobic paru mithryli dziennie.
Co wiecej nigdy nie moge namowic kolegow zeby poszli ze mna i wyjeli etat.

Mimo to jednak zmiana mi sie podoba, ten etat z przydzialu w naszym przypadku to byla jalmuzna. Tak bowiem trzeba nazwac statystyczne 2/3 etatu na rok.

Dobrze sie dzieje, nie grasz to nie licz na to, ze bedziesz sie rozwijal. Jeszcze mam nadzieje przyjdzie taki moment, ze nieaktywnym gildiom bedzie system jechal po reputacji co bedzie mialo bezposrednie przelozenie na chociazby wyglad i funkcjonalnosc siedziby.

Peace.
Awatar użytkownika
Swan
Posty: 76
Rejestracja: 16 mar 2009 14:32
Lokalizacja: Glasgow

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Swan »

no jak to?
ja w Ciebie wierze Daggerro!
w koncu Ci sie uda namowic ludzi do pojscia po etat, i w koncu nazbierasz 150mth!
Nigdy nie jest za pozno, by odkryc samego siebie...
ODPOWIEDZ